Path Bounce
LOKASYON

ÇEKMEKÖY TERCÜME

Faaliyetlerimize başladığımız günden itibaren üstün kaliteyi ve kusursuz hizmeti ön planda tutan Çekmeköy tercüme olarak, uzman ekibimiz ve profesyonel çözümlerimiz ile en güvenilir çeviri firması olarak çalışıyoruz.

REFERANSLAR

Focus Tercüme çok sektörlü uzmanlığa sahip bir çeviri firması olarak doğrudan maliyet tasarrufu sağlayan çeviriler sunar. Son teknoloji çeviri araçları ve deneyimli çevirmenlerimizle her müşteri için özel proje planlaması yapıyoruz. 

Tercüme büromuz, hukuk, finans, tıp ve teknik dil çevirileri gibi farklı çeviri hizmetleri alanlarında uzmanlaşmıştır. Tercüme büromuzu kalite, dürüstlük, yenilikçilik ve müşteri memnuniyetinin kuruluş ilkeleri üzerine kurduk ve bugün bu ilkelerle yolumuza devam ediyoruz.

Tercüme/Çeviri Alanında Hangi Sektörlere Hizmet Vermekteyiz?

Hukuki Tercüme

Çeviride hukuk alanın dil özelliklerine göre düzenlemeler yapılır. Hukuki çevirilerimizi hukuk alanında uzmanlaşmış çevirmenler verir.

Teknik Tercüme

Teknik bilgiye ihtiyaç duyulan mühendislik, tıp, bilişim gibi alanlarda ihtiyaç duyulan çeviridir. Araç ve cihaz kullanım kılavuzları gibi çeviriler bu alana dâhildir.

Ticari Tercüme

Şirketlerin dünya genelinde ticari ilişkilerini yürütmelerini sağlayan çeviri hizmetidir. Çekmeköy tercüme hizmetlerimiz iş anlaşmaları, mali raporlar, ticari yazışmalar gibi birçok alanda verilir.

Sözlü Tercüme

Sözlü tercümede çevirmen konuşulanlar anında çevirir. Ardışık ve eşzamanlı olmak üzere iki tür sözlü çeviri vardır. Konusunda uzman personellerimiz hizmet verir.

Dijital Tercüme

Dijital ortamda dolaşımda olan tüm içerikler için sunulan yaratıcı çeviri hizmetimizdir. Web sitesi çevirileri, dijital pazarlama içerikleri gibi çeviriler bu alanda yer alır.

Online Tercüme

İnternet üzerinden online olarak talep edilen çeviri hizmetinin yine online olarak müşteriye gönderilmesidir. Çekmeköy tercüme hizmetlerimize online olarak ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Çeviri

Yabancı dil uzmanlığı ve alan uzmanlığıyla sunulan kalite standartları yüksek çeviri hizmetidir. Çekmeköy tercüme hizmetlerimizde profesyonel çeviri talep edebilirsiniz.

Akademik Çeviri

Akademik yayınlar, lisans ve doktora tezleri gibi akademik belgelerin çevrilmesi hizmetlerimizdir.

Tıbbı Çeviri

Tıbbi terminolojisine hâkim, tıp alanında uzmanlaşmış çevirmenlerimiz tarafından verilir. Doktor raporları gibi tıp belgeleri bu alana dâhildir.

Simültane Çeviri

Eş zamanlı olarak konuşulan her cümlenin anında, hızlı bir şekilde çevrilmesidir.

Hızlı Teklif Formu
İndirim
Kalite Politikamız

Kalite Kontrol Sürecimiz

Editör Kontrolü
Çeviri Bütünlüğü Dil bilgisi Sözlük ve Stil Kılavuzu Kontrolleri
Kalite Kontrolü
Tutarsızlık, Numara Yazım Hataları Terminoloji Kontrolleri
Son Okuyucu Kontrolü
Anadili Hedefi Dil Olan Editörler Tarafından Hedef Metnin Akıcılık, Ana Dile Uygunluk, Terminoloji Kontrolleri
DTP Kontrolü
Sayfa düzeni / Mizanpaj İsim ve Sayı Kontrolleri

Çekmeköy Tercüme Bürosu Sayesinde Hızlı ve Güvenilir Hizmete Sahip Olun!

Bizim için çeviri sadece kelimeleri bir dilden diğerine değiştirmek anlamına gelmiyor. Bu kelimelerin gerçek anlamını tüm inceliklerini kullanarak çeviri yapıyoruz. Deneyimli bir çeviri bürosu olarak çeviriyi hedef kitlesine uyarlıyor ve demografi, kültür ve konu için gerekli olan aktarımları çevirilerimize katıyoruz. 

Fark yaratan tercüme ofisi hizmetlerimize ulaşmanız oldukça kolay. İnternet üzerinden çeviri talebinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Noter tercüme sürecinde de müşterilerimize ayrıcalıklar sunuyoruz.
Profesyonel, Hızlı, Güvenilir, İngiglizce Tercüme Çözümü

En Çok Çevirisi Yapılan Belgeler ve Dokümanlar

 
Pasaport yurt dışı kurumlarının en çok talep ettiği resmi belgelerin başında geliyor. Pasaport çevirisinde resmi belge standartlarına uygun çevri düzenlemeleri yapılıyor.
 
Not dökümü çok sık talep edilen bir belgelerdir. Not dökümü belgesi belgeyi isteyen kurumun talep detaylarına göre yapılır.
 
Nüfus kayıt örneği çevirisi de resmi belge standartlarına uygun olarak yapılır.
 
Kimlik çevirisinde vatandaşlık bilgileri kurum talebine göre düzenlenir. Kimlik gibi resmi taleple istenen belgelerin çevirisi Çekmeköy tercüme hizmetlerimiz arasında yer alıyor.
 
 Eğitim kurumu ya da farklı bir kurumdan talep edilen diploma kurum talebindeki kurallara göre çevrilir.
 
Resmi kurumların talepleri doğrultusunda resmi evrak prosedürlerine uygun olarak sabıka kaydı çevirisi hazırlanır.
 
Yerleşim yeri belgesi belgeyi talep eden kurumun talepte belirttiği kurallara uygun olarak çevrilmektedir. Çekmeköy tercüme hizmetlerimizde resmi belge çevirileri için özel hizmet sunulmaktadır.

Çekmeköy Noter Onaylı Tercüme Hizmeti Almanın Kolay Yolu!

Çekmeköy noter onaylı tercüme hazmetmelerimizde müşterilerimize ayrıcalıklı olanaklar sunuyoruz. Noter işlemlerinde kolaylık ve indirim gibi olanaklarla resmi evraklarınızın noter onaylı çevirisini yaptırabilirsiniz. Çekmeköy noter yeminli tercüme hizmetlerimize bulunduğunuz yerden, ,internet üzerinden de ulaşmanız mümkün. 

Yeminli tercüman kadromuz arasından belge konunuzda uzmanlaşmış çevirmenlerle eşleştirilirsiniz. Kısa sürede belgeleriniz incelenir. Ve size hızlı şekilde dönüş yapılır. Çekmeköy noter yeminli tercüme hizmeti almak için dijital çözümlerimizi keşfetmelisiniz.

İngilizce Tercüme-Çeviri Yapılırken Uyulması Gereken Kurallar
Ülkeye Özgü İngilizce Çeviri

Profesyonel Tercüme/Çeviri Hizmet Almak İsteyenler Focus Tercüme’yi Neden Tercih Ediyorlar?

Doğru çeviriyi sağlamak için yalnızca belli alanlarda uzmanlaşmış tercümanları tercih ediyoruz. Bizim için çalışan her tercüman kalite standartlarımıza uygun olarak sıkı bir değerlendirme sürecinden geçiyor. Tercümanlarımız, uygun mesleki dili ve tonu koruyarak profesyonel çeviri yapıyor. Gelişmiş çeviri teknolojilerimiz sayesinde maliyetleri azaltarak en uygun tercüme fiyatları ile hizmet veriyoruz.

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

Web sitemizi kullanıcı dostu olarak tasarladık. Sitemiz üzerinden çok kolay çeviri siparişi verebilirsiniz. Çekmeköy tercüme bürosu hizmetlerimize online olarak ulaşabilirsiniz. Sitemizden çeviri talebiniz için teklif alma olanağınız da var. Tüm iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilir, aklınızdaki sorulara yanıt alabilirsiniz.

İngilizce Tercüme-Çeviride Fiyatlandırma
Çekmeköy Mahalleleri
 • Alemdağ Mahallesi
 • Çamlık Mahallesi
 • Güngören Mahallesi
 • Kirazlıdere Mahallesi
 • Merkez Mahallesi
 • Ömerli Mahallesi
 • Soğukpınar Mahallesi
 • Aydınlar Mahallesi
 • Çatalmeşe Mahallesi
 • Hamidiye Mahallesi
 • Koçullu Mahallesi
 • Mimar Sinan Mahallesi
 • Reşadiye Mahallesi
 • Sultançiftliği Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Ekşioğlu Mahallesi
 • Hüseyinli Mahallesi
 • Mehmet Akif Mahallesi
 • Nişantepe Mahallesi
 • Sırapınar Mahallesi
 • Taşdelen Mahallesi
Neler dediler?

Müşteri Yorumları

İLGİLİ YAZILAR