Belgenizi yükleyin
ve çevirinizi kolayca başlatın.

İhtiyacınız olan tüm çeviri işlemlerinde, alanında uzman tercümanlar ile 45+ dilde çeviri desteği sunmaktayız. İhtiyaçlarınız için profesyonel, hızlı ve kaliteli çözümler.

Belgenizi yükleyin  ve çevirinizi kolayca başlatın.
Hızlı ve Kolay
Çeviri Teklif Alın!
* %15 indirim
2.000+

Çevirmen

1.500+

Müşteri

15.000+

Aylık Çeviri

Tercüme Dilleri

Focus Tercüme olarak aradığınız tüm yabancı dillerde profesyonel çevirmenlik hizmeti sunuyoruz. Evrensel iletişim araçlarınızı farklı coğrafyalarla kurduğunuz iletişimde en iyi şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Uluslar arası iletişim ağında geçerli olan diller dışında fazla bilinmeyen dillerde de çevirmenlik hizmetlerimiz bulunuyor.

Yabancı dilin kullanım alanında uzmanlaşmış tercümanlarımızdan istediğiniz yabancı dilde istediğiniz kullanım alanında dil hizmetini alabilirsiniz. Çevirmenlik hizmetlerine yeni bir boyut kazandıran firmamız hukuk, tıp, ticaret, akademik alan, mühendislik gibi farklı alanlarda ihtiyaç duyulan çevirmenlik hizmetlerinde alan uzmanlığı farkıyla hizmet alma imkânı yaratıyor. Farklı ülkelerle resmi belge alışverişinde yeminli tercümanlarımızla imza yetkisi ile profesyonel dil hizmeti vermekteyiz.

Çevirmenlik talep edilen dilin biçim-anlam ve kullanım alanı özelliklerine göre programladığımız çeviri hizmetleri tercüme dilleri açısından oldukça zengindir. Sadece bir dilde uzmanlaşmış tercümanlarla değil dilin kullanıldığı alanda da uzmanlaşmış tercümanlarla çalışma fırsatınız var. Farklı dillerin konuşulduğu uluslar arası toplantılarda en az üç dilde uzmanlaşmış tercümanlarımızı görevlendiriyoruz.

İhtiyacınız olan ve talep edeceğiniz dil hangi dil olursa olsun profesyonel çevirmenlik hizmeti alabilirsiniz. Firmamız farklı yabancı dillerde farklı kategorilerde çevirmenlik hizmeti alabileceğiniz deneyimli bir firmadır. Teknik, hukuki, tıbbi ya da akademik çeviri gibi farklı kategorilerde istediğiniz yabancı dilde hizmet alma şansınız var.

İstediğim Yabancı Dilde <br> Çeviri Hizmetini Nasıl Alabilirim?
Nasıl?
İstediğim Yabancı Dilde
Çeviri Hizmetini Nasıl Alabilirim?

Çevirmenlik almak istediğiniz yabancı dili ve çevirmenlik hizmeti almak istediğiniz konuyu belirledikten sonra firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Teklif alın bölümünde sizler için bir form hazırladık. Ön değerlendirme ve bilgilendirme olanağı sunan bu hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Çevirmenlik talep ettiğiniz dosyayı bize gönderebilir uzman tercümanlarımızın incelemesinden sonra hizmet detaylarını öğrenebilirsiniz. Başka bir dilde resmi yazışmalarınız için yeminli tercüme hizmetimizi kullanabilirsiniz. Talep ettiğiniz yabancı dilde uzmanlaşmış tercümanlarımızdan kesintisiz ve hızlı çevirmenlik hizmeti alabilirsiniz. Bizimle istediğiniz yöntemi kullanarak iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz yabancı dilde hızlı ve az maliyetli şekilde tercümanlık hizmetimize ulaşabilirsiniz.

whatsapp