Path Bounce
LOKASYON

DERİNCE TERCÜME

Faaliyetlerimize başladığımız günden itibaren üstün kaliteyi ve kusursuz hizmeti ön planda tutan Derince tercüme olarak, uzman ekibimiz ve profesyonel çözümlerimiz ile en güvenilir çeviri firması olarak çalışıyoruz.

REFERANSLAR

Ülkemizdeki çeviri ihtiyacının büyük bir bölümünü başarıyla karşılayan Focus Tercüme Bürosu, sektörün en çok tercih edilen çeviri firmalarından biridir. Mükemmel çeviriyi hedefleyen firmamız, üstün kalitesi ve güvenilirliği ile dikkatleri üzerine çeker. Bünyemizde bulunan Derince tercüme bürosu, Kocaeli ilimizde yer alır. Hem bireysel hem de kurumsal destek veren firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Çözüm odaklı bakış açısı ile herkesin beğenisini ve bağlılığını kazanan Derince tercüme, deneyimli ve uzman ekibi ile profesyonel çeviri hizmeti sunar. 

Tercüme/Çeviri Alanında Hangi Sektörlere Hizmet Vermekteyiz?

Hukuki Tercüme

Hizmetlerimiz arasında yer alan hukuki çeviri, bu alanda uzmanlığı ve deneyimi olan tercümanlarımız tarafından yapılır.

Teknik Tercüme

Derince tercüme olarak teknik çeviri hizmetini en iyi şekilde sizlere sunuyoruz. Mühendislik bilgisine vakıf olan uzman tercümanlarımız tarafından çeviri işlemleri yapılır.

Ticari Tercüme

Firmamızın hizmetleri arasında önemli bir yere sahip olan ticari çeviri, kusursuz bir şekilde sunulur.

Sözlü Tercüme

Sözlü olarak verdiğimiz çeviri hizmetinden memnun kalacaksınız. Bu hizmeti hem bireysel hem de kurumsal olarak sizlere sunuyoruz.

Dijital Tercüme

Son dönemlerin en popüler çeviri hizmetleri arasına giren dijital çeviri, Derince tercüme olarak firmamızın başarıyla sunduğu hizmetlerden biridir.

Online Tercüme

İsteyen müşterilerimize internet üzerinden online çeviri hizmeti sunuyoruz.

Profesyonel Çeviri

Kusursuz bir çeviri için gerekli olan bütün detaylara büyük bir özen ile bakarak sizlere profesyonel çeviri sunuyoruz.

Akademik Çeviri

Öğrenim hayatında öğrencilerden talep edilen ödev, araştırma, bitirme tezi gibi konularda akademik çeviri hizmeti sağlıyoruz.

Tıbbı Çeviri

Tıbbi terimleri içeren belgelerin ve dokümanların çevirisini mükemmel bir şekilde yapıyoruz.

Simültane Çeviri

Firmamızdan sıklıkla istenen simultane çeviri, alanında en iyi tercümanlarımız tarafından verilir.

Hızlı Teklif Formu
İndirim
Kalite Politikamız

Kalite Kontrol Sürecimiz

Editör Kontrolü
Çeviri Bütünlüğü Dil bilgisi Sözlük ve Stil Kılavuzu Kontrolleri
Kalite Kontrolü
Tutarsızlık, Numara Yazım Hataları Terminoloji Kontrolleri
Son Okuyucu Kontrolü
Anadili Hedefi Dil Olan Editörler Tarafından Hedef Metnin Akıcılık, Ana Dile Uygunluk, Terminoloji Kontrolleri
DTP Kontrolü
Sayfa düzeni / Mizanpaj İsim ve Sayı Kontrolleri

Derince Tercüme Bürosu Sayesinde Hızlı ve Güvenilir Hizmete Sahip Olun!

Hızlı ve güvenilir hizmete sahip olmak için başvurabileceğiniz Derince tercüme, maksimum kaliteyi kısa sürede size sunar. Kalitesine oranla oldukça makul fiyatlara sahip olması ise, müşterilerimizin sayısını her geçen gün arttırır. Başarılı çözümler sunarak her daim yanınızda size destek olan firmamız, sizinle çalışmaktan onur duyar. 
Profesyonel, Hızlı, Güvenilir, İngiglizce Tercüme Çözümü

En Çok Çevirisi Yapılan Belgeler ve Dokümanlar

 
Yeminli tercüman tarafından yapılması gereken pasaport çevirisi en çok rağbet gören hizmetlerimiz arasındadır. Evrak ayrıca notere onaylatılmalıdır.
 
Öğrencilerimizin sıklıkla bizden istediği transkript, isteyen kurumun taleplerine göre yeminli ve noter onaylı yapılır. Gerekli olan bütün adımları firmamız kendisi tamamlar. 
 
Firmamızın sunduğu bu hizmetten faydalanan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Yeminli çevirmenlerimiz tarafından yapılan çeviri işlemi, kusursuz bir şekilde tamamlanır.
 
Firmamızın gerçekleştirdiği kimlik çevirileri yeminli çevirmenlerimiz tarafından yapılır. Ayrıca notere onaylatma süreci vardır.
 
Derince noter onaylı tercüme hizmetini veren firmamız, diploma çevirisini yeminli çevirmen ve noter onayı ile gerçekleştirir.
 
Firmamızın noter tercüme hizmeti ile sunduğu adli sicil kaydı çevirisi, sıfır hata ile yapılmalıdır. Detayları çok olan bir belge olduğu için alanında uzman kişiler tarafından çevirisi gerçekleştirilmelidir. 
 
Hizmetlerimiz arasında sıklıkla tercih edilen ikametgah çevirisini, noter onaylı şekilde yapıyoruz.  

Focus Tercüme İle Derince Noter Onaylı Tercüme Hizmeti Almanın Kolay Yolu!

Derince noter yeminli tercüme hizmeti dendiğinde akıllara gelen ilk tercüme ofisi firmamızdır. Hızlı ve kolay bir şekilde alabileceğiniz bu hizmet için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Çeviri için gerekli olan her şeyi firmamız kendisi halleder ve çeviriyi sorunsuz bir şekilde sizlere sunar. Çevirilerimizi yapan yeminli çevirmenlerimiz alanlarının en iyileri arasındadır. Ayrıca anlaşmalı olduğumuz noter ile düzenli olarak irtibat halindeyiz. Bu nedenle işlemler kısa sürede tamamlanır. 

İngilizce Tercüme-Çeviri Yapılırken Uyulması Gereken Kurallar
Ülkeye Özgü İngilizce Çeviri

Profesyonel Tercüme/Çeviri Hizmet Almak İsteyenler Focus Tercüme’yi Neden Tercih Ediyorlar!

Profesyonel çeviri için ilk adres olan firmamız, bütün çeviri ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılar sve size başarılı çözümler sunar. Derince noter yeminli tercüme bürosu ile Derince ilçesinin gözde çeviri bürosu olan firmamız, sunduğu üstün kalitede güvenilir hizmet ile sektörün öncüleri arasındadır. Her zaman yanınızda olan ve size mükemmeli sunan çeviri firması olarak Derince lokasyonu bazında Almanca, Rusça, İngilizce, Arapça, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Yunanca, Farsça, Japonca tercüme hizmeti gibi toplam 50 dilde profesyonel, noter onaylı tercüme hizmeti sunuyoruz. Kısa sürede kusursuz çeviri için bizleri arayabilir ve bizden destek alabilirsiniz. 

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

Sipariş ve onay sürecimizin hızlanması için oluşturduğumuz fiyat teklif formunu doldurarak tercüme fiyatları konusunda ön bilgi alabilirsiniz. İlgili forma web sitemizin ana sayfasından ulaşabilirsiniz. Böylece çeviri işlemleriniz kısa süre içerisinde tamamlanarak size teslim edilir. Derince tercüme olarak üstün kalite için makul fiyatlarla sunduğumuz hizmetten faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

İngilizce Tercüme-Çeviride Fiyatlandırma
Üsküdar Mahalleleri
 • Çavuşlu Mahallesi
 • Deniz Mahallesi
 • Geredeli Mahallesi
 • Kaşıkçı Mahallesi
 • Tahtalı Mahallesi
 • Yavuz Sultan Mahallesi
 • Çenedağ Mahallesi
 • Dumlupınar Mahallesi
 • İbnisina Mahallesi
 • Mersincik Mahallesi
 • Terziler Mahallesi
 • Yenikent Mahallesi
 • Çınarlı Mahallesi
 • Fatih Sultan Mahallesi
 • Karagöllü Mahallesi
 • Sırrıpaşa Mahallesi
 • Toylar Mahallesi
Neler dediler?

Müşteri Yorumları

İLGİLİ YAZILAR