Path Bounce
LOKASYON

SANCAKTEPE TERCÜME

Faaliyetlerimize başladığımız günden itibaren üstün kaliteyi ve kusursuz hizmeti ön planda tutan Sancaktepe tercüme olarak, uzman ekibimiz ve profesyonel çözümlerimiz ile en güvenilir çeviri firması olarak çalışıyoruz.

REFERANSLAR

Kolay, hızlı ve düşük maliyetli çevirileri yüksek kalite standartlarında sunuyoruz. Sancaktepe tercüme hizmetlerimizle her noktada memnun kalacağınız çeviri hizmeti deneyimini yaşayabilirsiniz. Tanınmış ve güvenilir bir çeviri firması olarak alanında başarılı birçok kuruma hizmet sağlıyoruz. Müşterilerimizin hedef ve beklentilerine göre proje yönetimini planlıyoruz. Küreselleşen dünyada gelişen çeviri hizmetleri standartlarında çeviri çözümleri yaratıyoruz.

Tercüme/Çeviri Alanında Hangi Sektörlere Hizmet Vermekteyiz?

Hukuki Tercüme

Her ülkenin hukuk dili ve standartları farklıdır. Hukuki çevirilerde istenen dilin hukuk alanında uzmanlaşmış çevirmenler tarafından verilir.

Teknik Tercüme

Teknik terimler kullanıldığı alana göre değişir. Alan uzmanlığı gerektiren teknik çeviriler farklı endüstri sektörlerinde ihtiyaç duyulan çeviri türüdür.

Ticari Tercüme

Dünya ticaret ağının hızlı bir şekilde işlemesini sağlayan ticari çeviri iş anlaşmaları, ticari yazışmalar, raporlar gibi birçok belgenin çevirisini kapsar. Sancaktepe tercüme hizmetlerimizde şirketinizin hedef ve beklentilerine uygun çeviri planlaması yapıyoruz.

Sözlü Tercüme

Sözlü tercüme eş zamanlı ve ardışık olarak iki şekilde yapılabilir. Sözlü tercümede çevirmenin hızlı ve konuya hâkim olması gerekir.

Dijital Tercüme

Dijital dünyanın yaratıcı çevirilere ihtiyacı vardır. Dijital çeviriler farklı kültürlere hitap eden dijital içeriklerin çevirileridir.

Online Tercüme

İnternet üzerinden hızlı ve kolay şekilde alınabilen çevirilerdir. Sancaktepe tercüme hizmetlerimize online olarak istediğiniz her yerden ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Çeviri

Yüksek kalite standartlarında, alana ve dilin anlamsal özelliklerine göre planlanan çeviri süreçleridir.

Akademik Çeviri

Bilimsel makale, tez, akademik yazı gibi metinlerin akademik dil kurallarına uygun olarak çevrilmesidir.

Tıbbı Çeviri

Tıp terimlerine ve tıp terminolojisine hâkim olan çevirmenlerin sunduğu hizmetlerdir. Sancaktepe tercüme hizmetlerimiz arasında yer alan tıbbi çeviri hizmetini farklı dillerdeki tıp alanında uzmanlaşmış çevirmenlerimiz sunuyor.

Simültane Çeviri

Anlık olarak gerçekleşen konuşmalarda çevirmenin anında söylenenleri çevirdiği çeviri türüdür.

Hızlı Teklif Formu
İndirim
Kalite Politikamız

Kalite Kontrol Sürecimiz

Editör Kontrolü
Çeviri Bütünlüğü Dil bilgisi Sözlük ve Stil Kılavuzu Kontrolleri
Kalite Kontrolü
Tutarsızlık, Numara Yazım Hataları Terminoloji Kontrolleri
Son Okuyucu Kontrolü
Anadili Hedefi Dil Olan Editörler Tarafından Hedef Metnin Akıcılık, Ana Dile Uygunluk, Terminoloji Kontrolleri
DTP Kontrolü
Sayfa düzeni / Mizanpaj İsim ve Sayı Kontrolleri

Sancaktepe Tercüme Bürosu Sayesinde Hızlı ve Güvenilir Hizmete Sahip Olun!

Çeviri taleplerinizi internet üzerinden hızlıca gönderebilir ve kısa sürede bizden dönüş alabilirsiniz. Güvenilir çeviri bürosu garantisiyle tüm belgelerinizi gizlilik protokolü altında çeviriyoruz. Müşteri hizmetlerinde kusursuz iletişimi kuran proje yönetim ekibimiz sayesinde çeviri sürecini sorunsuz yaşarsınız. Tanınmış bir tercüme bürosu olarak güvenle her konuda destek alabileceğiniz online olanaklar sunuyoruz. Büromuza gelmeden istediğiniz yerden noter tercüme işlemlerinizi de yaptırabilirsiniz.
Profesyonel, Hızlı, Güvenilir, İngiglizce Tercüme Çözümü

En Çok Çevirisi Yapılan Belgeler ve Dokümanlar

 
Pasaport çevirileri kurum isteğine göre düzenlenen, resmi kurallara göre hazırlanan çevirilerdir.
 
Yurt dışı eğitim kurumların talep ettiği transkript çevirisi resmi evrak standartlarına ve kurum taleplerine uygun olarak yapılır. Sancaktepe tercüme bürosu hizmetlerimiz arasında en çok talep edilen belge çevirilerinden biridir.
 
Nüfus kayıt örneği çevirisi belgeyi talep eden kurumun yasal standartlarına uygun olarak hazırlanır.
 
Kimlik çevirilerinde belge talebini yapan kurumun isteklerine göre resmi düzenlemeler yapılır.
 
Diploma çevirisi resmi evrak prosedürüne uygun olarak belgeyi isteyen kurumun standartlarına uygun olarak yapılır.
 
Sabıka kaydı resmi evrak kurallarına uygun olarak çevirisi yapılan belgelerden biridir.
 
İkametgâh belgesi de belgeyi talep eden kurumun resmi evrak kurallarına uygun şekilde çevrilmektedir. Sancaktepe tercüme ikametgâh belgesi taleplerinizi hızlı şekilde karşılıyoruz.

Sancaktepe Noter Onaylı Tercüme Hizmeti Almanın Kolay Yolu!

Sancaktepe noter onaylı tercüme taleplerinizi hızlı ve kolay şekilde bize ulaştırabilirsiniz. Dijital kolaylıklarımızdan yararlanarak birkaç adımda belgelerinizi sistemimize yükleyebilirsiniz. Yeminli tercüman kadromuzdan belge türünüze uygun olan çevirmen sizinle eşleştirilir. Ve kısa sürede belgeniz noter onaylı olarak size ulaştırılır. Sancaktepe noter onaylı tercüme hizmetimizden online olarak da yararlanabilirsiniz. Noter onayı gerektiren resmi belgeleriniz için noterde indirim fırsatını da değerlendirebilirsiniz. Sancaktepe noter yeminli tercüme hizmetleri arıyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İngilizce Tercüme-Çeviri Yapılırken Uyulması Gereken Kurallar
Ülkeye Özgü İngilizce Çeviri

Profesyonel Tercüme/Çeviri Hizmet Almak İsteyenler Focus Tercüme’yi Neden Tercih Ediyorlar!

Biz hizmetlerimizde sadece dilin başka bir dile aktarılması olarak görmüyoruz. Küresel dünyada çevirinin değişken dinamiklerini takip ediyoruz. Modern standartlarda hizmet sunan bir tercüme ofisi olarak maliyeti en aza indirerek müşterilerimize en iyi fiyatı sunuyoruz. Kalitesi tartışılmaz çeviri hizmetini en iyi tercüme fiyatları garantisiyle sağlıyoruz. Bizimle çalışan tüm firmaların tekrar bizi tercih etmelerinin en önemli nedeni müşteriye özel proje planlaması yapmamız.

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

Hangi alanda olursa olsun çevirisini talep ettiğiniz belgeleri bize internet üzerinden gönderebilirsiniz. Focus Tercüme olarak hızlı şekilde talebinizi alır hızlı şekilde sürecinizi sonuçlandırırız. Hızlı çeviri sürecini çok yönü kontrol ederek kurusuz çeviriye hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Birkaç adımda kolaylıkla çeviri talebinizi bize ulaştırabilir, teklifimizi öğrenebilirsiniz.

İngilizce Tercüme-Çeviride Fiyatlandırma
Sancaktepe Mahalleleri
 • Abdurrahmangazi Mahallesi
 • Akpınar Mahallesi
 • Atatürk Mahallesi
 • Emek Mahallesi
 • Eyüp Sultan Mahallesi
 • Fatih Mahallesi
 • Hilal Mahallesi
 • İnönü Mahallesi
 • Kemal Türkler Mahallesi
 • Meclis Mahallesi
 • Merve Mahallesi
 • Mevlana Mahallesi
 • Osmangazi Mahallesi
 • Paşaköy Mahallesi
 • Safa Mahallesi
 • Sarıgazi Mahallesi
 • Veysel Karani Mahallesi
 • Yenidoğan Mahallesi
 • Yunus Emre Mahallesi
Neler dediler?

Müşteri Yorumları

İLGİLİ YAZILAR