Ardıl Tercüme

Katılımcıların bir arada konuştukları organizasyonlarda sözlü çevirinin farklı bir yöntemle icra edilmesi söz konusudur. Art arda yapılan konuşmaların eş zamanlı olarak çevrildiği ardıl tercüme tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Katılımcıların birbirine ifade etmek istedikleri her şey anlık olarak çevrilmesi yapılır.

Bu hizmet biçimi farklı teknik donanım ve profesyonellik gerektirmektedir. Tüm dil hizmetlerinde modern teknolojilerle profesyonel hizmet sunan firmamız, bu alanda da uzman ve yetkin kişilerle çalışmanızı sağlamaktadır. Sözlü çevirilerin konferanslarda, toplantılarda, söyleşilerde, uluslararası görüşmelerde yüksek standartlarda uygulanmasına olanak tanıyoruz. Eş zamanlı çeviri hizmetlerinde katılımcıların birbirini takip eden konuşmalarının anlaşılmasını sağladığı teknik donanımla hizmet veriyoruz.

Ardıl Tercüme
Ardıl Tercüme Hizmeti

Uluslar arası ticari görüşmelerde, iş toplantılarında, uzlaşma sağlanması istenen görüşmelerde eş zamanlı verilen dil hizmetlerinin önemi büyüktür. Konuşmacıların dil engelini aşarak bağ kurabilmesini uzman tercümanlar sağlar. Bu nedenle uzman tercümanların hızlı, konuşma ritmini yakalayabilen, dilsel anlam ifadelerine hâkim olması gerekmektedir.

Uzman tercümanlarımız eş zamanlı çevirmenlik hizmetlerinde deneyimli olan iletişim atmosferini başarıyla istenilen şekilde yürütebilen tercümanlardır. En az üç dil bilen personelimiz, farklı dillerde konuşmaların yer aldığı toplantılarda konuşmacılar arasında anlam ilişkilerini kurarak en iyi şekilde iletişimi sağlamaktadır. Farklı dillerde konuşma tarzları, konuya yaklaşımlar, dilin anlam ifadeleri de farklı olmaktadır. Sadece dil konusunda uzman olmak yetmez. Aynı zamanda birçok konuşmacının yer aldığı atmosferde hızlı ve akıcı şekilde bu hizmeti sunmak gerekir.

Ardıl Tercüme Hizmetinde Firma Farkı

Dil hizmetlerinde modern yaklaşımlarla fark yaratan firmamız bu hizmeti uluslararası standartlarda sunmaktadır. Farklı coğrafyalardan farklı diyalogların gerçekleştiği uluslararası toplantılarda uzman tercümanlarımız ve dijital çözümlerimiz ile yanınızda oluyoruz. Çevirmenlik konusunda çözüm ortağı olarak güven duyabileceğiniz deneyimli bir firmayız.

Bu sektörün özel alanlarının gerektirdiği teknik donanıma sahip kadromuzla hizmet sunuyoruz. Sözlü ve yazılı olsun tarafların birbiri ile bağ kurabilmesi her detayın anlaşılır olması için mükemmeli yakalıyoruz. Gizlilik gerektiren her türlü isteklerinizde noter onayının yanında gizlilik anlaşması da yapıyoruz. Müşteri dostu hizmet anlayışımızı fiyatlandırmada da gösteriyor indirim olanakları sunuyoruz.

Ardıl Tercüme Hizmetinde Firma Farkı
Simültane çeviri

Ardıl tercüme hizmetlerimizde Avrupa standartların dijital çözümlerle farklı dillerde uzmanlaşmış tercümanlarımızla çözüm ortağınız oluyoruz. Konuşmacıların belirledikleri konuları önceden araştırıyor, inceleme ve planlama sonrasında hizmetlerimizi sunuyoruz. Eş zamanlı yapılan bu hizmetimizde hız, aktarım, dijital ortama uyum sağlamak gibi teknik detayların yanında anlatılmak istenen konulara hâkim olmak da önemlidir.

Dil kullanım biçimi farklı alanlarda ve farklı konularda değişmektedir. Konu ve diyalog biçimine göre bu alanlarda uzmanlaşmış tercümanlarla çalışmanızı sağlıyoruz. Sözlü dil hizmetlerinde ihtiyacınız olan farklı ve doğru hizmeti sağlıyoruz. Simültane çeviri hizmetlerimizle konferans gibi tek konuşmacının eş zamanlı çevirisinin yapılması gerektiği organizasyonlarda da çözüm ortağınız olarak yer alıyoruz.

Ardıl Tercüme Hizmetinden Nasıl Yararlanabilirim?

Dijital çözümlerimizle bize kolay ve hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Sitemizde yer alan teklif alma bölümünden istediğiniz dilde ve istediğiniz konuda çevirmenlik hizmeti talebi yapabilir herhangi bir ücret ödemeden maliyet ve diğer detaylar konusunda bilgi alabilirsiniz. Uzman tercümanlarımız dosyanızı inceliyor ve gerekli bilgilendirmeyi en kısa sürede yapıyor. Ardıl tercüme hizmetlerimizden yararlanmak için internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek uluslararası standartlarda sunduğumuz hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Şirketiniz için uluslararası toplantılarda sürekli çalışacağınız çözüm ortağı olabiliriz.

Ardıl Tercüme Hizmetinden Nasıl Yararlanabilirim?
Simültane çeviri

Firmamızın çözüm ortağı olarak çalıştığı kurum ve kuruluşlar eş zamanlı çeviri süreçlerinde her zaman bizimle çalışmaya devam etmektedir. Sonsuz güven duygusunu yaratmak için tüm müşterilerimizle özel olarak ilgileniyoruz. Tüm dünyada geçerli olan eş zamanlı çeviri standartlarına uygun teknik donanımla hizmet sunuyoruz. Tüm hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle tanışabilir avantajlı olanaklarımızı keşfedebilirsiniz.

Hızlı Teklif Formu
Batı Mah. Gazipaşa Cad. Mahir Çelebi İş Merkezi No:52/55
Pendik/İstanbul