Path Bounce
LOKASYON

KAPAKLI TERCÜME

Faaliyetlerimize başladığımız günden itibaren üstün kaliteyi ve kusursuz hizmeti ön planda tutan Kapaklı tercüme olarak, uzman ekibimiz ve profesyonel çözümlerimiz ile en güvenilir çeviri firması olarak çalışıyoruz.

REFERANSLAR

Dünya genelinde gerçekleştirdiği faaliyetlerle adından sıklıkla bahsettiren Focus Tercüme, üstün kalitesi ve güvenilir hizmeti ile sektörün en saygın firmalarının başında gelir. Tekirdağ ilimizde yer alan ve firmamıza bağlı olarak hizmet veren Kapaklı tercüme bürosu, çözüm odaklı bakış açısı ile çalışmalarını yürütür ve sizlere kusursuz bir çeviri hizmeti sunar. Firmamız bünyesinde çalışan tercümanlarımızın tamamı alanında uzman ve deneyimlidir. Bu sayede kısa sürede güvenilir çeviri hizmeti sunan Kapaklı tercüme, çeviri ihtiyaçlarınızı karşılamanız için en doğru adrestir. 

Tercüme/Çeviri Alanında Hangi Sektörlere Hizmet Vermekteyiz?

Hukuki Tercüme

Hukuk alanındaki bütün evraklarınızı ve dokümanlarınızı kusursuz bir şekilde çeviriyoruz.

Teknik Tercüme

Teknik alandaki mühendislik bilgisi içeren bütün belgelerinizin çevirisini sıfır hata ile kısa sürede gerçekleştiriyoruz. 

Ticari Tercüme

Kapaklı tercüme büromuzun çeviri hizmetleri arasında yer alan ticari çeviri, en çok rağbet gören hizmetlerimizin başında gelir. 

Sözlü Tercüme

Sunduğumuz sözlü çeviri hizmetini, hem bireysel hem de kurumsal olarak alabilirsiniz.  

Dijital Tercüme

İnternet üzerinden sizlere online çeviri hizmeti sunuyoruz. Yüz yüze gelmeden alabileceğiniz bu hizmet size zaman kazandırır. 

Online Tercüme

Çeviri bürosu olarak, işlerinizin aksamamız veya zaman sorunu yaşamamanız için size bulunduğunuz yerden online olarak bu hizmetleri sağlıyoruz.

Profesyonel Çeviri

Büyük bir itina ile sunduğumuz profesyonel çeviri hizmetimiz, üstün kalitesi ile herkesin beğenisini kazanır.

Akademik Çeviri

Akademik alanda ihtiyaç duyduğunuz bütün çeviri işlemleri için bize başvurabilirsiniz. 

Tıbbı Çeviri

Medikal alandaki evrakların çeviri işlemleri için en güvenilir yerler arasındayız.

Simültane Çeviri

Eş zamanlı çeviride sektörün en başarılı tercümanlarıyla birlikte çalışıyoruz.

Hızlı Teklif Formu
İndirim
Kalite Politikamız

Kalite Kontrol Sürecimiz

Editör Kontrolü
Çeviri Bütünlüğü Dil bilgisi Sözlük ve Stil Kılavuzu Kontrolleri
Kalite Kontrolü
Tutarsızlık, Numara Yazım Hataları Terminoloji Kontrolleri
Son Okuyucu Kontrolü
Anadili Hedefi Dil Olan Editörler Tarafından Hedef Metnin Akıcılık, Ana Dile Uygunluk, Terminoloji Kontrolleri
DTP Kontrolü
Sayfa düzeni / Mizanpaj İsim ve Sayı Kontrolleri

Kapaklı Tercüme Bürosu Sayesinde Hızlı ve Güvenilir Hizmete Sahip Olun!

Sunduğu başarılı çözümler ile sektörün en beğenilen firmalarından biri haline gelen Kapaklı tercüme, her türlü çeviri hizmetini kısa sürede tamamlarken, aynı zamanda sıfır hata ile çevirileri sunar. Bu nedenle hızlı ve güvenilir bir hizmete sahip olmak istiyorsanız, bizlere ulaşabilir ve bizden destek talep edebilirsiniz. 
Profesyonel, Hızlı, Güvenilir, İngiglizce Tercüme Çözümü

En Çok Çevirisi Yapılan Belgeler ve Dokümanlar

 
Pasaportunuzun çeviri işlemleri için Kapaklı Tercüme olarak yeminli tercüman ve noter onayı gibi gerekli olan bütün işlemleri tamamlıyoruz.  
 
Özellikle yurtdışı burs taleplerinizde ihtiyacınız olan transkript çevirisini en kısa sürede sizlere sunuyoruz.
 
Noter tercüme hizmetimiz olarak verilen nüfus kayıt örneği çevirisi, yeminli çevirmenlerimiz tarafından yapılır.
 
Yurt dışında ihtiyacınız olan kimlik çevirisi hizmetini sunuyoruz. Evrakın yeminli çevirmen tarafından çevrilmesi ve notere onaylatılması gerekir.
 
Firmamız hizmetleri arasında yer alan diploma çevirisi bünyemizdeki yeminli çevirmen tarafından yapılır. İhtiyaca göre notere onaylatma işlemi de tamamlanır.
 
Adli sicil kaydının çevirisi büyük bir titizlikle firmamız tarafından yapılır. Kapaklı noter onaylı tercüme hizmetimiz ile gerçekleştirilen işlem kusursuz şekilde tamamlanır.
 
Hizmetlerimiz arasında yer alan ikametgah çevirisini noterde onaylatarak yapıyoruz.  

Focus Tercüme İle Kapaklı Noter Onaylı Tercüme Hizmeti Almanın Kolay Yolu!

Kapaklı noter yeminli tercüme hizmeti veren firmamız, her türlü tercüme ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılarken, aynı zamanda çeviri için gerekli olan adımları hızlı bir şekilde tamamlar. Size ise sadece beklemek kalır. Günün her saati ulaşabileceğini tercüme ofisi çalışanları,  tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu belirleyerek, anında bu ihtiyaçları giderir. Maksimum kalitede güvenilir bir çeviri hizmeti için firmamıza başvurabilir ve bizden destek alabilirsiniz.  

İngilizce Tercüme-Çeviri Yapılırken Uyulması Gereken Kurallar
Ülkeye Özgü İngilizce Çeviri

Profesyonel Tercüme/Çeviri Hizmet Almak İsteyenler Focus Tercüme’yi Neden Tercih Ediyorlar!

Her türlü çeviri ihtiyacınıza başarılı çözümler sunan Kapaklı noter yeminli tercüme bürosu, sektörün en güvenilir firmalarından biridir. Maksimum seviyede kaliteye sahip olan çeviri firması ile başarılı sonuçlar elde edilir. Her daim yanınızda olan çeviri bürosu, siparişlerinizi kısa süre içerisinde tamamlar. Kapaklı lokasyonu bazında Almanca, Rusça, İngilizce, Arapça, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Yunanca, Farsça, Japonca tercüme hizmeti gibi toplam 50 dilde profesyonel, noter onaylı tercüme hizmeti sunuyoruz. Her bir dilde uzmanlığı olan çok sayıda tercümanımız mevcuttur. Böylece yapılan işler kusursuz ve güvenilir olur. 

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

Hızlı sipariş ve onay süreci için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Burada sizler için ücretsiz bir fiyat teklif formu sunuyoruz. Formu doldurarak tercüme fiyatları ile ilgili ön bilgi alabilirsiniz. Eğer devam etmek isterseniz, hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Üstün kaliteyi mümkün olan en makul fiyatlarla sizlere sunmayı amaçlayan firmamız, sizinle çalışmaktan mutluluk duyar. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilir ve bizden destek talep edebilirsiniz.

İngilizce Tercüme-Çeviride Fiyatlandırma
Kapaklı Mahalleleri
 • Atatürk Mahallesi
 • Bahçeağıl Mahallesi
 • Bahçelievler Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • İnönü Mahallesi
 • İsmet Paşa Mahallesi
 • Karaağaç Mahallesi
 • Karlı Mahallesi
 • Pınarca Mahallesi
 • Uzunhacı Mahallesi
 • Yanıkağıl Mahallesi
Neler dediler?

Müşteri Yorumları

İLGİLİ YAZILAR