Path Bounce
LOKASYON

DİLOVASI TERCÜME

Faaliyetlerimize başladığımız günden itibaren üstün kaliteyi ve kusursuz hizmeti ön planda tutan Dilovası tercüme olarak, uzman ekibimiz ve profesyonel çözümlerimiz ile en güvenilir çeviri firması olarak çalışıyoruz.

REFERANSLAR

Türkiye’nin en çok tercih edilen çeviri firmaları arasında yer alan Focus Tercüme Bürosu, güvenilir ve kaliteli yapısı ile dikkat çeker. Sektörün öncü firmalarından biri olmasının yanı sıra, saygın kimliği ile müşterilerinizin itimadını kazanır. Kurulduğu andan itibaren çözüm odaklı hareket eden firmamız, ülke genelinde pek çok çeviri yapan büroyu bünyemizde barındırmaktayız. Kocaeli ilinde yer alan Dilovası tercüme bürosu, bunlardan biridir. Deneyimli ekibi ve profesyonel yapısı ile müşterilerimizin beğenisini kazanan Dilovası tercüme, bölgenin çeviri ihtiyacını en iyi şekilde karşılar. 

Tercüme/Çeviri Alanında Hangi Sektörlere Hizmet Vermekteyiz?

Hukuki Tercüme

Hukuki alanda verdiğimiz çeviri hizmeti alanında uzman tercümanlarımız tarafından kısa süre içerisinde tamamlanır. İhtiyacınız olduğu her an bizlere ulaşabilirsiniz. 

Teknik Tercüme

Dilovası tercüme olarak mühendislik bilgisi içeren dokümanların çevirisini kusursuz bir şekilde yapıyoruz ve anlam kaymalarına izin vermiyoruz. 

Ticari Tercüme

İş alanlarında kullanılan evrakların ve dokümanların çevirisini en doğru şekilde yaparak, işiniz için başarılı çözümler üretiyoruz. Firmamızın çeviri hizmetleri en başarılı tercümanlar tarafından verilir. 

Sözlü Tercüme

Sözlü olarak verdiğimiz çeviri hizmetinden yararlanmak isteyen herkes, bize gönül rahatlığı ile danışabilir. 

Dijital Tercüme

İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte büyük bir ihtiyaç haline gelen dijital hizmetleri en ideal şekilde sunuyoruz. Dilovası tercüme olarak her zaman sizlerin yanındayız. 

Online Tercüme

İnternet üzerinden gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz ile müşterilerimize üstün kalite sunuyoruz. 

Profesyonel Çeviri

Mükemmeli hedefleyen firmamız profesyonel çeviriler ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanır. 

Akademik Çeviri

Öğrenim hayatında çeşitli ödevleri olan öğrencilerimizin çeviri hizmetine sıklıkla ihtiyacı olur. Bu tür durumlarda doğru adresiniz biziz.

Tıbbı Çeviri

Tıbbi terimleri içeren her türlü belgenin çevirisini sıfır hata ile yapıyoruz. 

Simültane Çeviri

Eş zamanlı çevirileri en iyi şekilde sunan firmamızın bu alanda çok sayıda müşterisi vardır.

Hızlı Teklif Formu
İndirim
Kalite Politikamız

Kalite Kontrol Sürecimiz

Editör Kontrolü
Çeviri Bütünlüğü Dil bilgisi Sözlük ve Stil Kılavuzu Kontrolleri
Kalite Kontrolü
Tutarsızlık, Numara Yazım Hataları Terminoloji Kontrolleri
Son Okuyucu Kontrolü
Anadili Hedefi Dil Olan Editörler Tarafından Hedef Metnin Akıcılık, Ana Dile Uygunluk, Terminoloji Kontrolleri
DTP Kontrolü
Sayfa düzeni / Mizanpaj İsim ve Sayı Kontrolleri

 

Dilovası Tercüme Bürosu Sayesinde Hızlı ve Güvenilir Hizmete Sahip Olun!

Dilovası tercüme, hızlı ve güvenilir hizmeti ile herkesin memnuniyetini kazanır. Üstün kaliteyi kısa sürede müşterilerimize sunan firmamız, başarılı çözümler ile her türlü çeviri hizmetinde mükemmeli hedefler. Firmamız alanında uzman ekibi ile profesyonel bir çeviri hizmeti sunar. Siz de firmamızın ayrıcalıklarından faydalanmak ve başarılı çözümlere ulaşmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Profesyonel, Hızlı, Güvenilir, İngiglizce Tercüme Çözümü

En Çok Çevirisi Yapılan Belgeler ve Dokümanlar

 
Pasaportlarınızın çevirisi için bizden destek alabilirsiniz. Yeminli tercüman tarafından yapılan çeviri, anlaşmalı noterimize onaylatılır ve kısa süre içerisinde sizlere teslim edilir. 
 
Öğrencilerimizin transkript çevirisi ihtiyacını en kısa sürede karşılıyoruz. Evrakın çevirisini yeminli çevirmenimiz yapıyor ve sonrasında çeviri noter tarafından onaylanıyor. 
 
Sıklıkla ihtiyaç duyulan nüfus kayıt örneği çevirisi, yeminli çevirmenimiz tarafından yapılır. Evrakın sıfır hata ile çevrilmesi önemlidir. 
 
Hizmetlerimiz arasında yer alan kimlik çevirisi, oldukça kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Çeviri için yeminli çevirmene ve noter onayına ihtiyaç duyulur.
 
Dilovası noter yeminli tercüme hizmeti ile diploma çevirisini sorunsuz bir şekilde yapıyoruz. 
 
Firmamızın noter tercüme hizmeti yapılan sabıka kaydı çevirisi, hatasız bir şekilde yapılır.
 
Hizmetlerimiz arasında yer alan ve sıklıkla tercih edilen ikametgah çeviri, notere onaylatılarak size verilir.

Focus Tercüme İle Dilovası Noter Onaylı Tercüme Hizmeti Almanın Kolay Yolu!

Dilovası noter yeminli tercüme hizmeti veren firmamız, bölgenin noter onaylı tercüme ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilecek kapasitededir. Kocaeli ilindeki bu tercüme ofisi, müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak her geçen gün gelişim kaydeder. Hızlı ve kolay bir şekilde alabileceğiniz çeviri, kusursuz bir çalışma olarak karşımıza çıkar. Alanlarının en iyi tercümanları ile çalışan firmamız, üstün kaliteyi en makul fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunmaktan onur duyar. 

İngilizce Tercüme-Çeviri Yapılırken Uyulması Gereken Kurallar
Ülkeye Özgü İngilizce Çeviri

Profesyonel Tercüme/Çeviri Hizmet Almak İsteyenler Focus Tercüme’yi Neden Tercih Ediyorlar!

Profesyonel bakış açısı ile mükemmel bir çeviri hizmeti sunan Dilovası noter onaylı tercüme olarak, gün be gün daha popüler hale gelmektedir. Sunduğu kusursuz çeviri ile bütün dikkatleri üzerine çeken çeviri bürosu, her zaman müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak hareket etmiştir. Dünya çapında adından sıklıkla bahsettiren çeviri firması olarak Dilovası lokasyonu bazında Almanca, Rusça, İngilizce, Arapça yanı sıra Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Yunanca, Farsça ve Japonca dillerde çeviriler yanında toplam 50 dilde profesyonel, noter onaylı tercüme hizmeti sunuyoruz. Kısa sürede kusursuz çeviri için bizimle iletişime geçebilir ve bizden destek alabilirsiniz. 

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

Dilovasu tercüme olarak, sipariş ve onay sürecimiz oldukça pratik ve kolaydır. Öncelikle web sitemizde yer alan fiyat teklif formunu doldurmanız gerekir. Böylece tercüme fiyatları konusunda ön bilgi alabilir ve sipariş verip vermemeye karar verebilirsiniz. Siparişini verdiğiniz çeviri işlemleri ise çok kısa bir süre içerisinde size teslim edilir. 

İngilizce Tercüme-Çeviride Fiyatlandırma
Dilovası Mahalleleri
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Demirciler Mahallesi
 • Kayapınar Mahallesi
 • Orhangazi Mahallesi
 • Turgut Özal Mahallesi
 • Çerkeşli Mahallesi
 • Diliskelesi Mahallesi
 • Köseler Mahallesi
 • Tavşancıl Mahallesi
 • Çerkeşliosb Mahallesi
 • Fatih Mahallesi
 • Mimar Sinan Mahallesi
 • Tepecik Mahallesi
Neler dediler?

Müşteri Yorumları

İLGİLİ YAZILAR