Path Bounce
TERCÜME HİZMETLERİ

ÇAPRAZ TERCÜME

Globalleşme ve sınırların ortadan kalkması ile çeviri hizmetlerine olan talep de artmıştır. Standart çeviri hizmetleri dışında çapraz çeviri hizmetleri de sıklıkla talep edilmeye başlanmıştır.

REFERANSLAR

Çapraz Tercüme Hizmetlerimiz

Globalleşme ve sınırların ortadan kalkması ile çeviri hizmetlerine olan talep de artmıştır. Standart çeviri hizmetleri dışında çapraz çeviri hizmetleri de sıklıkla talep edilmeye başlanmıştır. Çapraz tercüme hizmetleri ile farklı dildeki dokümanlar istenilen dile çevrilmeye başlanmıştır. Çapraz tercüme bürosu olarak, talep ettiğiniz çapraz çeviri hizmetlerini hızlı ve anlam kayması olmadan yerine getiriyoruz.

Profesyonel Tercüme

Tüm çeviri hizmetlerimizde hatasız, kaliteli ve hızlı iş süreçleri ile profesyonel iş anlayışıyla çalışıyoruz. 

Yeminli Tercüme

Gerek yeminli tercüme gerekse de noter onaylı tercüme ihtiyaçlarınız için, 7/24, uygun fiyat avantajları ile yanınızdayız.

Sözlü Tercüme

Sözlü tercüme hizmetlerimizde sıfır hata ile istediğiniz zaman ve yerde hizmet sunuyoruz.

Simultane Tercüme

Simültane çeviri hizmetlerimizde, hızlı ve anlık olarak en iyi hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Ardıl Tercüme

Ardıl tercüme hizmetlerimizde konusunda uzman çevirmenlerimiz ile kaliteli sonuçlar sunuyoruz.

Hukuki Tercüme

Hukuk alanında sözlü ya da yazılı çevrileriniz kadar, başarılı çapraz tercüme hizmetlerimizle de destek sağlıyoruz.

Akademik Tercüme

Akademik alandaki çeviri taleplerinizde, makale veya tez olsun gerekli standartlara uygun çeviri hizmetleri sunuyoruz.

Tıbbi Tercüme

Çapraz tercüme bürosu olarak tıp sektörünün her alanında doğru, kaliteli çeviri hizmetleri ile doküman ve belgelerinizin çevrilmesini sağlıyoruz.

Teknik Tercüme

Teknik alanda yetkin çevirmenlerimiz en karmaşık teknik dokümanlarda bile hızdan ve kaliteden ödün vermeden süreçlerinizi tamamlamak için destek oluyoruz. 

Ticari Tercüme

Uluslararası alanda başarılı olmanızı sağlamak için en karmaşık dokümanlarda bile sıfır hata ile yanınızdayız. Sözlü ya da çapraz tercüme olsun bize her zaman güvenebilirsiniz.

Dijital Tercüme

Dijital alandaki tüm belgelerinizi doğru çeviri hizmetleri ile en uygun yerelleştirme aşamaları ile hızlı bir şekilde tamamlıyoruz. Dijital alanda çapraz tercüme hizmetlerimiz için bizi arayabilirsiniz.

Hızlı Teklif Formu
Mailbox
İndirim
Kalite Politikamız

Kalite Kontrol Sürecimiz

Editör Kontrolü
Çeviri Bütünlüğü Dil bilgisi Sözlük ve Stil Kılavuzu Kontrolleri
Kalite Kontrolü
Tutarsızlık, Numara Yazım Hataları Terminoloji Kontrolleri
Son Okuyucu Kontrolü
Anadili Hedefi Dil Olan Editörler Tarafından Hedef Metnin Akıcılık, Ana Dile Uygunluk, Terminoloji Kontrolleri
DTP Kontrolü
Sayfa düzeni / Mizanpaj İsim ve Sayı Kontrolleri

Profesyonel ve Deneyimli Tercüme Ekibimiz Kimlerden Oluşmakta

Focus Tercüme olarak her zaman alanında uzman, tecrübeli ve profesyonel bir kadro ile çalışıyoruz. Tüm çevirmenlerimiz, firmamızın iş anlayışı bağlı, hızlı ve hatasız iş süreçleri ile çalışır. Çapraz metin çeviri taleplerinizde gerek direk tercüme yapılması gerekse de ilk Türkçe sonra farklı dile çevrilmesi şeklinde de çalışırız. Yabancı dil bilgisi yanı sıra, dilin gelişimini takip eden ve çeviri yaptığı dilin kültür yapısını anlayan çevirmenlerimiz ile hatasız çevirilerle yanınızdayız.
Profesyonel ve Deneyimli Tercüme Ekibimiz Kimlerden Oluşmakta

Profesyonel Tercüme- Çeviri Yapılan Belgeler ve Dokümanlar,

 
Yurtdışı seyahatleriniz için gerekli olan pasaport cevirleriniz için bize 7/24 danışabilirsiniz. Pasaport çevirileri hakkında daha fazla bilgi almak için “Pasaport Çevirisine Neden İhtiyacınız Olur” konulu yazımızı okuyabilirsiniz.
 
Diploma ve diğer okul belgeleriniz için size hatasız, kaliteli çeviri hizmetleri sunuyoruz.
 
Yurtdışı eğitiminiz için gerekli olan transkript çevirileri için mail, telefon ya da online olarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.
 
Yurtdışında işe girmek ya da farklı ihtiyaçlar için istenen sabıka kaydı çevirileri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 
En sık talep edilen nüfus kayıt örneği çevirileri için bize danışabilirsiniz. Gerekli şart ve standartlarda çeviri hizmetleri sunuyoruz.
 
Yurtdışında çalışmak ya da yaşamak için olsun ikamet belgesinin çevirisinde en doğru ve hatasız sonuçlar için tercüme ofisimizi tercih edebilirsiniz.
 
Resmi kurumlar tarafından sıklıkla talep edilen kimlik belgesi çeviri hizmetlerimiz için bizimle irtibat kurmanız yeterlidir.
 
Yurtdışı araç kullanımı için gerekli olan ehliyet çevirisinde resmi kurumların standartlarına uygun çeviriler ile destek oluyoruz.
 
Hesap cüzdanı, hesap özeti veya bordro gibi banka ile ilgili belgelerinizin hızlı çeviri süreçleri için bize danışabilirsiniz.
 
Doğum belgesi ile alakalı çeviri işlemleri yanı sıra diğer resmi evrak çevirileri uzman ve profesyonel çevirmenlerimiz tarafından gerçekleştirilir.
 
Ölüm belgesi çevirilerinde gerektiğinde yeminli gerektiğinde de noter tastikli tercüme hizmeti için her zaman bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 
Vekalet belgenizin çeviri işlemleri için uzman profesyonel ekibimizin desteğini, firmamızın güvencesi ile sunuyoruz.
 
İş yaşamında önemli yeri olan şirket evraklarının gerek tek dile gerekse de çapraz çeviri şeklindeki çevirilerinde sıfır hata ile yanınızdayız

Profesyonel Tercüme Hizmeti Sunduğumuz Diller,

Sektörde en başarılı çeviri bürosu olan firmamız toplamda 50 dilde, kaliteli çeviri süreçleri ile yanınızdadır. İngilizce, Almanca ya da Fransızca gibi ana diller yanı sıra Arapça, Çince, Japonca, Rusça ve İtalyanca başta olmak üzere çeviri hizmetleri sunuyoruz. Ana diller yanı sıra dillerin lehçelerinde karmaşık çeviri hizmetleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. En zorlu taleplerinizde bile en iyi hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz.

Profesyonel Tercüme Hizmeti Sunduğumuz Diller,
Hızlı ve Güvenilir Hizmete Sahip Olun!

Hızlı ve Güvenilir Hizmete Sahip Olun!

Uzman kadromuz ile sunduğumuz dil hizmetlerinde her zaman hıza ve hatasız iş süreçlerine önem verdik. Sektörde en başarılı çapraz tercüme bürosu olarak hem ulusal hem uluslararası alanda hizmetler sunmaktayız. Gerek redaksiyon gerekse de yerelleştirme de en iyiyi almak için bizimle 7/24 online, mail ya da telefonla irtibata geçebilirsiniz. 

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

Zaman günümüzde gittikçe önem kazanmaktadır. Özellikle çeviri süreçlerinde zamanın ne kadar önemli olduğunun bilinci ile hareket ediyoruz. Sunduğumuz hızlı sipariş ve onay süreci ile her türlü belgenizi, en kısa sürede doğru şekilde size ulaştırıyoruz. Uygun tercüme fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?
Focus Tercüme Ayrıcalıklarından Yaralanın

Focus Tercüme Ayrıcalıklarından Yaralanın

Focus Tercüme olarak kurulduğumuz andan bu güne etik değerlerimizi koruyarak, müşterilerimize en iyiyi sunmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizin %100 memnun olması için çalışanlarımızı ve kendimizi sürekli yeniliyoruz. Çapraz tercüme veya diğer tüm çeviri işlemleriniz için güvenle bizi arayabilirsiniz.

Focus Tercüme Kalite Odaklı İş Anlayışı İle Tanışın

Küçük veya büyük fark etmeksizin her bir talep bizim için özeldir. Yüksek teknolojili süreçler ve sıfır hatayla çalışma anlayışı ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Kaliteli çapraz çeviri hizmetlerimizde de bu anlayışımız ile küresel alanda başarınızı garanti altına alıyoruz.

Focus Tercüme Kalite Odaklı İş Anlayışı İle Tanışın
Neler dediler?

Müşteri Yorumları

İLGİLİ YAZILAR