Focus Tercüme ile Sosyal Sorumluluk!

Çeviri sektöründe kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiş olan ekibimiz ile birlikte sizler de umut olmaya ne dersiniz? Şirketimiz politikalarından biri de salt kâr amacının önüne geçebilmektir. Yaptığımız işlerle topluma değer katabilmek her zaman birinci hedefimiz olmuştur. İşte bu amaçla hareket ederek bir sosyal sorumluluk projesi başlattık! Türkiye Eğitim Vakfı ve Mehmetçik Vakfına yapmış olduğunuz her 100 TL’lik bağışta şirketimizden %10 indirim kazandığınızı biliyor muydunuz? Başlattığımız bu hareket ile birlikte umuyoruz ki birçok hayata dokunabilecek ve engelleri beraber yok edebileceğiz.


Türk Eğitim Vakfı Bağışları

Siz değerli müşterilerimizle ortaklaşa yürüteceğimiz sosyal sorumluluk projesini kapsamında Türk Eğitim Vakfındaki çocuklara beraber umut olabiliriz. Yapacak olduğunuz bağışlar ile birlikte maddi zorluklar yüzünden okula gidemeyen çocuklara fırsat eşitliği sağlayabiliriz. Ülkemizde her zaman gerçekleştirilmek istenilen ‘’sosyal adalette’’ sizin de katkınız olmasını istemez misiniz? Okumak herkesin hakkı öyle değil mi? Türk Eğitim Vakfına yapacak olduğunuz bağışlar ile birlikte birçok genç yeteneği eğitim hayatına tekrar kazandıracaksınız. Beraber yürüteceğimiz bu sosyal sorumluluk projesi kapsamında, eğitim hayatına geri dönen genç yeteneklerden biri belki ileride bizim kadromuzda çalışarak sizlere hizmet verecek kim bilir? Gençlerin önündeki engelleri beraber kaldırabiliriz!

- Türk Eğitim Vakfı'na bağış yapmak için tıklayın.

 

 

Mehmetçik Vakfı Bağışları

Ülkemiz için hiç düşünmeden canlarını feda eden şehitlerimizin ailelerine, gazilerimize, engelli Mehmetçiklerimize destek vermek istemez misiniz?  Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfına yapmış olduğunuz her bağış ile onları unutmadığınızı göstermiş olacaksınız. Şehit olup ailelerini geride bırakan, ülkemiz için canlarını feda eden Mehmetçiklerimiz için aslında daha da fazlasını yapmamız gerekiyor öyle değil mi? 


Şehitlerimizin aileleri dışında Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfına yapmış olduğunuz bağışlar ile gazilerimizi de unutmamış oluyorsunuz. Gazi ve engelli Mehmetçiklerimize sosyal ve ekonomik anlamda destek verebilirsiniz. Onları topluma yeniden kazandırarak hayata daha umutlu bakabilmelerini beraber sağlayabiliriz. 
Focus Tercüme ekibi olarak yapmış olduğunuz her bağışta projemizi daha da fazla kişiye duyurarak umut olabileceğiz. Bağışlarınız bizim için oldukça özel ve kıymetli. Biliyoruz ki çözüm ortaklarımız olarak sizlerde bizi destekleyecek ve projemizin daha da çok kişiye ulaşmasını sağlayacaksınız.

- Mehmetçik Vakfı'na bağış yapmak için tıklayın.

 


Teşekkür ederiz.