Boşnakça Tercüme

Güney Slav dili grubuna mensup olan Boşnakça dili, Bosna Hersek’te yaşayan kişilerin günlük hayatlarında ve yazışmalarında kullandığı dil olarak benimsenmiştir. Ülkenin resmi dili olan Boşnakça, pek çok kişi tarafından konuşulmaktadır. Çok kişinin konuştuğu bu dil, zaman içerisinde tercüme ihtiyacını da doğurmuştur. Boşnakça tercüme yapabilen kişiler, dil bilgilerini ve hakimiyetlerini onaylattıktan sonra çeviri yapmaya başlamalıdır. Bizler, hem onaylı hem de ana dili gibi akıcı Boşnakça konuşabilen ekip arkadaşlarımız ile danışanlarımıza tercüme hizmeti vermekteyiz.

Boşnakça Tercüme
 

Çeviri Tiplerine Örnek

Çeviri denildiğinde akla pek çok farklı alan gelebilmektedir. Web sitesi tercüme bu başlıklardan sadece biri olarak örnek verilebilir. Bu çeviri hizmetinin hitap ettiği kesim genellikle bizlerin ofisine uzak olduğu için birinci elden metinlerini teslim edemeyen kişilerdir. Uzaklık ve iş yoğunluğu arasında çeviri için yeterli zamanı olmayan danışanlarımızın bizlere internet yoluyla yolladıkları metinleri özenle çevirmekte ve teslim etmekteyiz. Her tercüme bürosunun kendisine has fiyatlandırması vardır. Kimi tercüme fiyatları kelime bazı hesaplanırken, kimi tercümeler sayfa bazında hesaplanabilmektedir. Müşterilerimizin bizlere metinlerini teslim ederken fiyatlandırma konusunda bilgilendirmeler de sağlamaktayız. Böylece danışanlarımızın aklında hiçbir soru işareti kalmamasını hedeflemekteyiz.

Boşnakça Tercüme AlanındaUzmanlaşmış Kadro

Çeviri konusunda uzman kadromuz sayesinde dilediğiniz metni Boşnakça tercüme edebilir ya da dilediğiniz dile çevirebiliriz. Kadromuzun bir diğer özelliği ise her işe tek bir iş gibi odaklanmaları ve üzerinde oldukça emek harcayarak çevirmeleridir. Pek çok çeviri ofisinin aksine çok hızlı bir teslimat garantisinin yerine çok kaliteli bir teslimat sözü vermeyi hep daha gerçekçi bulmaktayız. Bizler, çevirmenlik belgelerine sahip olmayan, sadece dili bildiği için çeviri yapabilen kişiler yerine, belgeli ve iddialı uzmanlar ile çalışarak kalitemizi artırmayı hedeflemekteyiz.

Boşnakça tercüme ve çeviri
 

Müşteri Memnuniyeti ve Dil

Boşnakça tercüme isteği son yıllarda yapılan iş anlaşmaları ve yazılı metin ihtiyacı ile oldukça artmış durumdadır. Bizler, kaliteli hizmet vermenin yanı sıra müşterilerimizi memnun etmek için de Boşnakça tercüme dileğinizi yerine getirmek için bünyemize bu dili bilen ve belgelendirmiş uzmanlar ekleyerek yolumuza devam etmekte ve yüzlerce çeviri yapmaktayız.

Hızlı Teklif Formu
Batı Mah. Gazipaşa Cad. Mahir Çelebi İş Merkezi No:52/55
Pendik/İstanbul