Sıkça Sorulan Sorular

Türkçe dahil yaklaşık 120+ dil seçeneğiyle tercüme hizmeti sunuyoruz. En çok talep edilen İngilizce dil seçeneği başta olmak üzere Almancadan Rusçaya, Fransızcadan Çinceye, Estoncadan Finceye, Moğolcadan Taycaya kadar pek çok dilde tercüme hizmeti sunmaktayız. Ana dillerin yanı sıra yerel lehçelerde de tercüme hizmeti sunuyoruz. Sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek için ihtiyaç duyduğunuz dilleri bünyemize katıyoruz.

Sektör ayrımı gözetmeksizin sunuyoruz. Otomotivden yazılıma, turizmden tekstile, bilişimden sağlık sektörüne kadar geniş alanda çeviri hizmetleri sunuyoruz. Farklı alanlarda uzman ve nitelikli tercümanlarımızla ihtiyaç duyduğunuz tüm sektörlerde hızlı ve etkili çözümler üretiyoruz. Sektörünüz ve alanınız ne kadar zor veya teknik olursa olsun nitelikli tercümanlarımız çevirilerinizi hatasız, doğru ve kaliteli bir şekilde teslim etmektedir.

Çeviri hizmetlerinde fiyatlandırmayı belirleyen belirli faktörler bulunmaktadır. Hedef ve kaynak diller, karakter sayısı, çevirinin devamlılığı, metnin türü, teslim süresi, müşterinin talepleri gibi faktörler fiyatı etkiler.

Çözüm odaklı anlayışımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarına kaliteli ve hızlı çözümler sunuyoruz. Güvenilir olmak, kaliteli hizmet ve zamanında teslimat asla vazgeçmeyeceğiniz prensiplerimiz arasındadır. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutarak çevirinin en doğru şekilde yapıldığına, bilgilerin gizlilik ilkeleri çerçevesinde korunduğuna, işlerin zamanında teslim edileceğine garanti veriyoruz.

Teslim edeceğiniz kurum, resmi onay istediğinde noter onaylı tercüme hizmetinden faydalanılır. Noter bünyesinde yemin zaptı bulunan yeminli tercümanlar tarafından belgelerinizin çevirisi yapılır ve noter tarafından onaylanır. Böylece çevirinin kaynak metne bağlı kalarak doğru ve eksiksiz yapıldığı kanıtlanmış olur.

Onaylı tercümeler, noter huzurunda yemin etmiş ve yemin zaptı bulunan tercümanlar tarafından yapılır ve bu tercümelerin farklı ülkelerde ve kurumlarda geçerliği bulunmaktadır. Çevirinin kaynak metne bağlı kalınarak eksik ve doğru bir şekilde yapıldığının noter tarafından tasdik edilmesidir. Sabit çevirilerde yeminli tercüman ya da noter onayına ihtiyaç duyulmaz. Alanında uzman tercümanlar tarafından bireysel ya da kurumsal çeviri ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla yapılır.

Öncelikle hizmet alacağınız firmanın çevirmenlik federasyonuna kayıtlı olup olmadığına bakılması gerekir. Meslek sorumluluk sigortasının olmasına ve büronun kurumsal olmasına dikkat edilmelidir. Kadrosunun tecrübeli ve profesyonel olması, çevirilerin kalitesi noktasında büyük önem taşır. Sağladığı diğer imkanlar da göz önünde bulundurularak çeviri alanınıza ve sektörünüze göre firma seçimi yapmanız gerekir.
whatsapp