Path Bounce
LOKASYON

ADALAR TERCÜME

Faaliyetlerimize başladığımız günden itibaren üstün kaliteyi ve kusursuz hizmeti ön planda tutan Adalar tercüme olarak, uzman ekibimiz ve profesyonel çözümlerimiz ile en güvenilir çeviri firması olarak çalışıyoruz.

REFERANSLAR

Çevirilerde müşteriye özel proje planlamasıyla çalışan bir çeviri firması olarak 50 dilde farklı sektör uzmanlıklarıyla çeviri hizmeti sağlıyoruz. Farklı sektörlerde alan uzmanlığı olan çevirmenlerimiz teknik çeviri, hukuki çeviri, ticari çeviri gibi alanlarda profesyonel çevirici süreçlerini yürütüyorlar. 

Focus Tercüme çeviri işini ciddiye alan tutkulu bir ekiple çalışıyor. Hangi dilde hangi alanda olursa olsun en iyisini sunmak için uğraşıyoruz. Müşteri talebine özel çeviri hizmetleri sayesinde hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

Tercüme/Çeviri Alanında Hangi Sektörlere Hizmet Vermekteyiz?

Hukuki Tercüme

Hukuki belgeler hukuk terminolojisine hâkim çevirmenler tarafından yapılır. Hataya yer olmayan bu çeviri alanında kaynak dil ve hedef dil kadar hukuk bilgisi de önemlidir.

Teknik Tercüme

Makine, cihaz kullanım kılavuzları, el kitapları gibi teknik terimlerle ifade edilen belgeler için sunulan çeviri hizmetidir.

Ticari Tercüme

Ticari yazışmalar, iş toplantıları, raporlar gibi sözlü ya da yazılı ticari çeviri çeşitler vardır. Adalar tercüme olarak şirket hedeflerine uygun hizmetleri sunuyoruz. 

Sözlü Tercüme

Konuşma sırasında çevirmenin anında yaptığı çevirilerdir. Eş zamanlı ya da ardışık sözlü çeviri türleri farklı durumlarda tercih edilebilir.

Dijital Tercüme

Dijital ortamda sunulan tüm içerikler, reklamlar, metinler için yapılan yaratıcı çeviriler sunuyoruz.

Online Tercüme

Online çeviri müşterinin bulunduğu yerden internet üzerinden çeviri talep edebilmesi çevirisi yapılmış metinleri kısa sürede alabilmesidir. Adalar tercüme hizmetlerimize online çeviri kolaylığıyla ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Çeviri

Talep edilen dil ve çeviri alanında uzmanlık gerektiren hizmetlerdir.

Akademik Çeviri

Akademik dil kurallarına uygun olarak yapılan tez, makale, metin çevirileridir.

Tıbbı Çeviri

Tıbbi çeviri tıp alanın uzmanlaşmış çevirmenler tarafından yapılan tıbbi belge çevirileridir. Adalar tercüme hizmetlerimiz arasında yer alan tıbbi çeviri hizmeti farklı dillerdeki tıp terminolojisini bilen çevirmenler tarafından verilir.

Simültane Çeviri

Eş zamanlı sözlü çeviri hizmetidir. İki kişinin ya da daha fazla kişinin aynı anda konuştuğu durumlarda çevirmen hızlı şekilde anlık çeviri yapar.

Hızlı Teklif Formu
İndirim
Kalite Politikamız

Kalite Kontrol Sürecimiz

Editör Kontrolü
Çeviri Bütünlüğü Dil bilgisi Sözlük ve Stil Kılavuzu Kontrolleri
Kalite Kontrolü
Tutarsızlık, Numara Yazım Hataları Terminoloji Kontrolleri
Son Okuyucu Kontrolü
Anadili Hedefi Dil Olan Editörler Tarafından Hedef Metnin Akıcılık, Ana Dile Uygunluk, Terminoloji Kontrolleri
DTP Kontrolü
Sayfa düzeni / Mizanpaj İsim ve Sayı Kontrolleri

Adalar Tercüme Bürosu Sayesinde Hızlı ve Güvenilir Hizmete Sahip Olun!

Çevirilerde deneyim ve modernliği bir araya getirerek fark yaratıyoruz. Adalar tercüme bürosu sayesinde çok kolay ve hızlı şekilde güvenilir çeviri hizmeti alabilirsiniz. Hızlı teslimat yaparken kontrollerden geçmiş kusursuz çeviriler sunuyoruz. 

Gelişmiş çeviri teknolojilerini kullanan bir tercüme ofisi olarak maliyetleri azaltıyoruz. Müşterilerimizin en kaliteli hizmeti aradıkları fiyatla almalarına olanak tanıyoruz. Tüm müşterilerimiz talepleriyle özel olarak ilgileniyoruz. Noter tercüme işlem sürecinde müşterilerimizin indirim ve ayrıcalıklardan faydalanmasını sağlıyoruz.
Profesyonel, Hızlı, Güvenilir, İngiglizce Tercüme Çözümü

En Çok Çevirisi Yapılan Belgeler ve Dokümanlar

 
En çok çevirisini yaptığımız belgelerin başında pasaport yer alıyor. Pasaport çevirileri resmi evrak standartlarına göre yapılıyor.
 
Farklı eğitim kurumlarının not dökümü belge talepleri farklı olabilir. Transkript çevirisi de resmi evrak standartlarında yapılır. Adalar tercüme hizmetlerimiz tüm resmi belgelerde kusursuz çeviri garantisini sunuyor.
 
Nüfus kayıt örneği çevirisi resmi kurum taleplerine uygun olarak düzenlenir.
 
Yurtdışı kurumlarının kimlik çevirisi istediği durumlarda resmi prosedürlere uygun çeviri düzenlenir.
 
Diploma çevirisini isteyen kurumun belge standartları esas alınarak çeviri yapılır.
 
Sabıka kaydı hukuki kayıt kurallarına uygun olarak yapılır.
 
Yerleşim yeri belgesi de resmi evrak çeviri standartlarına uygun olarak yapılır. Adalar tercüme hizmetlerimizle resmi evrak çevirilerini resmi evrak standartlarına uygun olarak hazırlıyoruz.

Adalar Noter Onaylı Tercüme Hizmeti Almanın Kolay Yolu!

Bazı resmi belgelerin çevirilerinde noter onayı talep edilir. Adalar noter onaylı tercüme hizmetimize tek tıkla ulaşabilirsiniz. Nerde olursanız yeminli tercüman çevirisini bizden talep edebilirsiniz. Noter işlemlerinde müşterilerimize özel indirim olanağı sağlıyoruz. Hızlı ve kolay Adalar noter yeminli tercüme hizmeti için internet sitemizden başvuru yapabilirsiniz. Birkaç kolay adımda istediğiniz belgeleri bize gönderebilir, Adalar noter yeminli tercüme hizmetinden faydalanabilirsiniz. Adalar yeminli çeviri taleplerinizi istediğiniz iletişim kanalından bize ulaştırabilirsiniz.

İngilizce Tercüme-Çeviri Yapılırken Uyulması Gereken Kurallar
Ülkeye Özgü İngilizce Çeviri

Profesyonel Tercüme/Çeviri Hizmet Almak İsteyenler Focus Tercüme’yi Neden Tercih Ediyorlar?

Profesyonel çeviri taleplerini çok hızlı ve hatasız olarak karşılıyoruz. Başarılı bir çeviri bürosu olarak müşteriye özel proje planlamasıyla hareket ediyoruz. 50 farklı dilde kaynak dilden hedef dile aktarımda kültürel, sektörel anlam detaylarını da dikkate alarak çeviri yapıyoruz. Urduca, Arapça, Danca, Bulgarca, Farsça, Tayca çeviri hizmeti sunduğumuz bazı yabancı dillerdir.

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

Bulunduğunuz yerden hızlı çeviri siparişi vermeniz için kullanıcı dostu site araçları sunuyoruz. Teklif Alın sekmesinden çeviri talebinize uygun tercüme fiyatları ve çeviri süreci bilgisi alabilirsiniz. Belgelerinizi uzmanlarımız inceledikten sonra size en kısa sürede dönüş yapıyoruz.

İngilizce Tercüme-Çeviride Fiyatlandırma
Üsküdar Mahalleleri
  • Büyükada-Maden Mahallesi
  • Kınalıada Mahallesi
  • Büyükada-Nizam Mahallesi
  • Heybeliada Mahallesi
Neler dediler?

Müşteri Yorumları

İLGİLİ YAZILAR