Fransızca Tercüme

Her çeviri, kendine hastır ve kendisi ile bir bütündür. Danışanlarımızın bizlere yolladığı yazılı metinlerdeki dilden bir başka dilde anlamlı olacak şekilde çevrilmesi işlemine tercüme adı verilmektedir. Çevirilerin ve tercümelerin yapılmasında en önemli noktalardan birisi özen ve ilgi ile yapılmaları gerektiğidir. Bir çevirinin baştan savma yapılması, yazı bütününde anlam bozukluklarına ve kelime bazında anlam bozukluklarına yol açabilmektedir. Çeviri yapmak, hem yazılı hem sözlü tercüme olarak ayrılabilir. Yazılı tercümeler, kelimeler bütünü olarak ele alınırken, sözlü tercümeler anlam bütünlüğü olarak ele alınmaktadır.

Fransızca Tercüme
Fransızca Çeviri

Focus Tercüme ile Kaliteli Fransızca Tercüme

Fransızca tercüme hizmeti de veren şirketimizin, en önem verdiği konulardan birisi eksiksiz ve tam tercüme yapmaktır. Paragrafın tümünde ve yazının tümünde anlam bütünlüğünün sağlanması bizler için oldukça önemlidir. Bir işin kaliteli yapılmasının devamlı danışan anlamına geldiğinin bilincinde olan çeviri büromuz, tercüme ederken dikkat edilmesi gereken noktalar üzerine eğitim almış uzmanlarımız ile doludur.

Noter Onaylı Çeviriler

Noter onaylı tercüme ise çevrilen metnin tam anlamıyla doğru ve düzgün olduğunun noter tarafından onaylanmış haline denir. Güvenilir bir kıstas olan noter onayı, bizlerin işimizi ne kadar severek ve özel ilgiyle yaptığımıza da işaret etmektedir. Farklı alanlarda yaptığımız Fransızca tercüme işlerimizde oldukça önemli başarılara imza atmış bulunmaktayız. Gerek tıp, gerek hukuk, gerekse mekanik konulardaki makalelerin çevrilmesi konusunda bizleri tercih eden danışanlarımıza en iyi çevirileri sunmak için oldukça sıkı çalışmaktayız.

Fransızca tercüme ve çeviri
Fransızca türkçe çeviri

Memnuniyet ve Kalite İlişkisi

Fransızca tercüme konusunda üniversitelerden mezun çalışma arkadaşlarımız ile birlikte çıktığımız bu yolda, sayısız yazıyı eksiksiz teslim ettik. Bir çevirinin yapılırken geçmesi gereken yolları hakkında bilgi sahibi olan çalışma arkadaşlarımız sayesinde, çevirilerimiz son halini almadan önce defalarca kontrolden geçmekte ve son halini almadan asla danışanlarımıza gönderilmemektedir. Kontrol ve kaliteli çeviri hem müşteri memnuniyetimizi artıracak hem de bizlerin güvenilir olduğunu kanıtlayacak niteliktedir. Müşterilerimize verdiğimiz değer, onların her birini tek hissettirmekten geçmektedir. Fransızca tercüme işine odaklanan uzman arkadaşlarımıza, üzerinde çalıştıkları konular bitmeden başka konular vermiyoruz böylece en kaliteli çevirinin oraya çıkmasını sağlıyoruz.

Hızlı Teklif Formu
Batı Mah. Gazipaşa Cad. Mahir Çelebi İş Merkezi No:52/55
Pendik/İstanbul