Türkçe İngilizce Tercüme

28 Ocak, 14:01

Anadilimiz Türkçenin önemi her geçen gün artmakta ve dünyanın her yerinde azda olsa Türkçe konuşan insanlar bulunmaktadır. İngilizce ise geçmiş dönemlerin yaşanan siyasi olaylar nedeniyle dünyanın her tarafında bulunan birçok ülke tarafından resmi dil olarak kullanılmaya başlanılmıştır. Dünya genelinde farklı sektörlerde üretimler yapan tüm firmalar ürünleri ile ilgili bilgi ve belgeleri paylaşırken öncelikle İngilizce olarak yayınlamaktadırlar. Ülkemizde hizmet veren birçok Türk şirketi de yurtdışına satış yaptıkları ürünler için İngilizce dokümanlar hazırlamaktadırlar. Firmamız tüm sektörler için Türkçe İngilizce tercüme hizmetlerini uzman personeli ile vermektedir.

Uluslararası Çeviri

İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte insanların çoğu çeviri ihtiyaçları için interneti kullanmaya çalışmaktadır. Ancak internet çevirileri bazı cümleleri gerçek anlamı tercüme yapamamaktadır. Doğru ve etkili Türkçe İngilizce tercüme hizmetlerinde firmamız sınırsız olarak bireysel ve kurumsal işletmelere hizmet vermektedir. Uluslararası tüm alanlara hizmet ulaştırabilmek için firmamız tüm temel yabancı dillerde çeviri hizmeti vermektedir. Genellikle teknik konularda istenilen yardımlarda, profesyonel ve uzman ekiplerimiz tarafından çeviri hizmeti vermekteyiz, kişilerin, firmaların işlerini kolaylaştırmaya çalışmaktayız.

Hizmet Misyonumuz

Firmamız öncelikle vatandaşlarımıza güvenilir hizmetler vererek, tüm yurtdışı işlemleri için gerekli olan yazışmalara doğru, anlaşılır tercüme yaparak yapılacak işlerin kolaylaşmasını sağlamayı kendisine hedef olarak belirlemiştir. Türkçe İngilizce tercüme günümüzde tüm sektörlerde talep edilen bir hizmettir. Anlık işlerin yapılabilmesi için kelime bazında çeviriler çeşitli sözlük programları ile yapılabilmektedir.

Ancak metinlerden oluşan belgelerin gerçek içeriğe göre çevriminin yapılabilmesi ancak uzman çeviri yapan kişiler tarafından yapılabilmektedir. Firmamız tüm müşterilerine sınırsız ve güvenilir hizmetler sunabilmek için, tüm dillerde noter yeminli tercümanlar aracılığı ile hizmetler vermektedir. Yeminli tercümanlarımız tarafından yapılan çalışmalar için çevirmen yetki belgesini isteyen firmalara verilmek üzere çalışanlarımız yetki belgelerini firmamızdan ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

Farklı Diller

Uluslararası üretim yapan firmalar Türkçe İngilizce tercüme hizmetlerini alırken aynı zamanda farklı dillerde de hizmetler almaktadır. Son yıllarda firmamızda en fazla talep edilen tercüme işlemleri arasında Rusça Türkçe tercüme talepleri ilk sırada yer almaya başlamıştır. Rusya ile gelişen ticaret anlaşmaları bu ihtiyacın ortaya çıkmasına neden olmuştur. Ayrıca diğer bölgelere yapılan ürün satışları ve iş anlaşmaları için o bölge dilleri içinde çeviri hizmetlerinin yapılması istenilmektedir. Tüm dillerde sözlü tercümanlık hizmetlerimizde bulunmakta ve müşterileriniz ile yüz yüze anlaşarak konuşmanıza yardımcı olmaktayız. Ürünlerinizin kullanım kılavuzlarını aynı anda birden fazla dilde çeviri yaparak teknik konulara dikkat ederek hazırlamaktayız.

İngilizce

Ülkemizde İngilizce okullarda birinci yabancı dil olarak öğretilmeye çalışılmaktadır. Ülkemizden yurtdışına iş başvurularında bulunan kişilerden ve üniversitelerin erasmus programları kapsamında yurtdışına çıkacak olan bireylerden tüm dokümanların Türkçe İngilizce tercüme edilmesi istenmektedir. Ülkemizde tüm sektörler için büyük bir ihtiyaç olan bu alandaki boşluğu doldurmak için firmamız 2015 yılında yola çıkmış ve geniş kadrosu ile birçok dilde çeşitli çeviri hizmetleri vermektedir. Yabancı dil çevirilerinde güvenilir olmak her zaman önemlidir ve firmamız noter onaylı tercümanlar çalıştırarak sektörün güvenilir firması olduğunu göstermektedir.

Tercümanlık Alanları

Firmamıza ait kurumsal web sitemizi incelediğinizde, hangi alanlarda hizmet verdiğimiz açıkça görebileceksiniz. Hizmetlerimiz kategori bölümü altında, noter yeminli, sözlü, teknik, akademik, hukuki, finans ve ticaret, dijital ve tıbbı alanlarda tercümanlık hizmetlerimiz olduğunu göreceksiniz. Tüm çalışmalarımızı inceleyebilir ve iletişim bölümünde bulunan iletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Kurumsal değerler olarak, hizmet kalitesine, gizliliğin öne çıkmasına, kesintisiz danışmanlık hizmetlerine, profesyonel anlayışa ve güvenilir olmaya değer vermekteyiz. Firmamızda tüm çalışanlarımız tam zamanlı olarak çalıştığı için sizlere sınırsız ve kesintisiz hizmetler vermekteyiz. Sitemizin güçlü alt yapısı sistemi sayesinde tekliflerinizi kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Firmamız

Firmamız hizmet vermeye başladığı günden itibaren müşterilerimizin tüm bilgilerini gizli belge olarak kabul etmekte ve gizliliğe önem vermektedir. Gizliliğe önem vererek müşterilerimiz ile karşılıklı güven duygusunu aşılamaktayız ve yapılacak işler için gizlilik sözleşmesi yapmaktayız. Tüm müşterilerimizin alınan hizmetlerden memnuniyet kazanması bizim için önceliktir. Müşteri ayrımı yapılmadan profesyonel hizmet vermek hizmet anlayışımızın bir parçasıdır. Gizliliğin sağlanabilmesi için noter onaylı tercümanlar çalıştırmakta ve talep üzerine bu tercümanlarımız yaptıkları çalışmaları imzalı olarak müşterilere teslim etmektedir. Firmamız tüm gelişmeleri takip ederek teknolojiye uyum sağlamaktadır.