Path Bounce
LOKASYON

KARTAL TERCÜME

Faaliyetlerimize başladığımız günden itibaren üstün kaliteyi ve kusursuz hizmeti ön planda tutan Kartal tercüme olarak, uzman ekibimiz ve profesyonel çözümlerimiz ile en güvenilir çeviri firması olarak çalışıyoruz.

REFERANSLAR

Çeviri çözümlerine ihtiyaç duyan birey ve kurumlar için özel çeviri ihtiyaçlarına profesyonel ve yenilikçi çözümler sunuyoruz. Her proje için alanında uzmanlaşmış çevirmenlerden oluşan bir ekip kuruyoruz. Focus Tercüme olarak hızlı çeviri siparişleri konusunda fazlasıyla deneyime sahibiz. Büromuz her dokümanı özel tekniklerle ve dil odaklı yaklaşımla analiz eder. Yüksek kalitede çeviriler sunan çeviri firması olarak standartlarımızı her geçen gün geliştiriyoruz. Tercüme ofisi olarak her müşterimiz için proje yönetimi planını, kaliteli çeviri hizmetleri standartlarında yürütüyoruz.

Tercüme/Çeviri Alanında Hangi Sektörlere Hizmet Vermekteyiz?

Hukuki Tercüme

Hukuki belgelerin, hukuki çeviri alanında uzman çevirmenler tarafından hukuk dili farklılıklarını gözeterek verdiğimiz hizmetlerdir.

Teknik Tercüme

Bilişim, mühendislik, tıp gibi alanlarda teknik terminolojiye uygun verdiğimiz hizmetlerimizdir.

Ticari Tercüme

Uluslar arası ticari anlaşmalarda, yazışmalarda, toplantılarda ihtiyaç duyulan sözlü ve yazılı çevirilerdir. Firma olarak ticari çeviri alanında uzman çevirmenlerle çalışmanızı sağlarız.

Sözlü Tercüme

Seminer, toplantı, ikili konuşma gibi sözlü çeviriye ihtiyaç duyulan durumlarda çevirmenin anında yaptığı çevirilerdir.

Dijital Tercüme

Dijital dünyada var olan tüm içerikler, reklamlar ya da metinler ile ilgili yapılan çevirilerdir.

Online Tercüme

Online çeviri müşterinin bulunduğu yerden internet üzerinden çeviri talep edebilmesi çevirisi yapılmış metinleri kısa sürede alabilmesidir. Kartal tercüme hizmetlerimiz online çeviri kolaylığıyla sunulmaktadır.

Profesyonel Çeviri

Talep edilen çeviri alanında uzmanlık ve çeviride yüksek kalite standartlarıyla sunulan çeviri süreçleridir.

Akademik Çeviri

Akademik dil standartlarına uygun olarak yapılan tez, makale, metin çevirileridir.

Tıbbı Çeviri

Tıbbi çeviri tıp alanın uzmanlaşmış çevirmenler tarafından sunulan özel hizmetlerindendir. Kartal tercüme hizmetlerimiz arasında yer alan tıbbi çeviri hizmeti farklı dillerdeki tıp terminolojisini bilen çevirmenler tarafından verilmektedir.

Simültane Çeviri

Eş zamanlı sözlü çeviri hizmetidir. İki kişinin ya da daha fazla kişinin aynı anda konuştuğu durumlarda çevirmen hızlı şekilde söylenenleri çevirir.

Hızlı Teklif Formu
İndirim
Kalite Politikamız

Kalite Kontrol Sürecimiz

Editör Kontrolü
Çeviri Bütünlüğü Dil bilgisi Sözlük ve Stil Kılavuzu Kontrolleri
Kalite Kontrolü
Tutarsızlık, Numara Yazım Hataları Terminoloji Kontrolleri
Son Okuyucu Kontrolü
Anadili Hedefi Dil Olan Editörler Tarafından Hedef Metnin Akıcılık, Ana Dile Uygunluk, Terminoloji Kontrolleri
DTP Kontrolü
Sayfa düzeni / Mizanpaj İsim ve Sayı Kontrolleri

Kartal Tercüme Bürosu Sayesinde Hızlı ve Güvenilir Hizmete Sahip Olun!

Çeviri hizmetimizden yararlana müşterilerimiz için hızlı, güvenilir ve profesyonel çeviri çözümleri sağlıyoruz. Kartal tercüme hizmetlerimizde proje bazlı çeviri sürecini müşteriye özel olarak planlıyoruz. Kartal tercüme bürosu olarak gelişmiş çeviri teknolojilerinden yararlanarak maliyeti düşürüyoruz. İyi fiyat seçeneklerini kaliteli hizmet garantisiyle sunan çeviri bürosu olarak yüksek nitelikli proje yönetimini garanti ediyoruz.
Profesyonel, Hızlı, Güvenilir, İngiglizce Tercüme Çözümü

En Çok Çevirisi Yapılan Belgeler ve Dokümanlar

 
Uluslararası belge taleplerinde ilk sırada Pasaport yer alıyor. Pasaport çevirisi resmi evrak standartlarına uygun olarak yapılıyor.
 
Eğitim sisteminde not dökümü önemli bir belgedir. Farklı eğitim kurumlarının belge talepleri farklı olabilir. Transkript çevirisi kurum talebi esas alınarak yapılır. Kartal tercüme hizmetlerimiz tüm resmi belgelerde kusursuz çeviri garantisini sunuyor.
 
Nüfus kayıt örneği çevirisi diğer resmi evraklar gibi kurum talebi esasına göre hazırlanır.
 
Yurtdışı kurumlarının kimlik talebine resmi prosedürlere uygun çeviri hizmeti ile cevap veriliyor.
 
Eğitim sistemi standartları ülkeden ülkeye değişiyor. Diploma çevirisi de belgeyi talep eden ülkenin standartlarına göre hazırlanıyor.
 
Sabıka kaydı çevirisini talep eden yurt dışı kurumunun resmi evrak kurallarına uygun olarak yapılır.
 
Yerleşim yeri belgesi de resmi bir evrak olarak beklenen standartlara uygun olarak çevrilir. Resmi evrak çevirilerini çok hızlı ve resmi evrak standartlarına uygun şekilde hazırlıyoruz.

Focus Tercüme İle Kartal Noter Onaylı Tercüme Hizmeti Almanın Kolay Yolu!

Noter onayı gerektiren resmi belgelerinizi çok kısa sürede çeviriyor ve notere onaylatıyoruz. Kartal noter onaylı tercüme hizmetimize online olarak çok kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan yeminli tercüman ekibimiz belge türüne göre alan uzmanlığıyla çevirinizi yapar. Kartal noter yeminli tercüme talepleriniz için dijital çözümler sunuyoruz. Çeviri süreçlerinde her zaman bir adım önde olan firma olarak tüm işlemlerinizi hızlı dönüşlerle tamamlıyoruz. Kartal noter yeminli tercüme hizmetimiz güvenilir, hızlı ve profesyoneldir.

İngilizce Tercüme-Çeviri Yapılırken Uyulması Gereken Kurallar
Ülkeye Özgü İngilizce Çeviri

Profesyonel Tercüme/Çeviri Hizmet Almak İsteyenler Focus Tercüme’yi Neden Tercih Ediyorlar!

Almanca, İngilizce, Fransızca gibi bilinen diller dışında Urduca, Arapça, Danca, Bulgarca, Farsça, tayca gibi 50 farklı dilde yüksek kalitede çeviri hizmeti sunuyoruz.  Kendini kanıtlamış bir tercüme bürosu olarak seçilen dilde uzmanlaşmış çevirmenlerle proje sürecinizi planlıyoruz. Müşterilerimizin bizi tercih etmesinde en önemli neden işimizi tutkuyla ve kusursuz yapmamızdır. Noter tercüme ya da yeminli çevirilerde olsun her zaman dünya standartlarında hizmetler sunuyoruz.

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

İnternet üzerinden istediğiniz dilde istediğiniz alanda hızlı çeviri siparişi verebilirsiniz. Kartal tercüme hizmetlerimizden online olarak çok kolay birkaç adımda yararlanabilirsiniz. Sitemizde karşınıza çıkan Teklif Alın sekmesinden İstediğiniz çeviri talebinizi oluşturabilirsiniz. Çok kısa sürede detaylı olarak belgelerinizi inceleyerek, uygun tercüme fiyatları ile çeviri talebinize cevap veriyoruz.

İngilizce Tercüme-Çeviride Fiyatlandırma
Kartal Mahalleleri
 • Atalar Mahallesi
 • Cevizli Mahallesi
 • Cumhuriyet Mahallesi
 • Çarşı Mahallesi
 • Çavuşoğlu Mahallesi
 • Esentepe Mahallesi
 • Gümüşpınar Mahallesi
 • Hürriyet Mahallesi
 • Karlıktepe Mahallesi
 • Kordonboyu Mahallesi
 • Orhantepe Mahallesi
 • Orta Mahallesi
 • Petroliş Mahallesi
 • Soğanlık Yeni Mahallesi
 • Topselvi Mahallesi
 • Uğurmumcu Mahallesi
 • Yakacık Yeni Mahallesi
 • Yalı Mahallesi
 • Yukarı Mahallesi
 • Yunus Mahallesi
Neler dediler?

Müşteri Yorumları

İLGİLİ YAZILAR