Hintçe Tercüme

Çevirmen ya da tercüman unvanını almaya hak kazanmış kişiler, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan kişilerdir. Çevirmenler dilerse serbest çevirmen olarak çalışabilir ya da yeminli tercüme yapabilir. Yeminli çeviriler, noter onaylı tercüme olarak da bilinmektedir. Bu çevirilerin ortak özelliği esas belgenin üzerinde hiçbir anlam kayması olmadan bir başka dile çevrildiğinin onaylı ve imzalı olmasıdır. Bizler eğer danışanlarımız tercih ederse onaylı tercümeler de yapmaktayız. Onaylı tercümeler genel olarak resmi yazışmalarda kullanılmaktadır. Kesinliği ve netliği önemli olan konularda doğru çeviri yapılması hem bizim anlayışımıza hem de danışanlarımızın anlayışına ters düşmemelidir.

Hintçe Tercüme
Hintçe Çeviri

Hint Dilinin İş Hayatındaki Önemi

Hint dili, oldukça geniş bir coğrafya üzerinde konuşulmaktadır. Devanagari yazı sisteminin kullanıldığı Hintçe, özel bilgi gerektiren tercüme konusu altında incelenmelidir. Hepimizin aşina olduğu Latin alfabesi yerine farklı bir alfabe kullanılan Hintçe tercüme etmek için oldukça geniş bir bilgi birikimi gerekmektedir. Bizler, alanında uzman olan Hint dilini bilen profesyoneller ile çalışmaktayız. İş anlaşmaları için gerekli olan yazılı metinlerinizi kolaylıkla dilediğiniz dile çevirebiliriz. Aynı zamanda sözlü tercüme hizmeti de vermekteyiz. Sözlü çeviriler, simultane tercüme olarak da bilinmektedir. Bir toplantıda iki farklı dili konuşan kişi arasında dil köprüsü kuran çevirmenlerimiz sayesinde, kolayca iletişim kurabilirsiniz.

Makalelerde Hintçe Tercüme

Hintçe tercüme sadece iş ve toplantılarda değil hayatın pek çok alanında ihtiyaç duyduğunuz bir çeviridir. Pek çok tıp makalelerinin bu dile çevrilmesi ya da bu dilden çevrilmesi günümüzde oldukça revaçtadır. Hint Avrupa dil ailesinin Hindistan koluna ait olan Hintçe dili, pek çok kişi tarafından tam öğrenilmeden çevirilere başlanılmaması gerekmektedir. Her dili kültürüyle birlikte öğrenen uzmanlarımız sayesinde danışanlarımıza Hintçe tercüme konusunda oldukça rahat bir şekilde yardımcı olmanın gururunu taşımaktayız.

Hintçe tercüme ve çeviri
Hintçe türkçe çeviri

Müşteri Memnuniyetini Sağlamak

Müşteri memnuniyetimizi artırmak için metinler üzerinde iyice araştırma yapmakta, çeviriler yapılırken denetlemekte ve son halini aldıktan sonra danışanlarımıza göndermekteyiz. Bir çevirinin geçtiği pek çok farklı yol olduğunun bilincinde olan çevirmenlerimiz uzmanca yaptıkları Hintçe tercüme sonrasında tekrar tekrar kontrol etmekte ve diğer çevirmenler ile ortak paydada buluştuktan sonra teslim etmektedir.

Hızlı Teklif Formu
Batı Mah. Gazipaşa Cad. Mahir Çelebi İş Merkezi No:52/55
Pendik/İstanbul