Tercüme Çeviri

28 Ocak, 13:01

Bir olayın, işin, kitabın ya da filmin hangi dilden olursa olsun istenilen dile çevrilmesi ve bu kelime gurubunun en iyi şekilde anlamlandırılarak yeni ve istenen dile uyarlanmasına tercüme çeviri denir. Bu işlerin profesyonel kişiler tarafından yapılması işlerin daha kaliteli ve anlaşılır olması için gereklidir. İstanbul'da ve tüm Türkiye genelinde en iyi şekilde çevirilerin yapılmasında bu site liderlik gösteriyor.

Hangi Dilleri Kapsıyor?

Uluslararası ve dünya genelinde global olarak kabul görmüş olan İngilizce dilinde de akademik çeviri imkanlarını da sunmaktayız. Focus ailesi tüm İngilizceden Türkçeye ya da Türkçe'den İngilizce'ye çeviri işlemlerinde sizlere yardım ediyor. Çevirilerin tümü, anadil olarak İngilizceyi kullanan ve konuşan kişiler tarafından yapıldığı için de anlaşılması oldukça kolay.

Bunun yanı sıra, Avrupa'da en çok konuşulan dillerden biri olan Almanca çeviri yapılması da firmamız sayesinde mümkün oluyor. Almanca’yı ana dili olarak kullanan kişilerin farklı dillere ya da Türkçeye tercüme yaptığı görülüyor. Bu sayede daha sağlıklı bir çeviri yapılırken anlaşılan ve zorlanmayan bir dil seçeneğiyle de en güvenilir kaynakları oluşturuyor.

Diğer Dil Seçenekleri

En çok konuşulan dilin İngilizce ve Almanca olmasının yanı sıra; sitemiz üzerinde Fransızca, Rusça ve Arapça çevirilerin de yapıldığı da görülebiliyor. Bu dil sınıfları ek ve kök itibariyle birbirinden oldukça farklı gruplara mensuptur. Bu nedenle de çevirilerin yapılmasının en iyi şekilde sonuç vermesi için tüm detaylar ve özellikler tercih edilerek yapılan tercüme çeviri seçeneğinin anadil seviyesinde yapıldığı biliniyor. Her türlü kolaylığı sağlayan bu ekip, birden fazla kişiden oluşan ve farklı dil kökenlerine sahip olan profesyonel kadrosuyla dikkat çekiyor.

Verilen Hizmetler

Verilen hizmet yelpazesi normal bir çeviri olmaktan çıkarak en profesyonel şekilde geniş bir aralıkta ele alınıyor. Bu nedenle de tercüme çeviri alanında noter yeminli tercüme başta olmak üzere pek çok çeviri seçeneği yer alıyor. Sözlü, teknik, akademik, hukuki, finans ve ticaret, dijital ve tıbbi olarak her alanda yapılabilen çeviri seçenekleri bulunmaktadır. Bu özelliğiyle de en gelişmiş toplum ve topluluklara uygun bir şekilde tercüme işlemlerinin tamamladığı görülüyor.

Ayrıcalıklı Teklif Seçenekleri

Dillerin en iyi şekilde istenilen dile özdeşleştirilerek çevirisinin yapılması oldukça zordur. Bunun için dillerin kökeni ve yapısı da önem taşır. Bu alanda uzman kadrosuyla en kaliteli ve güvenilir olarak farklı teklifleri sağlayan firmamız, paket seçeneğiyle de şirketlere ve farklı firmalara özel tekliflerini sunmaktadır. Dillerin istenilen dile aynı şekilde üzerinde oynama yapılmadan, kısaltılmadan ve eksiksiz olarak aynı anlamı taşıması hedefleniyor. Bu nedenle de tercüme çeviri alanında giderek ilerleyen firmamız, kendini geliştiren seçenekleri de bir arada bulundurmayı başarıyor.

Paket Avantajları

İstenilen dillerin çevirileri belirli bir süre aralığında gerçekleştiriliyor. Bu nedenle de hızlı tercüme ve acil durum çevirileri için farklı fiyatların yer aldığı görülüyor. Çevrilecek olan metnin akademik mi, hukuki mi yoksa tıbbi ya da finansal mı olduğuna bakılarak en uygun şekilde acil çeviri için fiyat ve talepler bulunuyor. Anlaşmaları firmalar için ise, iki farklı paket ve tarife seçeneği bulunuyor. Bu paketler Gold ve Platinum olarak farklılık gösteriyor. Platinum paket seçeneğinde gün içinde kurye teslimatı yapılması nedeniyle oldukça hızlı bir şekilde işlerin yapıldığı görülüyor. Bu nedenle de ulaşım olanakları da gelişerek zirveye doğru çıkış hedefleniyor.

Ulaşım ve İletişim Seçenekleri

Focus Ailesinin genel merkezi İstanbul'da bulunmaktadır. Ancak en kolay ve en güvenilir yollarla tercüme çeviri imkanını tüm Türkiye geneli için sağlıyor. Bu nedenle de istenilen dil ve çevrilecek olan dil belirlendikten sonra teklif için site üzerinden online olarak iletişim kurmak mümkün. Bunun yanı sıra Whatsapp uygulama hattı da yer aldığı için tüm soru, öneri, istek ve dileklerinizi site üzerinden belirtilen alana girebilir, kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz. İşin hangi dilde olduğu, hangi dile çevrilmek istendiği, kaç sayfa ya da kaç kelime olduğu gibi seçenekler değerlendirilerek en uygun fiyat teklifleriyle de sizler için en kolay ve en güvenilir hizmeti sağlıyor. Aynı zamanda da hızlı teslimat ve acil çeviri seçeneği de kullanılabiliyor.