Ticari Tercüme

Uluslararası ilişkilerin en yoğun yaşandığı alan ticaret alanıdır. Uluslararası ticari ilişkilerde yazılı ve sözlü iletişim çevirmenlik hizmetlerinin yardımıyla sağlanmaktadır. Fark sektörlerde ticaret yapan firmalar iş toplantılarında, iş anlaşmalarında, yazılı iletişim süreçlerinde çevirmenlik hizmetlerimizden yararlanmaktadır.

Ticari iletişim coğrafyalar arasında oldukça yoğun olmakla birlikte her coğrafyanın ticari alanda dil ifade biçimleri değişmektedir. Hem farklı dillerde çeviri farklı uzmanlık ister hem de farklı sektörlerde farklı uzmanlık ister. Ticari tercüme alanında hizmet veren firmamız iş sahasının gerektirdiği uzmanlığa sahip tercümanlarla çalışmanızı sağlamaktadır. Ticari iletişimde ihtiyaç duyulan resmi belge yetkisine sahip yeminli tercümanlarımız istediğiniz belgeleri de kısa sürede hazırlar.

Ticari Tercüme
ardıl tercüme

Ticaret uzlaşma gerektiren bir alandır. Uzlaşma da iletişim ile sağlanır. Doru kurulan iletişim iş dünyasında başarı getirir. Çözüm ortağı olduğumuz firmaların dünyaya açılırken farklı dillerde doğru iletişim kurmasını sağlıyoruz. Çözüm ortaklığımızı müşterilerimizin başarısını ve verimliğini arttıracak şekilde sunuyoruz.

Farklı ülkelerden konuşmacıların yer aldığı uluslar arası toplantılarda ardıl dil hizmetimiz ile yanınızda oluyoruz. Eş zamanlı çeviri olanağı sunan ardıl tercüme hizmetimizden tüm uluslar arası görüşmelerinizde yararlanabilirsiniz. Noter onaylı resmi belge ya da hukuki iş anlaşmalarında imza ve onay yetkisine sahip tercümanlarımızdan destek alabilirsiniz. Noter onayında indirim gibi avantajlarla müşteri dostu hizmet anlayışımızı gösteriyoruz.

Ticari Tercüme Hizmetlerinde Uluslararası Standartlar

Uluslararası ticari ilişkilerin belirlenmiş belli standartları vardır. Belge hazırlamada, anlaşma hazırlamada, sunum ve teklif vermede belli kurallar geçerlidir. Firmanızın modern bir firma olarak globalleşen dünyada yerini alması için çevirmenlik hizmetlerinde uluslararası standartları sağlıyoruz. Farklı ülkelerin ticari anlaşmalarda beklentileri de farklı olabilmektedir.

Şirketin iş sahasına göre de ticari tercüme standartları değişmektedir. Çevirmenlik hizmetlerimizde farklı dillerde ticari standartlar konusunda uzmanlaşmış tercümanlarımız hizmet sunuyor. Pazarlama teknikleri ve iş analizleri alanlarında uzmanlaşmış tercümanlarımız ticaret yaptığınız yabancı sermayelerin ticari dilini konuşmanızı sağlıyor.

Ticari Tercüme Hizmetlerinde Uluslararası Standartlar
Ticari Tercüme Hizmetleri

Ticari ilişkilerde gizlilik gerektiren durumlarda sonsuz güven duygusunu sağlayan firmamıza güvenebilirsiniz. Çevirmenlik hizmetlerimiz öncesi firmanızla gizlilik anlaşması imzalıyoruz. Görüşmelerinizin, yazışmalarınızın gizli kalmasını sağlıyoruz. Resmi belgelerinizi kısa sürede hazırlıyor yeminli tercümanlarımızın onayı ile size ulaştırıyoruz.

Ticari kazanımlarınızın artması için iş görüşmelerinizin konusunu detaylı bir şekilde inceleyerek bu hizmeti sunuyoruz. Uluslar arası ticari arenada geçerli olan teknik terimleri kullanmanızı sağlıyoruz. İş anlaşmalarınızın sağlanabilmesi için şirketinizin sunduğu hizmetler hakkında bilgi sahibi olarak çevirilerinizi yapıyoruz. Biz sadece dil hizmeti vermiyor ticari alanda büyümeniz için çözüm ortağınız oluyoruz.

Çevirmenlik hizmetlerimizi dijital çözümlerle çok daha kolay ve hızlı hale getiriyoruz. Dijital ortamda istediğiniz dilde ve istediğiniz alanda hizmetlerimizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Ön değerlendirme ve bilgi vermek amacıyla oluşturduğumuz teklif alma bölümünden form doldurarak bize gönderebilirsiniz.

Çeviri talebinizi internet üzerinden bize ulaştırabilir kısa sürede bu hizmetin müşteriye özel detaylarını öğrenebilirsiniz. Şirketler için sunduğumuz avantajlı olanaklardan yararlanabilirsiniz. İş toplantısı, iş yazışmaları, resmi belge hazırlama gibi konularda firmamızdan destek alabilirsiniz. Talebinizi oluşturarak ön değerlendirme için bize gönderebilirsiniz. Hizmetlerimiz ile ilgili her türlü taleplerinizi ücretsiz olarak değerlendiriyor ve maliyet, teslim süresi gibi konularda da sizi hemen bilgilendiriyoruz.

Ticari Tercüme Hizmetlerinde Firma Farkı
Ticari Çeviri

Anadolu Sigorta, Borusan, Roketsan gibi güçlü kurumların çözüm ortağı olan firmamız müşteri dostu hizmet anlayışını her detayda yaşatmaktadır. Müşterilerimizin istek ve taleplerine göre uzman tercümanlarımızı çevirmenlik hizmetinde görevlendiriyoruz. Ticari tercüme alanında uzmanlaşmış tercüman ekibimizle kesintisiz çevirmenlik hizmeti almanızı sağlıyoruz. Uluslararası ticari başarılarının artması için profesyonel çeviri hizmeti sunuyoruz. Bizimle her konuda bilgi almak için iletişime geçebilir ön değerlendirme için dosyanızı gönderebilirsiniz.

Hızlı Teklif Formu
Batı Mah. Gazipaşa Cad. Mahir Çelebi İş Merkezi No:52/55
Pendik/İstanbul