Path Bounce
LOKASYON

KOZYATAĞI TERCÜME

Faaliyetlerimize başladığımız günden itibaren üstün kaliteyi ve kusursuz hizmeti ön planda tutan Kozyatağı tercüme olarak, uzman ekibimiz ve profesyonel çözümlerimiz ile en güvenilir çeviri firması olarak çalışıyoruz.

REFERANSLAR

Çeviri ihtiyaçlarınızda size yardımcı olacak güvenilir çeviri firması olarak müşteri taleplerine özel çözümler üretiyoruz. Müşterilerimizim projelerini yönetirken alan uzmanlığı ile çevirmen desteği sunuyoruz. Focus Tercüme gelişmiş çeviri teknolojileri sayesinde maliyetleri azaltarak en iyi fiyatlarla hizmet almanızı sağlıyor. 50 farklı dilde profesyonel çeviri hizmetleri sunan firmamız sektörün en iyileri arasında yer alıyor.

Tercüme/Çeviri Alanında Hangi Sektörlere Hizmet Vermekteyiz?

Hukuki Tercüme

Hukuki çeviri süreçlerinde kaynak dilin ve hedef yabancı yabancı dilin hukuk alanında uzmanlaşmış çevirmenler tarafından verilir.

Teknik Tercüme

Farklı endüstri sektörlerinde ihtiyaç duyulan teknik terminoloji odaklı çeviri türüdür.

Ticari Tercüme

Ticari çeviri iş anlaşmaları, ticari yazışmalar, raporlar gibi birçok ticari belgenin çevirisini kapsar. Kozyatağı tercüme hizmetlerimizde şirketinizin hedeflediği pazarda başarılı olması için sektör odaklı çeviriler sunuyoruz.

Sözlü Tercüme

Sözlü tercüme duruma göre eş zamanlı ve ardışık olarak iki şekilde yapılabilir. Sözlü tercümede çevirmenin hızlı olması ve konuşulan konu hakkında bilgi sahibi olması gerekir.

Dijital Tercüme

İnternet ortamında dolaşımda olan her türlü içeriğin çevirisidir. Özellikle dijital pazarlamada çok ihtiyaç duyulan çevirilerdir.

Online Tercüme

İnternet üzerinden belge göndererek kolay şekilde alınan hızlı hizmetlerdir. Kozyatağı tercüme online hizmet kolaylığı sunuyor.

Profesyonel Çeviri

Dil uzmanlığı, alan uzmanlığı, terminoloji uzmanlığı gerektiren çeviri süreçleridir.

Akademik Çeviri

Bilimsel makale, tez, akademik yazı gibi akademik yayınların akademik dil doğrultusunda çevrilmesidir.

Tıbbı Çeviri

Tıp terimlerine ve tıp terminolojisine hâkim olan çevirmenlerin sunduğu çevirileridir.  Kozyatağı tercüme hizmetlerimiz arasında yer alan tıbbi çeviri hizmetini online olarak da alabilirsiniz.

Simültane Çeviri

Eş zamanlı olarak konuşulanların hedef dile çevrildiği sözlü çeviri türüdür.

Hızlı Teklif Formu
İndirim
Kalite Politikamız

Kalite Kontrol Sürecimiz

Editör Kontrolü
Çeviri Bütünlüğü Dil bilgisi Sözlük ve Stil Kılavuzu Kontrolleri
Kalite Kontrolü
Tutarsızlık, Numara Yazım Hataları Terminoloji Kontrolleri
Son Okuyucu Kontrolü
Anadili Hedefi Dil Olan Editörler Tarafından Hedef Metnin Akıcılık, Ana Dile Uygunluk, Terminoloji Kontrolleri
DTP Kontrolü
Sayfa düzeni / Mizanpaj İsim ve Sayı Kontrolleri

Kozyatağı Tercüme Bürosu Sayesinde Hızlı ve Güvenilir Hizmete Sahip Olun!

Kozyatağı tercüme hizmetlerimiz sayesinde en güvenilir çeviri olanaklarına kolay ulaşabilirsiniz. Hızlı geri dönüşlerimizle belgelerinizin işlerinizi aksatmadan çevrilmesini sağlıyoruz. Çeviri bürosu olanaklarımız gelişmiş teknoloji ve en iyi tercümanlarla sınırlı değil. Proje yönetimi konusunda uzman ekiple çalışıyoruz. Müşteri taleplerine özel proje yönetimi planlayarak çeviri hizmetini kusursuz hale getiriyoruz. Tercüme ofisi hizmetlerimizden online olarak yararlanabilirsiniz. Noter tercüme süreçlerinizi de ayrıcalıklı yaşamanızı sağlıyoruz.
Profesyonel, Hızlı, Güvenilir, İngiglizce Tercüme Çözümü

En Çok Çevirisi Yapılan Belgeler ve Dokümanlar

 
Pasaport çevirilerini resmi evrak çevirilerinde deneyimli çeviriler yapar. Resmi evrak çeviri standartları belgeyi isteyen kurumdan kuruma değişebilir.
 
Not dökümü belgesini talep eden eğitim kurumunun resmi belge standartlarına göre çeviri düzenlenir. Kozyatağı tercüme bürosu hizmetlerimiz arasında en çok talep edilen belge çevirilerinden biridir.
 
Nüfus kayıt örneği çevirisi belgeyi talep eden ülke ve kurumun resmi belge standartlarına uygun olarak hazırlanır.
 
Kimlik çevirisini nereye vereceğinize bağlı olarak çeviri standartları düzenlenir.
 
Diploma belgesine isteyen kurum talebinde belirtilen kurallara uygun olarak çeviri yapılır.
 
Sabıka kaydı hukuki belge kurallarına uygun olarak çevirisi yapılan belgelerden biridir.
 
Yerleşim yeri belgesi talep edilen resmi belge kurallarına uygun olarak çevrilir.  Kozyatağı tercüme olarak her gün onlarca resmi evrak çevirisi yapmaktayız.

Kozyatağı Noter Onaylı Tercüme Hizmeti Almanın Kolay Yolu!

Çevirilerin noterden onaylı olması gerektiğinde yeminli tercüman ile çalışmak gerekir. Kozyatağı noter onaylı tercüme hizmetimiz talep ettiğini çeviri konusunda uzman çevirmenlerle kolay noter işlemleri yapmanızı sağlar. Kozyatağı noter yeminli tercüme ekibimiz belgelerinizi yüz yüze gelmeden de onaylı olarak çevirebilir. Resmi belgelerin çevirilerinde uzmanlaşmış çevirmenlerimiz Kozyatağı noter yeminli tercüme hizmetlerini kusursuz kalite standartlarında sunuyor.

İngilizce Tercüme-Çeviri Yapılırken Uyulması Gereken Kurallar
Ülkeye Özgü İngilizce Çeviri

Profesyonel Tercüme/Çeviri Hizmet Almak İsteyenler Focus Tercüme’yi Neden Tercih Ediyorlar!

Öncelikle sunduğumuz hizmetin kalitesi ve güvenilir hizmet olanaklarımız müşterilerimizi memnun ediyor. Ayrıca tercüme fiyatları konusunda da en iyi fiyatları sunuyoruz. 50 farklı dilde uzmanlaşmış çevirmenlerle alan uzmanlığına dayalı çeviri hizmeti sağlıyoruz. İngilizce, Almanca, İtalyanca, Arapça, Farsça, Urduca, Danca gibi birçok farklı dilde uzman çevirmenlerimiz var. Müşterilerimiz özel projeler yürütüyoruz. Sektör uzmanlığı gerektiren ticari çeviri, teknik çeviri gibi çevirilerde sektör alanında deneyimli çevirmenlerle çalışmanıza olanak tanıyoruz.

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

Çeviri taleplerinizi internet üzerinden birkaç kolay adımda oluşturabilirsiniz. Siparişlerinizi inceleyerek kısa sürede onaylıyoruz. Kozyatağı çeviri ihtiyaçlarınız için bize sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sitemizden çeviri talepleriniz için teklif de alabilirsiniz. Belgelerinizi sistemimize yükleyerek çevirisini talep edebilirsiniz. Büroya gelmeden, bulunduğunuz yerden hızlı ve güvenilir çeviri hizmeti alabilirsiniz. Sitemizi incelediğinizde kullanıcı dostu dijital çözümler sunduğumuzu göreceksiniz. Çeviri işlerinizin kısa sürede ve en doğru şekilde yapılmasını istiyorsanız sunduğumuz hizmet olanaklarını keşfetmelisiniz. Müşteriye özel teklif ve proje yönetimi olanaklarımıza bir tık uzaktasınız.

İngilizce Tercüme-Çeviride Fiyatlandırma
Kozyatağı Mahalleleri
 • Aşık Veysel Mahallesi
 • Ataşehir Atatürk Mahallesi
 • Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi
 • Barbaros Mahallesi
 • Esatpasa Mahallesi
 • Fetıh Mahallesi
 • İçerenköy Mahallesi
 • İnönü Mahallesi
 • Kayışdağı Mahallesi
 • Küçükbakkalköy Mahallesi
 • Mevlana Mahallesi
 • Mimar Sinan Mahallesi
 • Mustafa Kemal Mahallesi
 • Örnek Mahallesi
 • Yeni Çamlıca Mahallesi
 • Yeni Sahra Mahallesi
 • Yenişehir Mahallesi
Neler dediler?

Müşteri Yorumları

İLGİLİ YAZILAR