Estonca Tercüme

Estonca dili, Estonya’nın resmi dili olarak kabul edilmiştir ve hala kullanılmaktadır. Ural Altay dil ailesinin mensubu olan bu dil, Fin Ugor dillerinden gelmektedir. Latin alfabesi kullanılarak yazılan Estonca, Finceye benzerliği ile de bilinmektedir. Dünya üzerinde azımsanamayacak sayıda kullanılan dil, Estonca tercüme için de gereklilik kılmaktadır. Hem iş anlaşmaları hem resmi yazışmalar hem de makale çevirileri için oldukça sık tercih edilen Estonca dili, uzmanlarımız tarafından çevrilmekte ve teslim edilmektedir.

Estonca Tercüme
Estonca Çeviri

Onaylanmış Estanco Tercüme Hizmeti

Dileyen danışanlarımızın metinlerini noter onaylı tercüme olarak yapmaktayız. Bunun esas sebebi ise Estonca tercüme edilen resmi yazılarımızın doğruluğunu ve kesinliği bizler dışında bir kurum tarafından daha teyit edilmesidir. Harfi harfine uygulanan bu çevirilerde, yanlış payı bırakılmaması gerekir. Herhangi bir hukuki işleme ait belgelerin ve iş anlaşmalarının normal bir çeviri ile aynı değeri görmesi mümkün değildir. Danışanlarımızın kendilerini güvende hissetmeleri için diledikleri bu onaylı çeviri işini özenle yapmakta ve çevirilerimizi ondan sonra taraflara teslim etmekteyiz.

Konuşarak Çeviri Yapmak

Çeviri ve tercüme olarak bilinen bir dili bir başka dilde anlamlı hale getirmek eyleminin içerisinde yazılı ve sözlü tercüme olarak iki ayrı dal da vardır. Sözlü çevirilerin esas önemli noktası ise yazılı çeviriden biraz daha zor olmasıdır. Bir toplantı için ya da iş görüşmeleri için Estonca tercüme yapabilecek ve bu çeviriyi anında konuşarak yapabilecek uzmanlara da sahibiz. Bu tarz çevirilerde genellikle anlam bütünlüğü dikkate alınarak yapılır, kelime bazında gidildiğinde kafa karışıklığına neden olunabilir.

Estonca tercüme ve çeviri
Estonca türkçe çeviri

Toplantılarda Çevirmenler

Dilden dile aktarımda tercüme hizmetinin yeri oldukça büyüktür. Tercüme edilen her metin resmi olduğu zaman onaylanmalıdır. Çeviri hizmeti satın alan danışanlarımızın işlerini özenle tercüme etmekte ve zamanında teslim etmekteyiz. Özellikle son yıllarda artan toplantılarda çevirmen bulundurma yeniliğini karşılayabilmek için büromuza pek çok simultane çeviriden anlayan ve Estonca tercüme yapabilen uzman arkadaşlarımızı da kattık. Bizler, danışanlarımızın ya da müşterilerimizin istedikleri her çeviri hizmetini yerine getirmeyi hedef haline getirmiş, kaliteli iş çıkartmak için uğraşan bir çeviri bürosuyuz.

Hızlı Teklif Formu
Batı Mah. Gazipaşa Cad. Mahir Çelebi İş Merkezi No:52/55
Pendik/İstanbul