Büromuzun Tercüme Hizmeti İle Elde Edeceğiniz Şeyler

Büromuzun Tercüme Hizmeti İle Elde Edeceğiniz Şeyler

Serhat Yılmış
24 Oct 2021

Tercüme bürosu tercihi yaparken birçok farklı açıdan değerlendirmelisiniz. Çeviriye bakış açısı, teknolojik donanım, dil-alan uzmanlığı gibi konular tercüme bürosunun kalitesini ifade eden konulardır. Focus Tercüme olarak bizimle çalışırsanız neler elde edeceğinizi anlatmak istedik.

Bizimle çalışan firmalar uzun yıllardır iş ortaklığı yaptığımız başarılı firmalardır. Müşterilerimiz ile güçlerimizi birleştirerek global başarıyı her zaman bir adım öteye taşıyoruz. Tercüme büromuzdan çeviri hizmeti alarak sağlayacağınız avantajları şöyle ifade edebiliriz:

- Dil-alan uzmanlığı olan deneyimli tercümanlarla çalışma fırsatı,

Çeviri taleplerinin kısa sürede incelenerek en iyi teklifin sunulması,

​- Noter onayında ve çeviri hizmetinde çeşitli indirim olanakları,

​- Çeviri talebini özel çeviri süreci süreci planlanması,

​- Kalite kontrol aşamalarının yüksek seviyede olması,

​- Teknolojik donanım desteği ile hızlı ve verimli çeviri hizmeti,

​- Güvenilir ve tanınmış firmayla çalışma farkı,

​- Düşük maliyetle yüksek kalitede çeviri hizmetidir

Global Şirketler Neden Bizi Tercih Ediyor?

İş ortaklığı yaptığımız global firmalar uluslararası pazarda adından söz ettiren firmalardır. Çeviri çözüm ortaklığında bizi tercih etmelerinde elbette güven önemli bir yerde duruyor. Ticari çeviride sektör odaklı uzmanlık sunabiliyoruz. Şirketin hizmet verdiği sektörde hedeflediği amaçlara ulaşması için çalışıyoruz.

Global şirketlerin uzun yıllardır çeviri hizmetlerini sağlıyoruz. Küresel büyümede çeviri hizmetinin önemini anlıyor ve şirketlere beklentilerini karşılayacak özel çözümler sunuyoruz. Küresel Büyüme ve E-Ticaret İçin Tercüme Gerekli yazımızda e-ticarette çeviri hizmetlerinin öneminden bahsettik. Değişen dünya dinamiklerini yakından takip eden bir tercüme bürosu olarak e-ticarette kazandıran çeviri çözümleri yaratıyoruz.

Web sitesi çeviri hizmetlerinde yerelleştirmenin sağladığı avantajları kullanan iş ortaklarımızın başarısıyla gurur duyuyoruz. Dünyaya açılmak isteyen her firma için hedeflerine yönelik çeviri hizmet olanakları sağlıyoruz. Özellikle yerelleştirme konusunda ihtiyacınız olan hizmeti en iyi şekilde yaparak, dijital dönüşümünüzde katkılar sunuyoruz.

Çeviride Dil-Alan Uzmanlığının Önemi

Çeviride dil-alan uzmanlığı derken ifade etmek istediğimiz şey sadece yabancı dil çeviri becerisi değil. Sektör ve alan odaklı uzmanlaşma çeviride gerçek başarıyı sağlar. Örneğin; medikal alanında çeviri hizmeti alırken medikal çeviride uzmanlaşmış çevirmenlerle çalışılmalıdır. Her yabancı dilin sistemi farklı olduğu gibi dilin kullanım alanındaki ifadeler de farklıdır.

Alan uzmanlığı çeviride sanıldığından çok daha önemlidir. Focus Tercüme olarak hukuki, teknik, ticari, akademik, tıbbi çeviri gibi farklı çeviri alanlarından uzmanlaşmış çevirmenlerle çalışma olanağı yaratıyoruz. Yabancı dil ne olursa olsun hukukun kendi dili, tıbbın, ticaretin kendi dili vardır.

Dijital çeviri yepyeni bir alan olarak çok daha farklı donanım gerektirir. Yaratıcı yerelleştirme gerektiren dijital çeviride uzman çevirmenlerimizle çalışabilirsiniz. Dijital tercüme web sitesi çevirileri, sosyal medya içerik çevirileri gibi farklı dijital pazarlama alanlarını kapsar. Dijital alanın gerekliliklerinin farkında olarak size hizmetlerimizi sunuyoruz.

Tercüme hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde öncelikle çeviri talebiniz uzmanlar tarafından değerlendirilir. Dil-alan uzmanlığına göre çeviri talebi uzman çevirmenlere yönlendirilir.

Bültene Kayıt Ol!
Tüm Gelişmelerden Haberdar ol!
İlginizi Çekebilir
whatsapp