Path Bounce
LOKASYON

ATAŞEHİR TERCÜME

Faaliyetlerimize başladığımız günden itibaren üstün kaliteyi ve kusursuz hizmeti ön planda tutan Ataşehir tercüme olarak, uzman ekibimiz ve profesyonel çözümlerimiz ile en güvenilir çeviri firması olarak çalışıyoruz.

REFERANSLAR

Focus Tercüme Bürosu olarak, yerel dil uzmanlığı ve sektöre özgü deneyime sahip uzman çevirmenlerimizle güvenilir çeviri firması olarak profesyonel çeviri hizmetleri sunuyoruz. Çalıştığı endüstri sektörünü tanıyan çevirmenlerle hedefe yönelik çeviri profesyonelliğini yaşatıyoruz. 

Hedef pazarlarınızın taleplerini karşılamak için yüksek kaliteli ve doğru çeviriler sağlıyoruz.  Güvenilir bir çeviri bürosu olarak her alandaki çeviri taleplerinizi yasal standartlara uygun olarak karşılıyoruz. Noter onaylı çevirilerin işlem sürelerinizi kısaltarak noterde indirim gibi imkânlar sunuyoruz.

Tercüme/Çeviri Alanında Hangi Sektörlere Hizmet Vermekteyiz?

Hukuki Tercüme

Hukuki çeviriler alan uzmanlığı gerektiren çevirilerdir. Oldukça hassas olan hukuki belge çevirilerini alanında uzman çevirmenlerimiz yapar.

Teknik Tercüme

İlaç prospektüsü, cihaz kullanım kılavuzu gibi teknik terim bilgisi gerektiren belge çevirileridir.

Ticari Tercüme

Uluslararası pazarda ticari ilişkilerini yürüten şirketler için sunulan ticaret dili odaklı çeviri hizmetidir. Ataşehir tercüme bürosu olarak şirket hedeflerine göre ticari çeviri proje planı hazırlıyoruz.

Sözlü Tercüme

Kaynak dilden hedef dile çevirinin sözlü olarak anında yapılmasıdır. Bu alanda uzman personellerimiz tarafından yapılır.

Dijital Tercüme

Dijital içeriklerin dijital pazarlama kurallarına uygun olarak çevrilmesidir. E-ticaret siteleri, ürün tanıtımları, sosyal içerikler bu çeviri türünün kapsamına girer.

Online Tercüme

İnternet üzerinden, yüz yüze gelmeden alınabilen çeviri hizmetidir. Ataşehir tercüme hizmeti almak için firmamızın online çeviri olanaklarını keşfedebilirsiniz.

Profesyonel Çeviri

Dil ve alan uzmanlığı gerektiren kalite standartları yüksek hizmetlerdir. Ataşehir tercüme hizmetlerimiz profesyonel çeviri standartlarını karşılar.

Akademik Çeviri

Akademik yayınların, tezlerin, bilimsel makalelerin akademik dil uzmanlığı olan çevirmenler tarafından çevrilmesidir.

Tıbbı Çeviri

Tıp alanında uzmanlaşmış çevirmenler tarafından tıp çevirisi kurallarına uygun olarak sunulan çeviri hizmetidir. Tercüme ofisi olarak konusunda uzman çevirmenlerimiz sıfır hata ile iş yaparlar.

Simültane Çeviri

Sözlü çevirinin eş zamanlı olan türüdür. Simültane çeviri resmi görüşmelerde, toplantılarda ihtiyaç duyulan sözlü çeviridir.

Hızlı Teklif Formu
İndirim
Kalite Politikamız

Kalite Kontrol Sürecimiz

Editör Kontrolü
Çeviri Bütünlüğü Dil bilgisi Sözlük ve Stil Kılavuzu Kontrolleri
Kalite Kontrolü
Tutarsızlık, Numara Yazım Hataları Terminoloji Kontrolleri
Son Okuyucu Kontrolü
Anadili Hedefi Dil Olan Editörler Tarafından Hedef Metnin Akıcılık, Ana Dile Uygunluk, Terminoloji Kontrolleri
DTP Kontrolü
Sayfa düzeni / Mizanpaj İsim ve Sayı Kontrolleri

Ataşehir Tercüme Bürosu Sayesinde Hızlı ve Güvenilir Hizmete Sahip Olun!

Çeviride kusursuz sonuçları en hızlı şekilde alabileceğiniz hizmet olanakları sağlıyoruz. Güvenilir ve tanınmış bir tercüme bürosu olarak çeviri taleplerinize kısa sürede yanıt veriyoruz. Noter tercüme işlemlerinizde indirim ve süreci kısaltan ayrıcalıklar yaratıyoruz. Her türlü belgeyi internet üzerinden kısa sürede çevirebiliriz. Bize belgelerinizi gönderin biz size inlememelerden sonra hızlıca dönüş yapalım.
Profesyonel, Hızlı, Güvenilir, İngiglizce Tercüme Çözümü

En Çok Çevirisi Yapılan Belgeler ve Dokümanlar

 
Pasaport çevirisi en çok istek alan çevirilerdendir. Resmi evrak kurallarına uygun olarak çeviri yapılır.
 
Transkript çevirisi not döküm belge çevirisidir. Bu çeviride de resmi evrak kuralları geçerlidir. Ataşehir tercüme hizmet seçeneklerimiz arasında tüm resmi belge çevirileri yer almaktadır. 
 
Nüfus kayıt örneği belgeyi talep eden resmi kurumun belge standartlarına göre çevrilir.
 
Yurt dışındaki belgeyi talep eden kurumun talep detayları alınarak kimlik çevirisi yapılır.
 
Diplomayı talep eden kurumun talebi incelenerek diploma çevirisi hazırlanır.
 
Resmi kurumların talepleri esas alınarak hukuki kurallara uygun olarak çeviri düzenlenir.
 
Yerleşim yeri beyanı olan ikametgâh resmi talep standartlarına göre çevrilmektedir. Ataşehir tercüme hizmetlerimizi kullanarak istediğiniz resmi belgenin çok hızlı şekilde çevirisini yaptırabilirsiniz.

Ataşehir Noter Onaylı Tercüme Hizmeti Almanın Kolay Yolu!

Noter onayında kolaylıklar sağlayan hizmetlerimiz arasında Ataşehir noter onaylı tercüme hizmeti de bulunuyor. Alanında uzman yeminli tercüman eşleşmesiyle internet üzerinden çeviri hizmeti verebiliyoruz. 

Gerektiğinde de Ataşehir noter yeminli tercüme talebinizi sitemizdeki dijital çözümleri kullanarak oluşturabilirsiniz. Bize çevirisini talep ettiğiniz belgeleri bize yollayabilir noter işlemleri yapılmış olarak geri alabilirsiniz. Ataşehir noter yeminli tercüme hizmetimiz ile hızlı şekilde onaylı belge çevirisine sahip olursunuz.

İngilizce Tercüme-Çeviri Yapılırken Uyulması Gereken Kurallar
Ülkeye Özgü İngilizce Çeviri

Profesyonel Tercüme/Çeviri Hizmet Almak İsteyenler Focus Tercüme’yi Neden Tercih Ediyorlar!

Müşterilerimize özel proje yönetimi planlıyoruz. Her müşterimizin hedeflerine uygun çeviri hizmeti almasını sağlıyoruz. Fransızca, İtalyanca, Almanca, Urduca, Farsça gibi 50 farklı dilde profesyonel çeviri hizmet sunuyoruz. En iyi tercüme fiyatları maliyeti azaltan çeviri teknolojilerimiz sayesinde sunuluyor. Müşterilerimizin bizi tercih etmesinde en etkili nedenlerden biri müşteri hizmetlerindeki özenli davranışlarımızdır. Çeviri hizmetinde güven, hızlı teslimat, doğru çeviri standartları arayan müşterilerimiz aradıklarını fazlasıyla bizde buluyorlar.

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

Web sitemizde oluşturduğumuz kullanıcı dostu dijital çözümlerle hızlı sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz kısa sürede uzman çevirmenler tarafından incelenir ve onaylanır. İstediğiniz türde belgeler için konuya ve alana uygun çevirmenle eşleştirilirsiniz. Ataşehir tercüme hizmetlerimize online olarak sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Teklif Alın sekmesinden çeviri Talebinizi oluşturun. En kısa sürede size teklifimizi sunalım. Dijital çözümlerimizi keşfederek çok daha kolay çeviri hizmeti alabilirsiniz. Hangi dilde hangi alanda olursa olsun çeviri taleplerinize hızlı dönüş yapıyoruz. Focus Tercüme Bürosu olarak, noter onayı gerektiren belgeleriniz için de kolaylıklar ve ayrıcalıklar sağlıyoruz.

İngilizce Tercüme-Çeviride Fiyatlandırma
Ataşehir Mahalleleri
 • Aşık Veysel Mahallesi
 • Barbaros Mahallesi
 • İçerenköy Mahallesi
 • Küçükbakkalköy Mahallesi
 • Mustafa Kemal Mahallesi
 • Yeni Sahra Mahallesi
 • Ataşehir Atatürk Mahallesi
 • Esatpasa Mahallesi
 • İnönü Mahallesi
 • Mevlana Mahallesi
 • Örnek Mahallesi
 • Yenişehir Mahallesi
 • Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi
 • Fetıh Mahallesi
 • Kayışdağı Mahallesi
 • Mimar Sinan Mahallesi
 • Yeni Çamlıca Mahallesi
Neler dediler?

Müşteri Yorumları

İLGİLİ YAZILAR