Path Bounce
TERCÜME HİZMETLERİ

APOSTİL TERCÜME

Belgelerin bir başka ülkede geçerli olabilmesi için onay işleminin yapılması gerekir. Bu işleme de apostil onayı denilir.

REFERANSLAR

Apostil Tercüme Hizmetlerimiz

Belgelerin bir başka ülkede geçerli olabilmesi için onay işleminin yapılması gerekir. Bu işleme de apostil onayı denilir. Firmamız, uluslararası prosedürlere uygun olarak hızlı ve hatasız apostil tercüme hizmetleri ile size destek olmaktadır. Firmamız Türkçe dâhil 50 dilde çeviri hizmeti sunar. Bu da belgenin kullanıcılığı hangi ülke olursa olsun apostil çevirisi konusunda dil engeline takılmamanızı sağlar.

Profesyonel Tercüme

Firmamız profesyonel ve kaliteli çeviri süreçleri ile size en mükemmel hizmeti sunmak için çalışır. Tüm yasal çeviri işlemlerinde gerekli şart ve koşulları en iyi şekilde yerine getirir.

Yeminli Tercüme

Çözüm odaklı bakış açımız ile ister yeminli tercüme isterseniz de noter onaylı tercüme hizmetleri ile olsun tüm çalışmalarınıza destek oluruz.

Sözlü Tercüme

Kaliteli ve güvenilir sözlü tercüme hizmetlerimiz ile iş toplantılarınızda veya diğer tüm etkinliklerinizde başarı elde etmenize yardımcı oluruz.

Simultane Tercüme

Simültane tercüme alanında güvenilir hizmet anlayışı ile sunduğumuz hizmetlerle, uluslararası başarılarınıza katkı sağlarız.

Ardıl Tercüme

Ardıl tercüme hizmetlerinde hatasız ve dilin gereklerini tam olarak yerine getiren hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Hukuki Tercüme

Hukuk alanında deneyimli çevirmenlerimiz ile kusursuz hizmet sunmak için çalışmaktayız. Gerek yeminli gerekse de noter tastikli tercüme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Akademik Tercüme

Akademik alandaki tez, belge veya makalelerinizin hatasız çevirisi için bizi arayabilirsiniz. Konusunda uzman çevirmenlerimizle en iyiyi elde edersiniz.

Tıbbi Tercüme

Tıp sektöründe başarılı işlere imza atmış tercüme ofisi olarak, kaliteli ve güvenilir iş süreçleri için bizi arayabilirsiniz.

Teknik Tercüme

Karmaşık ya da zorlu teknik belge çevirisinde her zaman sıfır hata ve hızlı geri dönüşlerle çalışıyoruz. Bizi başvurabilir, profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ticari Tercüme

Profesyonel çeviri ekibimi, uluslararası alanda başarınız için gerekli tüm ticari belgelerinizi en iyi ve hatasız şekilde çevirmek için yanınızdadır. Teknik dokümanlarınızın çapraz çeviri gibi karmaşık süreçlerinde de başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlarız.

Dijital Tercüme

Dijital dünyanın gerçeklerinin ve gelişiminin farkındayız. Bu bilinç ile en iyi dijital çeviri hizmetleri için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Sosyal medya çevirilerinin önemi ile ilgili merak ettiklerinizi “Sosyal Medya İçeriğinin Çevrilmesi Neden Zordur” konulu blog yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Hızlı Teklif Formu
Mailbox
İndirim
Kalite Politikamız

Kalite Kontrol Sürecimiz

Editör Kontrolü
Çeviri Bütünlüğü Dil bilgisi Sözlük ve Stil Kılavuzu Kontrolleri
Kalite Kontrolü
Tutarsızlık, Numara Yazım Hataları Terminoloji Kontrolleri
Son Okuyucu Kontrolü
Anadili Hedefi Dil Olan Editörler Tarafından Hedef Metnin Akıcılık, Ana Dile Uygunluk, Terminoloji Kontrolleri
DTP Kontrolü
Sayfa düzeni / Mizanpaj İsim ve Sayı Kontrolleri

Profesyonel ve Deneyimli Tercüme Ekibimiz Kimlerden Oluşmakta

Firmamız kurulduğu zamandan bu yan her zaman kaliteli, hızlı ve hatasız çalışma anlayışı ile hizmet vermiştir. Profesyonel kadromuz alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşur. Çevirmenlerimiz, editör ve kalite kontrol uzmanlarımızdan diğer tüm çalışanlarımıza kadar profesyonel çalışma anlayışı ile süreçlerimizi yürütürüz. Apostil metin çeviri gibi prosedür ve şartlara bağlı karmaşık işlemlerde dahil kalite seviyemizden ödün vermeden hizmet sunarız.
Profesyonel ve Deneyimli Tercüme Ekibimiz Kimlerden Oluşmakta

Profesyonel Tercüme- Çeviri Yapılan Belgeler ve Dokümanlar,

 
Yurtdışı iş ve gezi seyahatleriniz için ihtiyacınız olan paspartunuzun, hızlı ve hatasız çevirisi için bizden destek alabilirsiniz.
 
İlköğretim, lise, lisans ya da diğer mezuniyet belgeleriniz için firmamız her zaman yanınızdadır. Yeminli veya noter hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.
 
Yurtdışı eğitimleriniz için gerekli transkript belgesinin çevirisi için firmamızdan destek alabilir, hızlı ve hatasız süreçlerimizden faydalanabilirsiniz.
 
Adli sicil kaydınızın çevirisi konusunda alanında uzman, profesyonel çevirmen ekibimizden destek alabilirsiniz.
 
En sık talep edilen nüfus kayıt örneği çevirisi için online, mail ya da telefonlarla destek alabilirsiniz.
 
Profesyonel ikametgah çevirisi için her zaman hizmetinizdeyiz.
 
Kimlik çevirisi için bizimle irtibata geçebilir, kısa sürede kaliteli ve güvenilir çözümlere kavuşabilirsiniz.
 
Ehliyet çevirisi talepleriniz için bizimle irtibata geçerek, ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz.
 
Hesap cüzdanı, hesap özeti veya bordro gibi banka ile ilgili evrakların kısa sürede çevrilmesi konusunu için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.
 
Sıklıkla istenen doğum belgesi çevirisi için, firmamızın profesyonel ve uzman ekibinden yardım alabilirsiniz.
 
Ölüm belgesi çevirisi için gerek online gerek mail yada telefonlarla destek talep edebilirsiniz.
 
Kaliteli ve güvenilir vekalet çeviri talepleriniz için, bizi arayabilir, profesyonel kadromuzdan destek alabilirsiniz.
 
Önemli şirket evraklarınızın çevirisi için bizi arayabilir, gizlilik temelli güvenilir iş süreçlerimiz ile başarılı sonuçlar elde edersiniz.

Profesyonel Tercüme Hizmeti Sunduğumuz Diller,

Focus çeviri bürosu olarak kurulduğumuzdan bu güne her zaman başarılı çeviri hizmetleri ile birçok firmanın hedeflerine ulaşmasına yardımcı olduk. Başta Almanca, İngilizce ve Fransızca gibi çok tercih edilen diller yanı sıra Arapçadan Çinceye, Japoncadan Rusçaya ya da İtalyanca tercüme hizmetleri dahil toplam 50 dilde bizden çeviri hizmeti alabilirsiniz. Apostil tercüme gibi zor ve prosedürlü süreçlerde bile her zaman en iyiyi bizimle elde edersiniz. Apostil tercüme bürosu olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Profesyonel Tercüme Hizmeti Sunduğumuz Diller,
Hızlı ve Güvenilir Hizmete Sahip Olun!

Hızlı ve Güvenilir Hizmete Sahip Olun!

Hızlı ve güvenilir iş süreçlerimiz ile müşterilerimizin her zaman %100 memnuniyeti için çalışıyoruz. Çözüm odaklı bakış açımız ile küçük ya da büyük projeniz fark etmeksizin en iyi vermek için yanınızdayız. Geniş sektör deneyimimiz apostil tercüme gibi şartları farklı süreçlerde de başarı elde etmemizi sağlar. Apostil çeviri konusunda kaliteli sonuçları elde etmek için bizi arayabilirsiniz.

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

Çeviri ihtiyaçlarınıza her zaman firmanıza özel çözümler ile yanınızdayız. Zamanın öneminin bilincinde olarak hareket ediyoruz. Apostil tercüme bürosu olarak kaliteli ve hızlı süreçler ile hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz. Aynı şehirde veya ülkede olmamıza bile gerek kalmadan web sitemizdeki teklif al butonu ile her türlü belge ve dokümanlarınız için teklif isteyebilirsiniz. Ya da uygun tercüme fiyatları avantajlarımızdan yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?
Apostil Çeviri Hizmetleri İçin İlk Adres Focus Tercüme

Apostil Çeviri Hizmetleri İçin İlk Adres Focus Tercüme

Geniş sektör deneyimimiz, profesyonel kadromuz ve hızlı – hatasız iş süreçlerimiz yanı sıra gizlilik ve güvenilirliğe verdiğimiz önemle her zaman size en iyi sunmak için çalışıyoruz. Apostil tercüme gibi karmaşık süreçlerde bile istenen ülke standartlarına uygun hareket ediyoruz. Apostil çeviri hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Focus Tercüme İle Yeminli Ve Noter Onaylı Tercüme Hizmeti Almak Çok Kolay

Firmamız bütünleşik iş anlayışıyla, 50 dilde verdiği hizmetler yanı sıra hem noter hem de yeminli hizmetleri ile bir çeviri ofisinden beklediğiniz her şeyi karşılar. Apostil tercüme bürosu, hukuki ya da ticari tercüme hizmetleriniz olsun her zaman en iyiyi elde edersiniz. Teknolojiye verdiğimiz önemle her zaman kendimizin ve çalışanlarımızın gelişimine önem veriyoruz. Apostil tercüme dâhil en karmaşık projelerinizde bile uluslararası standartlardaki iş anlayışı ile çalışıyor. Kusuruz hizmet anlayışımızdan yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Focus Tercüme İle Yeminli Ve Noter Onaylı Tercüme Hizmeti Almak Çok Kolay
Neler dediler?

Müşteri Yorumları

İLGİLİ YAZILAR