Tayca Tercüme

Tayca dili, Tayland ülkesinde resmi dil olarak kabul edilmiştir. 20 milyondan fazla insanın konuştuğu kabul edilen bu dil zaman içerisinde en çok tercüme ihtiyacı doğan diller arasında yerini almıştır. Tayca tercüme yapabilen çevirmenlerimiz sayesinde bizlere gelen çeviri metinlerini özveri ile danışanlarımıza teslim etmekteyiz. Teknolojinin gelişmesi ve dünyanın küçülmesi ile doğan çeviri ihtiyacını karşılamak için web sitesi tercüme hizmeti vermeye başlayan çeviri büromuz, pek çok danışana ve müşteriye kaliteli hizmet vermek için kurulmuştur.

Tayca Tercüme
 

Çeviride Ücret Tipleri

Çeviri fiyatlandırmaları yapılırken, sayfa başına ücretlendirme ya da kelime başına ücretlendirme yöntemleri kullanılmaktadır. Bu durumda tercüme fiyatları da değişiklik göstermektedir. Kimi çeviri ofisleri kelime bazında ücretlendirme yaparken, kimi çeviri ofisleri sayfa sayısı ile doğru orantılı olarak fiyat çıkartmaktadır. Bazı dilleri bilen çevirmenlerin bulunması daha zor olduğu için sabit fiyatlı çeviri hizmeti maalesef imkansız bir hal almıştır. Tercüme edilecek bir dil İngilizce ya da Almanca gibi çok bilinen bir dil değil ise, çevirecek kişi sayısı az olduğu için fiyat farklılıkları da ortaya çıkmaktadır.

Focus Tercüme ile Kaliteli Tayca Tercüme

Farklı dil bilen çevirmen uzmanlarımızı kattığımız bünyemizde, zaman içerisinde daha da ileriye taşıyacağımız kalite anlayışımız ile danışanlarımıza tercüme hizmetinin en kaliteli halini vermek için oldukça sıkı çalışmaktayız. Tayca tercüme yapabilen uzmanlarımız ile birlikte, pek çok alanda ihtiyaç duyulan bu dilde metinleri kolaylıkla Türkçeye ya da bir başka dile çevirebilmekteyiz. Verdiğimiz bu farklı dillerdeki hizmetlerimiz kendi kendine ortaya çıkan istekler değildir. Bizlere gelen çevirilerin dilleri doğrultusunda bünyemize eklediğimiz Tayca tercüme uzmanları ve niceleri ile çeviri yapma ve faydalı olma yolunda emin adımlar ile ilerlemekteyiz.

Tayca tercüme ve çeviri
Tayca türkçe çeviri

Memnuniyeti Artırmak

Müşteri memnuniyetimizi oldukça önemsemekteyiz. Her çevirinin gerekliliklerini yerine getirmekte, uzmanlarımız eşliğinde metinleri düzenlemekte ve gerektiğinde noter onaylı çeviriler meydana getirmekteyiz. Özellikle resmi evraklarda tercih edilen noter onaylı çevirilerin bir özelliği kanıtlı ve belgeli çeviriler olmalarıdır. Müşterilerimizin memnun olmalarını istemekteyiz bu yüzden en çok talep edilen çeviri hizmetlerimizin arasına Tayca tercüme hizmetimizi de eklemiş bulunmaktayız.

Hızlı Teklif Formu
Batı Mah. Gazipaşa Cad. Mahir Çelebi İş Merkezi No:52/55
Pendik/İstanbul