Online Tercüme İşlemleri

Online tercüme hizmetleri ile saniyeler içinde çevirinize özel teklifinizi alın, ödemenizi yapın ve hızlı şekilde çalışmanızı teslim alın.

Online Tercüme İşlemleri
Hızlı ve Kolay
Çeviri Teklif Alın!
* %15 indirim
2.000+

Çevirmen

1.500+

Müşteri

15.000+

Aylık Çeviri

Sektörel Özel Çözümler
Seçkin ve Deneyimli Kadro
Akademik Çeviri
Akademik Çeviri

Öğrenciler, öğretim üyeleri, akademik personellerin uzmanlaşmak istedikleri alanda, kendi dillerindeki çalışmalar yetersiz kalabilir. Akademik çeviri yoluyla farklı dillerde yapılan akademik çalışmalara erişebilirsiniz.

Detaylar ›
Simultane Çeviri
Simultane Çeviri

Simultane Çeviri, Simultane Tercüman, Simultane Tercüme hizmetiyle Focus Tercüme ihtiyacınız olan hukuki, tıbbi, ticari, teknik tercüme gibi pek çok alanda en kaliteli Simultane Çeviri & Tercüman hizmeti ile etkili ve hızlı çözümler sunar.

Detaylar ›
Yeminli Tercüme
Yeminli Tercüme

Focus Tercüme; diploma, transkript, sağlık raporu, pasaport, vekaletname, ihale belgesi gibi daha pek çok resmi belge için yeminli tercüme hizmeti sunmaktadır. Focus Tercüme ile iletişime geçerek belgenizi yeminli tercüme ettirebilir ve devlet kurumlarında geçerli olmasını sağlayabilirsiniz.

Detaylar ›
Noter Onaylı Tercüme
Noter Onaylı Tercüme

Focus Tercüme yeminli tercümanlardan oluşan kadrosuyla kaynak metne bağlı kalarak çevirinizi yaparak noter tarafından tasdik ettirmektedir.

Detaylar ›

boş

Referanslarımız

Peak
Borusan
Roketsan
Türk Telekom
Anadolu Shipyard
Anadolu Sigorta
Sompo
Franke
smith
120 + Dilde Uzman Çevirmenler

Türkçe dahil olmak üzere 120’den fazla dilde çeviri hizmeti sunan Focus Tercüme, dil kurallarına hakim olan 2000+ uzman çevirmenden oluşan ekibe sahiptir.

İngilizce İngilizce
Fransızca Fransızca
Portekizce Portekizce
Almanca Almanca
İspanyolca İspanyolca
İtalyanca İtalyanca
Rusça Rusça
Arapça Arapça
Online Tercüme Hizmetleri
Online Tercüme Hizmetleri

Online Çeviri hizmetleri ile hemen teklif alabilir ve hızlı şekilde tercüme işlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz. Hemen buradan fiyat hesaplama modülüne gidin, belgenizi yükleyin ve sizin için oluşturulan fiyatı inceleyin. Ödemenizi yapın ve projeniz işleme alınsın. 

Hemen Belgenizin Fiyatını Hesaplayın

Size özel atanan tercümanlarımız en hızlı şekilde tercüme işlerinizi teslim edecekler.

Hemen Belgenizin Fiyatını Hesaplayın
whatsapp