Ermenice Tercüme

Ermeni dili, Ermenistan ve Dağlık Karabağ Cumhuriyetlerinde çok sık konuşulan bir dildir. Hint Avrupa dil ailesinde yerini almış olan Ermenicenin doğu ve batı lehçesi olarak iki farklı lehçesi vardır. Ermeni alfabesi kullanılan bu dilde tercüme yapabilmek için hem doğu hem batı lehçesinin öğrenilmesi ve Ermeni alfabesine hakim olmak gerekmektedir. Büromuzda, pek çok farklı dili bilen çevirmen arkadaşımız ile sizlere Ermenice tercüme hizmeti ve pek çok farklı dilde çeviri hizmeti vermek için çalışmaktayız. Her bir uzmanımızın bildiği dil ile alakalı belgelere sahip olduğunu ve kaliteli çeviri yapmak için bizlerle birlikte olduğunu belirtmekte fayda vardır.

Ermenice Tercüme
Ermenice Çeviri

Çevirilerde Seçenek

Çeviriler sadece günlük konuşmalarda değil pek çok yazılı metinlerde karşımıza zorunluluk olarak çıkmaktadır. Akademik tercüme ise bu başlık altında incelenebilecek bir çeviri türüdür. Bir makale ya da resmi yazının kelimesi kelimesine başka bir dile aktarılmasına akademik çeviri denir. Bu çevirileri diğer çevirilerinden ayıran özellik ise teknik terimleri içeriyor olmasıdır.

Ermenice Tercüme Alanında Uzmanlık

Bir dildeki yazılı metinlerin bir başka dilde anlaşılır kılındığı sisteme çeviri deniyor ve çevirilerin uzmanlar tarafından yapılması gerektiğini biliyoruz. Bu yüzden her geçen yıl artan Ermenice tercüme ihtiyacını gidermek için bizler de oldukça sıkı çalışmaktayız. Tercüme yapabilecek düzeyde Ermenice bilen uzmanlar ile görüşmekteyiz. Bünyemize kattığımız bu çeviri uzmanlarına pek çok Ermenice tercüme işi emanet etmekte ve olumlu geri dönüşler almaktayız. Bir dili çevirmek için hem o dile hakim hem de dil bilgisi kurallarının bilinmesi gerekmektedir. Bizler Ermenice tercüme hizmetini dilerseniz bir başka dile, dilerseniz Türkçeye çevirerek uygulamaktayız. Farklı alanlarda uzmanlaşmış çevirmenlerimiz ile danışanlarımıza hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Ermenice tercüme ve çeviri
Ermenice türkçe çeviri

Son Dakika Çevirisi

Gelişen teknoloji sayesinde her insan yüzlerce kaynağa ulaşabilmekte ve bilgi alabilmektedir fakat yabancı dilde olan kaynakların kullanılması için öncelikle bilinen bir dile tercüme edilmesi gerekmektedir. Özellikle bu konularda hizmet vermek için yetiştirilmiş çevirmenlerimiz ile son dakika olarak gönderilen acil tercüme başlığı altındaki çeviriler ile bizzat ilgilenmekte ve en doğru ve en hızlı şekilde ilgililere ulaştırılmaktadır.

Hızlı Teklif Formu
Batı Mah. Gazipaşa Cad. Mahir Çelebi İş Merkezi No:52/55
Pendik/İstanbul