Teknik Çeviri

Focus Tercüme olarak aradığınız tüm yabancı dillerde profesyonel çevirmenlik hizmeti sunuyoruz. Evrensel iletişim araçlarınızı farklı coğrafyalarla kurduğunuz iletişimde en iyi şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Uluslar arası iletişim ağında geçerli olan diller dışında fazla bilinmeyen dillerde de çevirmenlik hizmetlerimiz bulunuyor.

Yabancı dilin kullanım alanında uzmanlaşmış tercümanlarımızdan istediğiniz yabancı dilde istediğiniz kullanım alanında dil hizmetini alabilirsiniz. Çevirmenlik hizmetlerine yeni bir boyut kazandıran firmamız hukuk, tıp, ticaret, akademik alan, mühendislik gibi farklı alanlarda ihtiyaç duyulan çevirmenlik hizmetlerinde alan uzmanlığı farkıyla hizmet alma imkânı yaratıyor. Farklı ülkelerle resmi belge alışverişinde yeminli tercümanlarımızla imza yetkisi ile profesyonel dil hizmeti vermekteyiz.

Teknik Çeviri
Teknik Tercüme

Çevirmenlik talep edilen dilin biçim-anlam ve kullanım alanı özelliklerine göre programladığımız çeviri hizmetleri tercüme dilleri açısından oldukça zengindir. Sadece bir dilde uzmanlaşmış tercümanlarla değil dilin kullanıldığı alanda da uzmanlaşmış tercümanlarla çalışma fırsatınız var. Farklı dillerin konuşulduğu uluslar arası toplantılarda en az üç dilde uzmanlaşmış tercümanlarımızı görevlendiriyoruz.

İhtiyacınız olan ve talep edeceğiniz dil hangi dil olursa olsun profesyonel çevirmenlik hizmeti alabilirsiniz. Firmamız farklı yabancı dillerde farklı kategorilerde çevirmenlik hizmeti alabileceğiniz deneyimli bir firmadır. Teknik çeviri, hukuki, tıbbi ya da akademik çeviri gibi farklı kategorilerde istediğiniz yabancı dilde hizmet alma şansınız var.

Focus Tercüme Aradığınız Yabancı Dilde Çeviri

Uluslar arası ticari iletişim, eğitim iletişimi, hukuki iletişim gibi farklı alanlar günümüzde oldukça yoğun iletişim kurulan alanlardır. Her ülkenin dil biçim ve anlam özellikleri de değişmektedir. Dünya genelinde geçerli olan yabancı diller İngilizce, Almanca, Fransızca gibi yabancı dillerdir. Firma olarak çok daha geniş bir yelpazede bu hizmeti sunuyoruz. Çince, Yunanca, Urduca, Sırpça, Korece, Farsça, Afganca, Estonca gibi birçok yabancı diller için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Focus Tercüme Aradığınız Yabancı Dilde Çeviri
Teknik Çeviri Hizmeti

Tüm yabancı dillerde alanında uzman tercümanlarla çalışma olanağı yaratıyoruz. Yeminli tercüme hizmetlerimizle resmi belgelerinizin istenilen kurallarla hazırlanmasını ve onaylanmasını sağlıyoruz. Sözlü ve yazılı çevirilerde talep edilen yabancı dilde farklı ifade biçimlerini tam olarak aktarıyoruz. Uzlaşma gerektiren ticari anlaşmalarda, iş görüşmelerinde, konferanslarda, akademik çalışmalarda istenilen dilde profesyonel çevirmenlik hizmetlerine kolay ulaşma imkânınız var.

Firma olarak ekibimizde her biri uzmanlaştığı dilde kalite standartları yüksek ve hatasız hizmet verebilecek uzman çevirmenlerimiz bulunuyor. Bizden talep ettiğiniz yabancı dilde ve kullanım alanında uzmanlaşmış çevirmenlerimiz kesintisiz hizmet almanızı sağlıyor. Hiçbir yerde bulamayacağınız yabancı dillerde çeviri hizmetini firmamızda bulabilirsiniz. Biz gelişen dünya ile birlikte gelişmeyi hedefleyen her daim bir adım önde olmak için çalışan bir firmayız.

Çözüm ortağı olduğumuz firmalara da güçlü adımlar atmaları için destek oluyoruz. Aradığınız yabancı dilde hızlı ve kaliteli çevirmenlik hizmetimizden güvenle yararlanabilirsiniz. Evlilik sözleşmesi, hukuki anlaşmalar, ticari anlaşmalar gibi gizlilik gerektiren hizmetlerde de sonsuz güven çerçevesinde sunulan hizmetimizden memnun kalacaksınız. Tercüme dilleri ile ilgili hizmetlerimizde gizlilik anlaşması yaparak bu hizmeti sağlıyoruz.

İstediğim Yabancı Dilde Çeviri Hizmetini Nasıl Alabilirim?
Teknik Çeviri Hizmeti

İstediğim Yabancı Dilde Çeviri Hizmetini Nasıl Alabilirim?

Çevirmenlik almak istediğiniz yabancı dili ve çevirmenlik hizmeti almak istediğiniz konuyu belirledikten sonra firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Teklif alın bölümünde sizler için bir form hazırladık. Ön değerlendirme ve bilgilendirme olanağı sunan bu hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Çevirmenlik talep ettiğiniz dosyayı bize gönderebilir uzman tercümanlarımızın incelemesinden sonra hizmet detaylarını öğrenebilirsiniz. Başka bir dilde resmi yazışmalarınız için yeminli tercüme hizmetimizi kullanabilirsiniz. Talep ettiğiniz yabancı dilde uzmanlaşmış tercümanlarımızdan kesintisiz ve hızlı çevirmenlik hizmeti alabilirsiniz. Bizimle istediğiniz yöntemi kullanarak iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz yabancı dilde hızlı ve az maliyetli şekilde tercümanlık hizmetimize ulaşabilirsiniz.

Hızlı Teklif Formu
Batı Mah. Gazipaşa Cad. Mahir Çelebi İş Merkezi No:52/55
Pendik/İstanbul