Path Bounce
LOKASYON

ÜSKÜDAR TERCÜME

Faaliyetlerimize başladığımız günden itibaren üstün kaliteyi ve kusursuz hizmeti ön planda tutan Büyükçekmece tercüme olarak, uzman ekibimiz ve profesyonel çözümlerimiz ile en güvenilir çeviri firması olarak çalışıyoruz.

REFERANSLAR

Üstün kalitede çeviri hizmeti ile sektörün en iyileri arasında yer alan Focus Tercüme, çözüm odaklı bakış açısı ile başarılı sonuçların elde edilmesine yardımcı olur. Firmamız bünyesinde bulunan Büyükçekmece tercüme bürosu ile bu bölgedeki çeviri ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Çevirilerinizi en kısa sürede tamamlayan ve sıfır hata ile size teslim eden Büyükçekmece tercüme, maksimum düzeyde kaliteyi en ideal fiyatlarla sunar. İstediğiniz her an ulaşabileceğiniz firmamız, sizinle birlikte çalışmaktan onur duyar. Herhangi bir ihtiyacınız ya da sorunuz olduğunda bizlere ulaşabilir ve bizden destek talep edebilirsiniz. 

Tercüme/Çeviri Alanında Hangi Sektörlere Hizmet Vermekteyiz?

Hukuki Tercüme

Hukuki alanda kullanılan evrakların ve dokümanların çevirisini yapıyoruz. Her bir dilin kuralına uygun şekilde yaptığımız çevirilerde terimlerin doğru bir şekilde kullanılmasına özen gösteriyoruz.

Teknik Tercüme

Firmamızın çeviri hizmetleri içerisinde yer alan teknik çeviri, mühendislik alanındaki evrakların ve dokümanların çevirisinde kullanılır. Teknik çeviri içerisinde özellikle teknik terimlerin doğru yerde kullanılması oldukça güç olsa da, deneyimli tercümanlarımız ile mükemmeli sizlere sunuyoruz.

Ticari Tercüme

Büyükçekmece tercüme olarak finans, pazarlama, muhasebe gibi iş yerlerinde kullanılan ticari çeviri hizmeti sunuyoruz.

Sözlü Tercüme

Sözlü olarak gerçekleştirilen bu hizmeti, hem bireysel hem de kurumsal olarak sunuyoruz.

Dijital Tercüme

Hizmetlerimiz arasında yer alan dijital çeviri, dijital dünyada ihtiyaç duyduğunuz çeviri işlemleridir. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte Büyükçekmece tercüme olarak sıklıkla verdiğimiz bu hizmet, en çok talep edilen çeviri alanlarından biridir.

Online Tercüme

Online olarak gerçekleştirdiğimiz çeviri işlemleri, internet üzerinden müşterilerimize sunulur.

Profesyonel Çeviri

Profesyonel çeviri hizmetimizde sizlere mükemmeli sunmayı amaçlıyoruz.

Akademik Çeviri

Öğrencilerin ödevlerini veya araştırmalarını yaparken ihtiyaç duydukları akademik çeviri hizmetini veriyoruz. 

Tıbbı Çeviri

Medikal alanda ihtiyaç duyulan bütün çeviri işlemlerini güvenilir bir şekilde sizler için yapıyoruz.

Simültane Çeviri

En zor çeviri alanlarından biri olarak görülen simultane çeviriye, iş dünyasında büyük önem verilir. Eş zamanlı çeviri olarak bilinen bu çeviri hizmetini, profesyonel yapımız sayesinde kusursuz bir şekilde sizlere sunmaktan onur duyuyoruz.

Hızlı Teklif Formu
İndirim
Kalite Politikamız

Kalite Kontrol Sürecimiz

Editör Kontrolü
Çeviri Bütünlüğü Dil bilgisi Sözlük ve Stil Kılavuzu Kontrolleri
Kalite Kontrolü
Tutarsızlık, Numara Yazım Hataları Terminoloji Kontrolleri
Son Okuyucu Kontrolü
Anadili Hedefi Dil Olan Editörler Tarafından Hedef Metnin Akıcılık, Ana Dile Uygunluk, Terminoloji Kontrolleri
DTP Kontrolü
Sayfa düzeni / Mizanpaj İsim ve Sayı Kontrolleri

Büyükçekmece Tercüme Bürosu Sayesinde Hızlı ve Güvenilir Hizmete Sahip Olun!

Üstün kaliteyi arayan herkesin aklına ilk gelen isim olan Büyükçekmece tercüme, hızlı ve güvenilir hizmete sahip olmak isteyen herkesin favorisi haline gelmiştir. Kusursuz şekilde yapılan çeviri işlemleri ile herkesin memnuniyetini kazanan firmamız, deneyimli ekibi ile en çok tercih edilen yerler arasındadır. Eğer sizin de kısa sürede karşılanması gereken çeviri ihtiyacınız varsa, firmamız sizin için en doğru adres. Detaylı bilgi için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.
Profesyonel, Hızlı, Güvenilir, İngiglizce Tercüme Çözümü

En Çok Çevirisi Yapılan Belgeler ve Dokümanlar

 
Bu belgenin çeviri işlemleri için yeminli çevirmene başvurmak gerekir ve belgeyi noterde onaylatmak gerekir. Büyükçekmece tercüme olarak kısa sürede pasaport çevirisi işlemlerini tamamlıyoruz.
 
Not dökümü olarak bilinen transkriptin çeviri hizmetini sunuyoruz. Bu tür çevirilerin özellikleri evrakı isteyen yere göre değişiklik gösterir.
 
Bizim ve ailemizin kimlik bilgilerinin kayıtlı olduğu bu belgenin çevirisini düzenli olarak yapan firmamız, hem yeminli çevirmen kullanır hem de evrakı notere onaylatır. 
 
Noter tercüme ile sunduğumuz kimlik çevirisi hizmetimiz büyük rağbet görmektedir. Yurtdışında resmi bir belge olarak kullanılan bu evrakın çevirisine ihtiyaç fazladır.
 
Hangi okuldan mezun olduğumuzu gösteren diplomaların çeviri işlemleri yeminli tercüman yapmalıdır. Bununla birlikte belgenin noterde onaylanması zorunlu değildir.
 
Hizmetlerimiz arasında olan ve sıklıkla başvurulan bu belgenin çevirisini yeminli çevirmenlerimiz yapar. Ardından çeviriyi noterde onaylatarak sizlere teslim eder.
 
Firmamızın hizmetleri arasında olan ikametgah çevirisi, yaşadığımız yeri gösteren bir belgedir. Belgenin Büyükçekmece noter yeminli tercüme hizmeti ile yapılması gerekir. 

Focus Tercüme İle Büyükçekmece Noter Onaylı Tercüme Hizmeti Almanın Kolay Yolu!

Büyükçekmece noter yeminli tercüme hizmeti almak bizimle çok kolaydır. Çevirisi yapılacak evrakı bize getirmeniz ve hangi dilde çevirisinin yapılacağını belirtmeniz yeterlidir. Kısa sürede kusursuz bir çeviri ile sizlerin çeviri ihtiyacını en makul fiyatlarla karşılıyoruz. Daha detaylı bilgi için tercüme ofisi ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.  

İngilizce Tercüme-Çeviri Yapılırken Uyulması Gereken Kurallar
Ülkeye Özgü İngilizce Çeviri

Profesyonel Tercüme/Çeviri Hizmet Almak İsteyenler Focus Tercüme’yi Neden Tercih Ediyorlar!

Büyükçekmece noter onaylı tercüme hizmetini almak isteyen herkese üstün kalite sunan çeviri bürosu, güvenilir ve hızlı çeviri hizmeti ile sektörün öncü firmaları arasındadır. Saygın bir çeviri firması olarak sizlerin her türlü çeviri ihtiyacınıza en ideal çözümleri getiriyoruz. Kusursuz bir hizmet için bizi aramayı unutmayın.

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

Hızlı sipariş ve onay sürecimizden faydalanmak isteyen herkesin ücretsiz olarak doldurabileceği fiyat teklif formuna web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Böylece tercüme fiyatları konusunda fikir edinebilir ve hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

İngilizce Tercüme-Çeviride Fiyatlandırma
Büyükçekmece Mahalleleri
 • 19 Mayıs Mahallesi
 • Atatürk Mahallesi
 • Cumhurıyet Mahallesi
 • Ekinoba Mahallesi
 • Hürriyet Mahallesi
 • Kumburgaz Mahallesi
 • Murat Çeşme Mahallesi
 • Türkoba Mahallesi
 • Ahmediye Mahallesi
 • Bahçelievler Mahallesi
 • Çakmaklı Mahallesi
 • Fatıh Mahallesi
 • Kamiloba Mahallesi
 • Mimaroba Mahallesi
 • Pınartepe Mahallesi
 • Ulus Mahallesi
 • Alkent 2000 Mahallesi
 • Celaliye Mahallesi
 • Dızdarıye Mahallesi
 • Güzelce Mahallesi
 • Karaagaç Mahallesi
 • Mimarsinan Mahallesi
 • Sinanoba Mahallesi
 • Yenimahalle Mahallesi
Neler dediler?

Müşteri Yorumları

İLGİLİ YAZILAR