Online Tercüme

28 Ocak, 13:01

Firmamız yaptığı kaliteli ve güvenli çalışmaları sonucunda kurumsal kimliğine kavuşmuştur. Sesli tercüme ve yazılı belgeler üzerinde yapılan çeviriler ile sektörde önemli bir konuma gelmiştir. Dünyanın tüm ülkelerinde kullanılan dillerde tercümanlık hizmetleri vermekteyiz. En önemli hizmetlerden biriside online tercüme hizmetleridir. İnsanların büyük çoğunluğu bazı işleri için son dakikalarda tercümana ihtiyaç duyarlar. Bu işleri için internet üzerinde çeviri programları ararlar, ancak bu programlar cümle bazlı değil kelime bazlı çalıştığı için çevrilmek istenilen metinler amacına uygun çevrilememekte ve çevrildiğinde anlam değişikliğine neden olmaktadır. Tercümanlık hizmetlerimizde sunduğumuz online destekler ile belgelerinizin bilgisayar ortamında taratılmasını ve dijital olarak tarafımıza göndermenizi istiyoruz. Online olarak çevirinizi yaparak belgenizi yeni haliyle sizlere geri gönderiyoruz.

Online Hizmetler

Sektörde uzun yıllar hizmet vermemiz kalitemizi artırmıştır. Tüm hizmetlerimizi geniş ve tecrübeli kadromuz ile vermekteyiz. İstanbul merkezli hizmet verdiğimiz için birçok kişi büromuza ulaşmakta zorluk çekeceği ya da kendisine o kadar zaman ayıramayacağından, tercüme hizmetlerimizden faydalanabilmeniz için firmamızın online tercüme hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. İnternet sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Yapılacak olan işlerinizde belge sayfa sayısına göre sizlere fiyat teklifleri verilecektir.

Online Tercümanlık Güvenliği

Firmamız müşteri bilgi güvenliğine özen göstermektedir. Firmamızdan alacağınız her türlü tercüme hizmetleri için, hizmet sözleşmesi ve gizlilik sözleşmesi hazırlanmasını talep edebilirsiniz. Online tercüme ve diğer işlerinizde tarafımıza göndermiş olduğunuz ve çevrilmesini istediğiniz bilgileriniz arasında, ticari sırlar içeren bilgiler bulunabilir. Bu bilgilerin gizli kalmasını sağlamak için gizlilik sözleşmesini talep edebilirsiniz. Online olarak yaptığımız tüm işlerimizde gizliliğe önem vermekte ve hazırlanan sözleşmelerde belirtilen tüm kurallara uymaktayız.

Yeminli Online Çeviri

Hizmet önceliğimiz arasında tüm müşterilerimize istenilen her dilde online tercüme hizmetleri verebilmektir. Müşteri memnuniyetini artırmak ve müşterilerimizin işlerini yapabilmek için her gün geç saatlere kadar destek hattımız üzerinden tüm alanlarla ilgili tercüme hizmetleri vermeye çalışmaktayız. Tercümanlık işleri ile ilgili tüm bilgileri tarafımızdan alabilirsiniz. Hassas tüm konularda ve gizlilik içerikli konularda yeminli tercümanlık hizmetlerimiz ile müşterilerimizin tüm bilgilerinin gizli kalmasına önem veriyoruz. Online olarak yapılacak tüm işlemler için yeminli tercüman talebinde bulunabilirsiniz. Tüm dosyalarınız gizlilik prensipleri gereği koruma altında tutulmaktadır.

Web Sitesi Çevirileri

Vermiş olduğumuz güvenli hizmetlerden biriside web sitesi tercüme hizmetleridir. Uluslararası ticari ilişkileri bulunan firmalar için hazırlamış olduğunuz web sitenizin tüm içeriği hedeflenen ülkelerde kullanılan resmi dillere çevirileri yapılmaktadır. Web sitelerinizin hazırlanışı sırasında firmamızdan online tercüme hizmeti alabilirsiniz ve tasarımlarınızı daha hızlı tamamlayabilirsiniz. Günümüzde birçok kişi kendisi adına online alışveriş internet siteleri tasarlamaktadır. Online satış siteleri uluslararası alanda ürün satışı yaptığı için, sitelerinin farklı dillerde oluşturulmasını isterler.

Vermiş olduğumuz çeviri hizmetleri ile web sitelerinizi dünyada kullanılan 50 farklı dilden istediğinize çevirisini yaptırabilirsiniz. Aldığınız hizmetin güvenli olmasını isteyebilirsiniz ve yeminli tercümanlarımız sizlere yardımcı olacaktır. Online çeviri için sitenizin ana menü ve kategori bölümleri, firma hakkındaki bilgiler gibi bilgileri online olarak tarafımıza gönderdiğinizde en uygun fiyatlara ve en kısa süre içerisinde istenilen dillere çevrilecektir.

Bildiğimiz Diller

Firmamız ilk günden itibaren tüm temel dillerde ana dil düzeyinde bilgiye sahip çalışanları ile hizmet vermektedir. Tüm Avrupa ülkeleri dillerinde uzmanlaşmış, yeminli tercümanlarımız bulunmaktadır. Bildiğimiz diller arasında, Almanca, İngilizce, Rusça, Fransızca, Çince, İtalyanca gibi dilleri ve 50 farklı yerel diller bulunmaktadır. Hizmet alanlarımız arasında, akademik çeviri, tıbbi çeviri, hukuki çeviri, dijital çeviri, finans ve ticari çeviri, sesli çeviri bulunmaktadır. Tüm alanlarda istenilen dillerde güvenle çeviri yapmaktayız.

Bize Ulaşabilirsiniz

İnsanlar internet ile tanıştıktan sonra tüm işlerini internet üzerinden yapmaya başlamışlardır. Çeşitli belgeleri için çeviriye ihtiyaç duyduklarında, internet çevirilerine başvururlar. İnternet üzerinde yapılan çeviriler metin çevirisi değildir. Hizmet alanlarımızda bulunan tüm çeviri alanları için bizlere ulaşabilirsiniz. Yapılacak olan işinizin türüne ve bilgi yoğunluğuna göre fiyat teklifi alabilirsiniz.

Çevrilmesini istediğiniz belgelerinizin fotoğraflarını online olarak bizlere gönderebilirsiniz. Fiyat teklifi aldıktan sonra belgenizi göndermeden önce gizlilik sözleşmesi talep edebilir ve yapılacak çeviri işlemi sonrasında bilgilerinizin gizliliğini talep edebilirsiniz. Tüm önemli işleriniz yeminli tercümanlarımız tarafından yapılır. Yapılan işler ve sonucu hazırlanan belgeler bu tercümanlarımız tarafından imzalanır.