Bu Yıl Tercüme Alanındaki Hedeflerimiz

Bu Yıl Tercüme Alanındaki Hedeflerimiz

Serhat Yılmış
24 Oct 2021

Yükselişe geçen yabancı diller konusunda ekibimizi hazırlıyoruz. Bu yıl tercüme alanında daha hızlı, daha verimli ve daha az maliyetli tercüme hizmetleri sunmayı planlıyoruz. Çeviri destek teknolojilerini çevirmen becerileri birleştirerek kusursuz çeviri hizmetleri sunuyoruz. Her yerden kısa sürede kaliteli çeviri hizmeti alma olanağı sağlayan dijital çözümlerimizi geliştiriyoruz.

Dünya genelinde öne çıkan çeviri gelişmelerini takip ediyor ve hizmetlerimize yansıtıyoruz. Kadromuzu farklı dillerde farklı alanlarda uzmanlaşmış tercümanlarla büyüttük. Dijital çağın çeviri ihtiyaçlarına cevap veren dijital çeviri olanaklarımızı geliştiriyoruz. 

Yeni yılda iş ortaklarımız ve yeni çeviri talepleri için indirim fırsatları da sunuyoruz. Her açıdan bizimle çalışan firmaların başarısını destekleyecek kurumsal çeviri hizmeti avantajları sağlıyoruz.

Kusursuz Çeviri Hizmetini Çok Daha Kısa Sürede Sunuyoruz

Çeviride kusursuz sonuçları çok daha kısa sürede sunmak için yeni çeviri teknolojilerini kullanıyoruz. Alan ve uzmanlık odaklı çeviri anlayışımızı geliştirerek çeviri taleplerini çok daha kısa sürede yanıtlıyoruz.

Dijital çözümlerimizde yenilikler yaparak internet üzerinden çeviri hizmetini çok daha kolay şekilde alma olanağı yaratıyoruz. Çeviri süresini kısaltırken kalitesini arttırıyoruz. Çeviri destek yazılımlarını çevirmen yaratıcılığı ile birleştirerek kusursuz çeviri sonuçları alıyoruz.

Kalite kontrol süreçlerimize yeni aşamalar ekledik. Çeviri bittikten sonra dört aşamalı kontrol sürecini uyguluyoruz. Sadece çevirmen ekibimizi değil tüm departmanlardaki çalışanlarımızı motive ederek verimli çalışma ortamını oluşturuyoruz. Kusursuz çeviri hizmetlerimizi profesyonel çevirmenlerimiz modern çeviri yaklaşımlarıyla sağlıyor. 

İşletmeler için global başarıyı arttıracak çeviri çözümleri sunuyoruz. İşletmelere özel çeviri programları geliştiriyoruz. Blog sayfamızdaki İşletmelerde Gelecekte Hangi Dil Önemini Arttıracakyazımızda işletmeler için gelecekte önemi artacak dillerle ilgili merak ettiklerinize kısaca cevap vermeye çalıştık.

Çeviri Hizmetlerinde Maliyeti Düşüren Yeni Teknikler Kullanıyoruz

Çeviri hizmetlerimizde yüksek kalite standartlarını düşük maliyetle birleştirerek memnun kalmanızı sağlıyoruz. Çeviri çözümleri sunduğumuz firmalara ödeme kolaylıkları ve indirimler sağlıyoruz. Yeni yılda gelişmekte olan firmalar için uygun fiyatlı çeviri hizmeti desteği sağlıyoruz.

Maliyet, düşüren çeviri destek programlarıyla kusursuz çeviri hizmetini uygun fiyatlara sunuyoruz. Hukuki tercüme gibi farklı tercüme alanlarında noter onayında indirim olanakları yaratıyoruz.

Çeviri hizmetlerimizde profesyonel çeviri olanaklarıyla ilgili her konuda önceden bilgi alma olanağı sağlıyoruz. Teklif alma imkanıyla çeviri talebinizi maliyet, süre açısından önceden değerlendirebiliyorsunuz. Dijital olanaklarımızı daha fazla geliştirdik. Çeviri taleplerinize kısa sürede cevap veriyoruz. Dil ve alan uzmanlığı ile çeviri taleplerinizi anında doğru çevirmenlere ulaştırıyoruz. Önümüzdeki yıl boyunca çeşitli indirimler ve ödeme kolaylıklarıyla müşterilerimizi daha fazla memnun etmeyi hedefliyoruz.

Bültene Kayıt Ol!
Tüm Gelişmelerden Haberdar ol!
İlginizi Çekebilir
whatsapp