Markanızı Nasıl Global Pazara Uyumlu Hale Getirirsiniz?

Markanızı Nasıl Global Pazara Uyumlu Hale Getirirsiniz?

Bir marka sahibi olarak müşterilerinize sunduğunuz her ayrıntıya, her detaya dikkat etmek zorundasınız. Markanızı yeni pazarlara taşımak için özveri ve titizlikle çalışmaınız gerekmektedir. Bu özveri ile çalışmanız halinde her ülkenin kendine özgü renkler, tasarımları, iletişim tarzı olduğu noktasında gerçeği gördüğünüzü gösterecektir.

Her yeni pazar alanınız için hassasiyetle yeni slogan ve özgün tasarımlar hazırlayabilirsiniz. Buna ek olarak anlaştığınız bir çeviri şirketi ile web sitesi çevirisi üzerine çalışabilirsiniz.  Markanızı yerelleştirme ihtiyacı duyarsanız ve her hedef kitlenize hitap edebilmek için çeviriye ek olarak gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Birden fazla ülkede gerçekleştirecek olduğunuz kampanya süreci ile ilgili sorunlardan dolayı emeklerinizin boşa gitmemesi ve yatırımlarınızı korumak için sizlere çeviri belleği aracından bahsedeceğiz.

Çeviri Belleği Nedir?

Çeviri belleği, işletmeniz tarafından onaylanan ticari tercümeleri saklayan bir veritabanıdır. Bu sistem çevirinizi, hem kaynak metin hem de çeviri birimleri olarak iki şekilde saklar. Saklanan bu birimler; sözcük, cümle veya paragraf şeklinde olabilir. İhtiyaç duyulduğunda yeni ya da benzer içerik çevirileri yapılırken çeviri belleği aracılığıyla daha önceden yapılmış olan çevirilere ulaşılabilir.

 Çeviri Belleği Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

  • Tercümanlar daha hızlı ve titiz çalışarak daha kısa sürede dah fazla çeviriyi kaliteli olarak size sunabilirler.
  • Bir tercüme şirketiyle çalışıyorsanız, çeviri ücretleri çeviri belleğinden gelen eşleşmeler baz alınarak belirlendiği için tasarruf sağlamanıza yardımcı olabilir.
  • Birden fazla çeviri aracı kullanıldığında çevirileriniz kendi içinde daha tutarlı olacaktır.
  • Markanızın dilinin her pazar alanınıza göre uyarlayarak ön yatırımızın erimesi yerine korunmasını ve kuvvetlenmesini sağlar.
  • Markanızın dijital kayıt aracıdır.

Global pazar ve global müşterilerin her gün önem kazanması ile beraber marka sahipleri hedeflerine ulaşmak için çeşitli araçlardan yardım almaktadır. Bu çeşitli araçlar yeni olmakmakla beraber günümüzde çeviri şirketlerine destek olmuştur ve şirketlerce kullanılmaktadır.

Bu nedenle Focus Tercüme olarak 50 dilde çeviri hizmeti ile markanızı global pazara taşıyarak global müşterilere ulaşmanızda yardımcı olamktayız. Detaylı bilgi almak ve tercüme ücretleri hakkında bilgilenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bültene Kayıt Ol!
Tüm Gelişmelerden Haberdar ol!
İlginizi Çekebilir
whatsapp