Path Bounce
LOKASYON

KADIKÖY TERCÜME

Faaliyetlerimize başladığımız günden itibaren üstün kaliteyi ve kusursuz hizmeti ön planda tutan Kadıköy tercüme olarak, uzman ekibimiz ve profesyonel çözümlerimiz ile en güvenilir çeviri firması olarak çalışıyoruz.

REFERANSLAR

Profesyonel çevirmenlerin dil becerilerini çeviri firması uzmanlığıyla birleştirerek çeviri işlemlerinde yeni bir standart oluşturduk. Hizmetlerimizi hızlı bir geri dönüş ile son derece memnun kalacağınız fiyatlarla sunuyoruz. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek ve beklentilerini aşmak için çeviri hizmetleri süreçlerimizi sürekli iyileştiriyoruz. Kadıköy tercüme taleplerinizi müşteriye özel proje standartlarıyla karşılıyoruz.

Tercüme/Çeviri Alanında Hangi Sektörlere Hizmet Vermekteyiz?

Hukuki Tercüme

Farklı ülkelerin hukuk alanındaki dil kurallarına uygun olarak hukuki çeviri uzmanları tarafından sunulan hizmetlerimizdir.

Teknik Tercüme

Farklı sektörlerdeki teknik bilgiye ihtiyaç duyulan çeviri ihtiyaçlarını karşılayan hizmetlerimizdir.

Ticari Tercüme

Ticari başarı odaklı çeviri desteğidir. Uluslar arası şirket ilişkileri ticari tercüme ile sağlanmaktadır. Kadıköy tercüme hizmetlerimiz arasında ticari anlaşmalar, ticari yazışmalar, ticari raporlar gibi farklı ticari çeviriler yer alıyor.

Sözlü Tercüme

Resmi görüşmeler gibi görüşmelerde eş zamanlı sunulan çeviri işlemlerimizdir.

Dijital Tercüme

Dijital içeriklerin kültürel farklılıklara uygun yaratıcı şekilde çevrilmesidir.

Online Tercüme

Çeviri talebi online olarak yapılır çeviri belgeleri online olarak gönderilir. Kadıköy tercüme taleplerinizi online olarak sitemizden oluşturabilirsiniz.

Profesyonel Çeviri

Çevirinin yüksek kalite standartlarında, dil alanına göre incelenerek yapılmasıdır. Kadıköy tercüme taleplerinizi profesyonel çeviri olarak oluşturabilirsiniz.

Akademik Çeviri

Bilimsel makale, akademik makale gibi akademik metinlerin akademik çeviri alanında uzman çevirmenlerimiz tarafından verilen hizmetlerimizdir.

Tıbbı Çeviri

Tıp alanında ihtiyaç duyulan çeviri standartları farklıdır. Tıp diline ve ilgili yabancı dile hâkim olmak gerekir. Tıbbi çeviri tıp dili uzmanlığı olan çevirmenler tarafından yapılır.

Simültane Çeviri

Çevirmenin sözlü çeviriyi eş zamanlı olarak yaptığı çevirilerdir. Bu çevirinin teknik donanımla yapılması gerekir.

Hızlı Teklif Formu
İndirim
Kalite Politikamız

Kalite Kontrol Sürecimiz

Editör Kontrolü
Çeviri Bütünlüğü Dil bilgisi Sözlük ve Stil Kılavuzu Kontrolleri
Kalite Kontrolü
Tutarsızlık, Numara Yazım Hataları Terminoloji Kontrolleri
Son Okuyucu Kontrolü
Anadili Hedefi Dil Olan Editörler Tarafından Hedef Metnin Akıcılık, Ana Dile Uygunluk, Terminoloji Kontrolleri
DTP Kontrolü
Sayfa düzeni / Mizanpaj İsim ve Sayı Kontrolleri

Kadıköy Tercüme Bürosu Sayesinde Hızlı ve Güvenilir Hizmete Sahip Olun!

Tercüme ofisi olarak zamandan ve paradan tasarruf edebileceğiniz yeminli ya da noter çevirilerine kolay şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Bulunduğunuz yerden bize istediğiniz belgeleri gönderebilirsiniz. Belgeleriniz incelendikten sonra güvenilir çeviri bürosu garantisiyle çevrilir. En kısa sürede size ulaştırılır. Yüksek kalitede çeviri standartlarına sahip profesyonel çeviri hizmetine birkaç kolay adımla ulaşmanız mümkün. Noter tercüme işlemlerinizi de çok kısa sürede hallediyoruz. İster ticari belge ister hukuki belge olsun çeviri hızımız rakipsizdir.
Profesyonel, Hızlı, Güvenilir, İngiglizce Tercüme Çözümü

En Çok Çevirisi Yapılan Belgeler ve Dokümanlar

 
Pasaport çevirisi pasaportu talep eden ülkenin ve kurumun resmi evrak standartları baz alınarak yapılır.
 
Not dökümü çevirisi eğirim kurumlarının sıklıkla talep ettiği bir belgedir. Çevirisi beklenen standartlara uygun olarak hazırlanır.
 
Nüfus kayıt örneği çevirisi de belge nereye verilecekse o kurumun talep ettiği şekilde yapılır.
 
Vatandaş kimliği resmi evrak prosedürlerine göre hazırlanır. Kimlik gibi resmi talep edilen belgelerin çevirisi Kadıköy tercüme hizmetlerimiz arasında yer alıyor.
 
Eğitim kurumlarının belge talepleri eğitim sistemine göre değişir. Farklı kurumların da diploma taleplerinde farklı kurallar olur. Diploma çevirisi de kurum talebi esasına göre yapılır.
 
Belgeyi isteyen ülkenin hukuki standartlarına uygun olarak sabıka kaydı çevirisi düzenlenir.
 
Belgeyi talep eden ülke ve kurumun resmi belge kurallarına göre çeviri yapılır. Kadıköy tercüme bürosu olarak tüm resmi evrakların çevirisini güvenilir ve hızlı çeviri standartlarında yapıyoruz.

Focus Tercüme İle Kadıköy Noter Onaylı Tercüme Hizmeti Almanın Kolay Yolu!

Yasal onay gerektiren belgeler için belge türüne göre tercih edebileceğiniz yeminli tercüman ekibiyle çalışıyoruz. Kadıköy noter onaylı tercüme hizmetimiz bir tık uzağınızda. İstediğiniz belgeleri bize gönderebilir en kısa sürede noter onaylı çevirisini yaptırabilirsiniz. Kadıköy noter yeminli tercüme talebinizi istediğiniz iletişim kanalıyla bize ulaştırabilirsiniz. İstediğiniz kalite standartlarında çevirileri Kadıköy noter yeminli tercüme hizmetimizde bulabilirsiniz.

İngilizce Tercüme-Çeviri Yapılırken Uyulması Gereken Kurallar
Ülkeye Özgü İngilizce Çeviri

Profesyonel Tercüme/Çeviri Hizmet Almak İsteyenler Focus Tercüme’yi Neden Tercih Ediyorlar!

İngilizce, Arapça, Fransızca, Urduca, Romence, Farsça gibi farklı 50 dilde profesyonel çeviri hizmeti sağlıyoruz. Müşterilerimize özel proje planı yaparak çeviri dili ve alanına odaklanıyoruz. Tanınmış tercüme bürosu olarak güvenilir çeviri hizmeti garantisi sunuyoruz. Maliyeti düşüren çeviri standartlarımızla en uygun tercüme fiyatları ile müşterilerimizi memnun ediyoruz. Çeviri hizmeti almak isteyenler hedeflerine uygun proje planı hazırlıyoruz. Müşterilerimiz her zaman bizimle çalışmaya devam ediyor. Çünkü işimizi profesyonel şekilde ve kaliteli süreçlerle tamamlıyoruz.

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

Sitemizde işinizi çok kolaylaştıracak dijital çözümler sunuyoruz. Teklif Alın sekmesinden kolaylıkla çeviri talebi oluşturabiliyorsunuz. İstediğiniz dilde istediğiniz belgeleri sistemimize yükleyerek bize ulaştırabilirsiniz. En kısa süre içinde belgelerinizi incelerek size dönüş yapıyoruz. Online hizmetlerimize istediğiniz her yerden ulaşabilirsiniz. Focus Tercüme olarak, gelişmiş çeviri teknolojileriyle hızlı ve kusursuz hizmetler veriyoruz. İnternet üzerinden hızlı çeviri siparişi verebilir uzman çevirmenlerimizden hızlı cevap alabilirsiniz.

İngilizce Tercüme-Çeviride Fiyatlandırma
Kadıköy Mahalleleri
 • 19 Mayıs Mahallesi
 • Acıbadem Mahallesi
 • Bostancı Mahallesi
 • Caddebostan Mahallesi
 • Caferağa Mahallesi
 • Dumlupınar Mahallesi
 • Eğitim Mahallesi
 • Erenköy Mahallesi
 • Fenerbahçe Mahallesi
 • Feneryolu Mahallesi
 • Fikirtepe Mahallesi
 • Göztepe Mahallesi
 • Hasanpaşa Mahallesi
 • Koşuyolu Mahallesi
 • Kozyatağı Mahallesi
 • Merdivenköy Mahallesi
 • Osmanağa Mahallesi
 • Rasimpaşa Mahallesi
 • Sahrayı Cedit Mahallesi
 • Suadiye Mahallesi
 • Zühtüpaşa Mahallesi
Neler dediler?

Müşteri Yorumları

İLGİLİ YAZILAR