Tıbbi Tercüme ve Çeviri

Tıp alanında yaşanan gelişmelerin coğrafyalar arasında paylaşılmasını sağlayan tıbbi çeviri tıp alanında uzmanlaşma gerektirmektedir. Özel olarak bu alanda çalışan tercümanlarımızla sunduğumuz çevirmenlik hizmetlerimizde farklı sektörlerin çözüm ortağı olmaktayız.

Tıp alanında yapılan tercümeler tıp diline hâkim olan uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Bir dilde çeviri uzmanı olmak tıp alanında bu hizmeti vermek için yeterli değildir. Tıp dilinin kendi içinde dil ve biçim özellikleri vardır. Tıp alanında sunduğumuz dil hizmetlerinde tıp dilinin dil-anlam-biçim özelliklerine hâkim tercümanlar çalışmaktadır. Tıp alanında verdiğimiz hizmetler sağlıkla ilgili olduğundan hayati önem taşır. Biz firma olarak tıp alanında yapılan işlerin önemini biliyor ve hizmetlerimizde alanında uzman tercümanlarla çalışmanızı sağlıyoruz.

tıbbi çeviri
tıbbi tercüme

Tıp dili dünyanın her yerinde belli göstergelerle okunabilmektedir. Bu göstergeler Latince kökenlidir. Yani herhangi bir dilde tıbbi dil hizmetleri verirken bu göstergeleri de anlamak ve iyi aktarmak gerekir. Tıp alanında verdiğimiz hizmetler arasında medikal cihazların kullanım kılavuzları, sağlık raporları, ilaç tanıtımları, tıp alanında yapılan akademik çalışmalar gibi farklı alanlarda hizmetler yer almaktadır.

Tıp alanında verilen hizmetlerde, bu alanlarda özel olarak çalışmış, deneyimli tercümanlarımız istek ve beklentilerinize göre çalışmalarını yapmaktadır. Medikal alanda tercüme istediğinizde medikal alanda uzmanlaşmış tıbbi çevirmenlik uzmanlarımızla çalışma fırsatınız oluyor. Akademik alanda ihtiyaç duyulan çevirilerde tıbbi akademik çeviri alanında uzmanlaşmış tercümanlarımız hizmet sunuyor. Farklı alanlarda da akademik dil hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Tıbbi Çeviri Hizmetlerinde Hızlı Sonuçlar

Tıp alanında sunulan dil hizmetleri en çok zaman alan hizmetler arasındadır. Ancak firma olarak biz bu süreci oldukça hızlandırıyoruz. Tıbbi alanda çevrilmesini istediğiniz dosyalarınızı bize gönderebilir ön inceleme sonrasında teklif alabilirsiniz. Hangi tıp alanında olursa olsun en kısa sürede istediğiniz belgeler elinize oluyor.

Dijital çözümlerimizle maliyetleri düşürüyor çok daha hızlı ve kolay şekilde sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz. Sağlık raporları gibi hızlı ve doğru teslim edilmesi gereken kobulara öncelik tanıyor hızlı bir şekilde sağlık raporlarınızın istediğiniz dile çevrilmesini sağlıyoruz. Akademik tezlerin zamanında yetişmesini sağlıyor istediğiniz zaman aralığında tezlerinizin çevirisini yapıyoruz.

Tıbbi Çeviri Hizmetlerinde Hızlı Sonuçlar
tıbbi tercüme ve çeviri

Firmamız çözüm odaklı hizmet anlayışını hizmetin her detayında gösteriyor. Yazılı belgelerinizin en kısa sürede elinize ulaşmasını sağlıyor belge teslim ücreti almıyoruz. Noter onayı gerektiren belgelerde indirim fırsatları sunuyoruz. Her müşterimizle özel olarak ilgileniyor verdiğimiz hizmetlerde mükemmeli yakalamaya çalışıyoruz.

Gizlilik konusunda özenli davranıyor tüm müşterilerimizle gizlilik anlaşması yapıyoruz. Dijital çözümlerimizle istediğiniz her yerden hizmet almanızı sağlıyoruz. İstediğiniz her yerden tıbbi çeviri hizmetlerimizden yararlanabilir tercümesi yapılmış çalışmalara en kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Tıbbi Çeviri Hizmetlerinde Firma Farkımızı Yaşayın

Çevirmenlik hizmetlerimizde farklı alanlar için farklı uzmanlarla çalışmanızı sağlıyoruz. İstediğiniz dilde istediğiniz sektörde ve istediğiniz alanda uzman tercümanlarımızla çalışabilirsiniz. Hizmetimizi kesintisiz ve hızlı sunuyoruz.

Hizmet detayları konusunda sizi bilgilendiriyor istediğiniz zaman aralığında işlemlerinizi yapıyoruz. Bizim için mütercim tercümanlık mesleği değişen dünya dinamiklerini yakalamalıdır. Değişen dünya dinamiklerine göre gelişen çevirmenlik hizmetlerini takip ediyor en modern standartları yaratıyoruz.

Tıbbi Çeviri Hizmetlerinde Firma Farkımızı Yaşayın
Tıbbi Çeviri Hizmetleri

Tıp, hukuk, ticaret gibi farklı alanlarda uzmanlaşmış tercümanlarımızla Avrupa standartlarında hizmet sunuyoruz. Müşteri dostu hizmet anlayışımızla şirketler için özel hizmet standartları oluşturuyoruz. Tıp alanındaki gelişmeleri takip ediyor bize gelen iş isteklerine yabancı olmuyoruz. İstenen işler konusunu tüm detaylarıyla araştırıyor dil kullanım alanına uygun ifadeleri yakalıyoruz.

Müşterilerimize en az maliyetle en mükemmel dil hizmetlerini sunmayı garanti ediyoruz. Teknolojik gelişmeler ve dijital dünyayla eş zamanlı çalışmalarımızı yürütüyoruz. Uluslararası standartları hizmetlerimizde uyguluyor resmi belgelerde kurumların istediği şekilde belge hazırlıyoruz.

Hızlı Teklif Formu
Batı Mah. Gazipaşa Cad. Mahir Çelebi İş Merkezi No:52/55
Pendik/İstanbul