Path Bounce
LOKASYON

EYÜP TERCÜME

Faaliyetlerimize başladığımız günden itibaren üstün kaliteyi ve kusursuz hizmeti ön planda tutan Eyüp tercüme olarak, uzman ekibimiz ve profesyonel çözümlerimiz ile en güvenilir çeviri firması olarak çalışıyoruz.

REFERANSLAR

Tüm çevirilerde proje bazlı yaklaşım sunan çeviri firması olarak müşterilerimizin her detayda memnun kalmasını sağlıyoruz. Deneyimli ve alanında uzman çevirmenlerimizle kaliteli ve profesyonel çeviri hizmetleri sunuyoruz. 

Çeviri teknolojilerinde gelişmiş desteklerden yararlanarak çeviri maliyetlerini düşüyoruz. Böylece müşterilerimize kusursuz kalite çeviri hizmetini en iyi fiyatlarla verebiliyoruz. Focus Tercüme bünyesinde çalışan tüm çevirmenler dil uzmanlığı yanında alan uzmanlığına sahiptir. Eyüp tercüme olarak her gün onlarca belgeyi sorunsuz ve kalite standartları yüksek şekilde çeviriyoruz.

 

Tercüme/Çeviri Alanında Hangi Sektörlere Hizmet Vermekteyiz?

Hukuki Tercüme

Yasal düzenlemelere uygun şekilde çevrilmesi gereken hukuki belgeler yabancı dil uzmanlığı ve hukuk alanı uzmanlığı olan çevirmenler tarafından çevrilir.

Teknik Tercüme

Farklı sektörlerde teknik bilgi gerektiren belgelerin çevrilmesinde teknik çevirmenlerin hizmetlerinden yararlanılır.

Ticari Tercüme

Şirketlerin uluslararası ticari ilişkilerini en iyi şekilde yönetmesini sağlayan hizmetleridir. Eyüp tercüme bürosu şirketler için hedefe yönelik çeviri hizmeti sunmaktadır.

Sözlü Tercüme

Eş zamanlı ya da ardışık sözlü çeviri türleri anında çevirilerdir.

Dijital Tercüme

Dijital ortamda dolaşıma giren tüm içeriklerin istenen dile çevrilmesidir. Dijital pazarlama metinleri, sosyal içeriler dijital çeviri alanına dâhildir.

Online Tercüme

Online çeviride çeviri talebi internet üzerinden yapılabilir. Sonuçlar da internet üzerinden gönderilir. Eyüp tercüme hizmetlerimize online çeviri kolaylığıyla ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Çeviri

Hedef yabancı dil ve çeviri alanında uzmanlık gerektiren çevirilerdir.

Akademik Çeviri

Akademik dil standartlarına uygun şekilde yapılan tez, makale, metin çevirileridir.

Tıbbı Çeviri

Tıp alanındaki tüm belge ve dokümanların tıbbi çeviride uzman çevirmenler tarafından çevrilmesidir. Eyüp tercüme hizmetlerimiz arasında yer alan tıbbi çeviri hizmeti tıpta uzmanlaşmış çevirmenler tarafından verilmektedir.

Simültane Çeviri

Eş zamanlı olarak çevirmenin konuşulanları çevirdiği sözlü çevirilerdir.

Hızlı Teklif Formu
İndirim
Kalite Politikamız

Kalite Kontrol Sürecimiz

Editör Kontrolü
Çeviri Bütünlüğü Dil bilgisi Sözlük ve Stil Kılavuzu Kontrolleri
Kalite Kontrolü
Tutarsızlık, Numara Yazım Hataları Terminoloji Kontrolleri
Son Okuyucu Kontrolü
Anadili Hedefi Dil Olan Editörler Tarafından Hedef Metnin Akıcılık, Ana Dile Uygunluk, Terminoloji Kontrolleri
DTP Kontrolü
Sayfa düzeni / Mizanpaj İsim ve Sayı Kontrolleri

Eyüp Tercüme Bürosu Sayesinde Hızlı ve Güvenilir Hizmete Sahip Olun!

Fark yaratan hizmetlerimize en kolay şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Tanınmış bir firma olarak güvenilir ve hızlı çeviri garantisi veriyoruz. Çeviri taleplerinizi internet üzerinden alarak kısa sürede yanıtlıyoruz. Hizmetlerimiz yüksek standartlarda olduğundan tüm çevirilerimiz profesyonel çeviri kalitesinde oluyor. Noter tercüme işlemlerinizin de kısa sürede güvenilir şekilde yapılması için ayrıcalıklar yaratıyoruz.
Profesyonel, Hızlı, Güvenilir, İngiglizce Tercüme Çözümü

En Çok Çevirisi Yapılan Belgeler ve Dokümanlar

 
Pasaport çevirilerinde resmi taleplere göre çeviri düzenlemesi yapılıyor.
 
Not dökümü farklı eğitim kurumlarının farklı belge standartlarına göre çevriliyor. Eyüp tercüme hizmetlerimiz tüm resmi belgelerde kusursuz çeviri garantisini sunuyor.
 
Nüfus kayıt örneği çevirisi belgeyi talep eden kurumun isteklerine göre hazırlanır.
 
Kimlik bilgileri çevirilerinde farklı ülkelerin kimlik tasarımına uygun çeviriler düzenleniyor.
 
Diploma çevirisinde resmi talepler doğrultusunda çeviri yapılıyor.
 
Sabıka kaydı çevirileri hukuki kayıt düzenlemelerine uygun şekilde yapılır.
 
Yerleşim yeri belgesi de resmi evrak çeviri standartlarına uygun olarak yapılır. Eyüp tercüme hizmetlerimizle resmi evrak çevirilerinde sorun yaşamanızı önlüyoruz.

Eyüp Noter Onaylı Tercüme Hizmeti Almanın Kolay Yolu!

Müşterilerimizin kaliteli çeviri hizmetine kolay ulaşması için dijital olanaklar sunuyoruz. Eyüp noter onaylı tercüme hizmetimize bulunduğunuz yerden ulaşabilirsiniz. Çeviri talep ettiğiniz belgelerin konusuna göre alanında uzman yeminli tercüman eşleşmesi sağlıyoruz. Birkaç kolay adımda Eyüp noter yeminli tercüme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İstediğiniz iletişim kanallarından bizimle iletişime geçerek en hızlı şekilde noter onaylı belge çevirisi yaptırabilirsiniz. Eyüp noter yeminli tercüme hizmetimize her yerden her zaman rahatlıkla ulaşma olanağınız var.

İngilizce Tercüme-Çeviri Yapılırken Uyulması Gereken Kurallar
Ülkeye Özgü İngilizce Çeviri

Profesyonel Tercüme/Çeviri Hizmet Almak İsteyenler Focus Tercüme’yi Neden Tercih Ediyorlar?

İhtiyacınız çeviri hangi dilde olursa olsun firmamızda o dilde uzman bir çevirmen bulabilirsiniz. Olanakları güçlü bir çeviri bürosu olarak en iyi fiyatlara profesyonel çeviri hizmeti almanızı sağlıyoruz. Müşterilerimizi bizi seçiyor çünkü her müşterimize özel proje yönetimi olanakları sunuyoruz. Kaliteli doğru, güvenilir ve hızlı çeviriler ile mükemmeli hedefliyoruz. Tercüme ofisi hizmetlerimiz hedefe yönelik çeviri başarısını sağlıyor. Arapça, Farsça, Urduca, İtalyanca, Danca, Romence, Yunanca gibi birçok farklı dilde uzman çevirmenlerimize oldukça kolay ulaşabilirsiniz. Sektörünüze uygun dil uzmanlığı istiyorsanız bu alanda uzman çevirmenlerle çalışırsınız.

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

Web sitemizdeki kullanıcı dostu dijital çözümlerimizi gördünüz mü? Size en kolay şekilde çeviri hizmeti alabileceğiniz dijital çözümler sunuyoruz. Sitemizde yer alan Teklif Alın sekmesinden anında çeviri talebi oluşturma imkânınız var. 

Çeviri taleplerinizi bize online olarak gönderebilirsiniz. Belgelerlinizin uzman çevirmenler tarafından incelenmesi sonrasında hızlı onayla çeviri sürecinizi başlatıyoruz. En uygun tercüme fiyatları konusunda da sizi memnun edecek seçenekler yaratıyoruz.  İstediğiniz dilde ve alanda çeviri siparişlerinizi sitemizden online olarak bize gönderebilirsiniz.

İngilizce Tercüme-Çeviride Fiyatlandırma
Eyüp Mahalleleri
 • Ağaçlı Mahallesi
 • Alibeyköy Mahallesi
 • Defterdar Mahallesi
 • Esentepe Mahallesi
 • Güzeltepe Mahallesi
 • İslambey Mahallesi
 • Mithatpaşa Mahallesi
 • Pirinççi Mahallesi
 • Sakarya Mahallesi
 • Yeşilpınar Mahallesi
 • Akpınar Mahallesi
 • Çırçır Mahallesi
 • Düğmeciler Mahallesi
 • Eyüp Merkez Mahallesi
 • Işıklar Mahallesi
 • Karadolap Mahallesi
 • Nişancı Mahallesi
 • Rami Cuma Mahallesi
 • Silahtarağa Mahallesi
 • Akşemsettin Mahallesi
 • Çiftalan Mahallesi
 • Emniyettepe Mahallesi
 • Göktürk Merkez Mahallesi
 • İhsaniye Mahallesi
 • Mimarsinan Mahallesi
 • Odayeri Mahallesi
 • Rami Yeni Mahallesi
 • Topçular Mahallesi
Neler dediler?

Müşteri Yorumları

İLGİLİ YAZILAR