2020 yılında bizi tercih etmeniz için nedenler

2020 Yılında Bizi Tercih Etmeniz İçin Nedenler

31 Ocak, 17:01

Her geçen yıl çeviri çözümlerimize yenilikler ekliyoruz. Dijital çeviri çözümlerinde modern yaklaşımları benimsiyoruz. 2020 yılında çeviri kalitesini arttırmak için yaptığımız çalışmaların etkisini görebilirsiniz.

Maliyeti düşüren kaliteyi arttıran modern çeviri çözümlerimiz 2020 yılında çeviri taleplerinizin çok daha hızlı şekilde sonuçlanmasını sağlayacak. Çeviride ileri teknoloji olanaklarımızı arttırırken alan uzmanlığı odaklı çevirmen becerilerimizi yükseltiyoruz. Tercüme Bürosu hizmetlerinde indirim olanaklarıyla hem eski hem de yeni müşterilerimizi yeni yılda memnun etmeyi planlıyoruz.

Kadromuzu farklı dillerde farklı alanlarda uzmanlaşmış yeni çevirmenlerle büyüttük. Kalite kontrol sürecimizi iyileştirdik. Kusursuz çeviri hizmeti vermek için şimdi her zamankinden daha fazla hazırız.

Neden Focus Tercümeyi Tercih Etmeliyim Mi Diyorsunuz?

Deneyimli bir tercüme bürosu olarak çeviri sektöründeki yeniliklerin öncüsü olmaya devam ediyoruz. Tercümeyi bir sanat olarak algılayan firmamız bu sanatı en iyi şekilde icra eden çevirmenleri bir araya getiriyor. Çeviri hizmetlerimizde çeviri talebinde bulunan her müşterimiz için özgün çözümler üretiyoruz.

Çeviri teknolojilerindeki yenilikleri anında uygulayarak çeviri maliyetlerini düşüyoruz. Kalite kontrol sürecimiz kusursuz çeviri sonuçları almanızı sağlıyor. Çeviri hizmetlerinde firmaların global başarısını destekleyen ticari çeviri çözümleri yaratıyoruz. Çeviri hizmetlerinin işinizi büyütmeye faydasını blog sayfamızdaki bu yazıdan ulaşabilir, çeviri hizmetlerinin uluslararası piyasada nasıl yardımcı olduğuna kısaca göz atabilirsiniz.

Neden Focus Tercüme’yi tercih etmeliyim diyorsanız size öne çıkan nedenleri sunalım:

  • Dil ve alan uzmanlığıyla profesyonel çeviri hizmeti
  • Dijital kolaylıklarla en kısa zamanda yüksek kalitede çeviri
  • Firmamızın müşterilerine özel çeviri hizmeti indirimleri
  • Web sitesi çevirilerinde yaratıcı yerelleştirme profesyonelliği
  • Ticari çeviride sektör odaklı firma başarısını arttıracak çeviri hizmeti
  • Maliyeti düşüren çeviri teknolojileri
  • Dört aşamalı kalite kontrol süreci
  • Çeviri hizmetlerini alırken ödeme kolaylıkları
  • Çeviri hizmetlerinde kurumlara özel çözümler

 

2020 Yılında Çeviri Sektöründe Yaşanması Beklenen Gelişmeler

Küreselleşen dünyada simültane ve ardıl çeviri hizmetlerinin önemi artarken çeviri teknolojileri de gelişiyor. 2020 yılında çeviri sektöründe yeni bilgisayar yazılımları etkili olacak. Çevirmenler artık bilgisayar destekli yazılım araçlarından daha fazla faydalanacak.

Focus Tercüme olarak geleceğin teknolojilerini çeviri hizmetlerimize yansıtıyoruz. Bir kelimenin farklı metinlerde nasıl kullanıldığını göstermek gibi avantajları olan çeviri destek yazılımları firmamızın kullandığı yazılımlardır.

Ancak 2020 ile birlikte yeni yazılımlar ve yeni teknolojilerle çalışmaya devam edeceğiz. Özellikle teknik çeviri gibi karmaşık çeviri hizmetlerinde hız ve verimliliği arttırıyoruz. Her alanda olduğu gibi teknik alanda da hatasız, hızlı ve kaliteli çeviriler için size destek oluyoruz.

Focus Tercüme olarak 2020 yılında daha hızlı, daha kaliteli ve yenilikçi çeviri yaklaşımlarıyla hizmet sunacağız. Çeviri taleplerinizde memnun kalacağınız sürpriz indirim ve ödeme kolaylıkları da planlıyoruz. 2020 yılında çeviri sektörüne yön veren firmalardan biri olmaya devam edeceğiz. Kolay ulaşabileceğiniz ve hızlı sonuç alabileceğiniz yüksek kalite standartlarındaki çeviri hizmetlerimizde indirim avantajlarını da yakalayabilirsiniz.