Türkçe Tercüme

Dünya üzerinde yaklaşık olarak 250 milyonun üzerinde Türkçe konuşan insan olduğu tahmin edilmektedir. Türkçenin farklı kollarının da dahil edildiği bu sayı gün geçtikçe Türkçe tercüme yapmanın gerektirdiği zorunluluğu vurgulamaktadır. Çeviriler özellikle dili bilen ve bunu belgeler ile kanıtlamış olan kişiler tarafından yapıldığı sürece sağlıklı sonuçlar vermektedir. Bizler de farklı çeviri alanlarında verdiğimiz hizmetler ile danışanlarımıza ve müşterilerimize yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Bünyemizde bulunan pek çok Türkçe tercüme yapabilen uzmanımız yardımıyla bizlere iletilen yazılı metinleri tercüme etmekteyiz.

Türkçe Tercüme
Türkçe Çeviri

Akademik ve Onaylı Türkçe Çeviriler

Verdiğimiz hizmetler arasında birbirinden farklı konuları kapsayan tercüme hizmetleri vardır. Sözlü çeviriler bir toplantı ya da planlanmış bir organizasyon için satın alınabilir hizmetlerimizdendir. Sözlü çeviri yapan uzmanlarımız ile iki dil arasında anlaşmalar sağlanmaktadır. Bir diğer hizmetimiz ise noter onaylı tercüme hizmetidir. Resmi belgelerin çevrilmesinde kanıt olarak kullanılan onaylar, çevirilerin doğru yapıldığını tasdiklemek için uygulanmaktadır. Akademik tercüme ise bir konuda yazılmış olan makalelerin tercüme edilmesi hizmetini kapsamaktadır. Makalelerin bir başka dile tercüme edilmesi dünya üzerinde tanınırlık ve kariyer konusunda kişileri desteklemektedir.

Son Kontrollerin Gerekliliği

Ana dilimiz olan Türkçe’nin başka dillere çevrilmesi hizmetini uygulamak için bünyemize birden çok yabancı dil bilen ve Türkçe tercüme yapabilen uzmanlarımızı kattık. Bu uzmanlarımız gerektiği yerlerde karşılaştırmalı çeviriler yaparak, çevirilerin doğruluğunu kontrol etmektedir. Doğruluğundan emin olmadıkları hiçbir çeviriyi onaya göndermeyen Türkçe tercüme hizmeti veren çalışanlarımız ülke genelinde kalitemizi artırmak ve tanınırlığımızı artırmak için oldukça sıkı çalışmaktadır.

Türkçe tercüme ve çeviri
Türkçe çeviri

Hizmet Kalitesinde Artış Sağlamak İçin Yapılanlar

Çeviri yapabilmek için gerekli belgelere sahip olan tüm uzmanlarımız ile verdiğimiz hizmetten müşterilerimizi memnun etmeye odaklamış durumdayız. Bizler, danışanlarımızdan gelen metinlerin çevirilerini yapmakta ve kaliteli işleri ortaya koyabilmek için uğraşmaktayız. Sözlü çeviri hizmeti için çalışan ayrı bir grubumuz, yazılı metin çevirisi için çalışan ayrı bir grubumuz bulunmaktadır. Çeviriler konusunda uzmanlık alanlarına sahip olan çevirmenlerimiz sayesinde tıp, hukuk, teknik ve mekanik gibi konulardaki teknik terim içeren makalelerin çevrilmesinde oldukça hızlı yol kat etmekte ve hizmetlerimizi müşterilerimize sunmaktayız.

Hızlı Teklif Formu
Batı Mah. Gazipaşa Cad. Mahir Çelebi İş Merkezi No:52/55
Pendik/İstanbul