Path Bounce
TERCÜME HİZMETLERİ

WEBSİTE ÇEVİRİSİ

Çeviri sektöründe lider bir kuruluş olan firmamız, Türkçe dâhil 50 dilde çeviri hizmetleri sunar. Çok geniş bir alanda elde ettiğimiz deneyimleri işimize aktarıyoruz.

REFERANSLAR

Website Çeviri Hizmetlerimiz

Çeviri sektöründe lider bir kuruluş olan firmamız, Türkçe dâhil 50 dilde çeviri hizmetleri sunar. Çok geniş bir alanda elde ettiğimiz deneyimleri işimize aktarıyoruz. Dijital dünyanın gelişimlerini takip ederek kendimiz ve çalışanlarımızla geliştik. Dijital sektörün vazgeçilmez aracı olan website tercüme hizmetlerinde yüksek kalite standartları ile hizmet sunuyoruz. Website tercüme bürosu olarak her zaman yanınızdayız.

Profesyonel Tercüme

Çeviri alanında talep ettiğiniz tüm işlerde, her zaman kaliteli ve profesyonel iş anlayışı ile hizmet sunuyoruz. Website tercüme hizmetlerinde, profesyonel sonuçlar için bizi arayabilirsiniz.

Yeminli Tercüme

Noter onaylı tercüme olsun ya da yeminli tercüme talepleriniz olsun, her zaman hızlı ve güvenilir sonuçlar elde edersiniz.

Sözlü Tercüme

Sözlü çevirilerde en uygun lehçe ve dilin anlamını en iyi yansıtan profesyonellerle çalışıyoruz. Çapraz çeviri hizmetlerimizde de en yüksek başarı oranı ile yanınızdayız.

Simultane Tercüme

Anlık çeviri taleplerinizde her zaman kaliteli, güvenilir ve sıfır hata ile sizlerin yanınızdayız. Simültane çeviri talepleriniz için bizden destek alabilirsiniz.

Ardıl Tercüme

Ardıl çeviri taleplerinizde konusunda uzman ve deneyimli profesyonel kadromuz ile hizmetler sunuyoruz.

Hukuki Tercüme

Hukuki tercüme hizmetlerimizde alnında uzman çevirmenlerimiz, hatasız sonuçlar ile her zaman yanınızdayız.

Akademik Tercüme

Akademik alanda başarınız için en iyi ve kaliteli çözümler sunuyoruz. Uygun şartlar çerçevesinde istediğiniz projeler için bizi arayabilirsiniz.

Tıbbi Tercüme

Tıp gibi zorlu bir sektörde dahi her zaman sıfır hata ile başarılı sonuçlar elde ettik. Başarılı tercüme ofisi olarak her zaman yanınızdayız.

Teknik Tercüme

Teknik dilin gerekliliklerinin farkında olarak tüm teknik çevirileriniz için destek sağlıyoruz. Noter tastikli tercüme hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. 

Ticari Tercüme

Uluslararası alanda başarılı olmanız için tüm ticari çevirilerinizde azami özeni gösteriyoruz. Ticari alandaki website çeviri taleplerinizde sıfır hata ile yanınızdayız.

Dijital Tercüme

Dijital alandaki tüm taleplerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Web sitelerinin çevirisi gibi zor süreçlerde dahi hatasız sonuçlar sağlıyoruz. Website tercüme bürosu olarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hızlı Teklif Formu
Mailbox
İndirim
Kalite Politikamız

Kalite Kontrol Sürecimiz

Editör Kontrolü
Çeviri Bütünlüğü Dil bilgisi Sözlük ve Stil Kılavuzu Kontrolleri
Kalite Kontrolü
Tutarsızlık, Numara Yazım Hataları Terminoloji Kontrolleri
Son Okuyucu Kontrolü
Anadili Hedefi Dil Olan Editörler Tarafından Hedef Metnin Akıcılık, Ana Dile Uygunluk, Terminoloji Kontrolleri
DTP Kontrolü
Sayfa düzeni / Mizanpaj İsim ve Sayı Kontrolleri

Profesyonel ve Deneyimli Tercüme Ekibimiz Kimlerden Oluşmakta

Çeviri sektöründe her zaman hızlı ve kaliteli sonuçlar sunan firmamız, alanında uzman çevirmenlerle çalışır. Profesyonel ekibimiz iş hayatının değişen dinamiklerine uyum sağlayarak kendini sürekli geliştirir. Dijital alanda da yenilikleri takip ederek website tercüme hizmetlerinde de başarılı sonuçlar elde ettik. Website metin çeviri talepleriniz için bizi 7/24 arayabilirsiniz.
Profesyonel ve Deneyimli Tercüme Ekibimiz Kimlerden Oluşmakta

Profesyonel Tercüme- Çeviri Yapılan Belgeler ve Dokümanlar,

 
En fazla talep edilen çevirilerden biri olan pasaport çeviri taleplerinizde hızlı ve kaliteli sonuçlar sunuyoruz.
 
Yurtdışında eğitim veya iş imkânı için uygun şekilde çevrilmiş diploma çeviri hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız.
 
Yurtdışı eğitimi için gerekli olan transkript belgelerinizde sıfır hata ile hizmet veren bir firmayız.
 
Talep eden kurumun istediği standartlara uygun sabıka kaydı çevirileri için bizi arayabilirsiniz.
 
Nüfus cüzdanı örneği çeviri taleplerinizde, hızlı ve hatasız sonuçlar için bizden destek alabilirsiniz.
 
İkametgah çeviri taleplerinizde güvenilir, hatasız sonuçlarla yanınızdayız. Standartlar uygun şekilde hazırlıyoruz.
 
En sık talep edilen kimlik belgesi çevirilerinde hatasız, güvenilir çözümler için bizi arayabilirsiniz.
 
Ehliyet çevirilerinizde, uygun şart ve koşullarda güvenilir çeviri talepleri için bizden destek alabilirsiniz.
 
Bankaların talep ettiği hesap dökümü tarzı dokümanlar için 7/24 firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
 
Uluslararası standartlarda sunduğumuz doğum belgesi çevirileri hizmetlerimizden her zaman yararlanabilirsiniz.
 
Ölüm belgesi çeviri talepleriniz için bizi arayabilir. Hatasız ve hızlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
 
Vekalet çeviri hizmetlerimizden isterseniz online olarak da destek alabilirsiniz. Website tercüme bürosu olarak her zaman yanınızdayız.
 
Şirket evraklarınızın hatasız çevrilmesi için bizi arayabilir, gizlilik ve güvenilirlik garantisi ile destek alabilirsiniz.

Profesyonel Tercüme Hizmeti Sunduğumuz Diller,

Gittikçe önemi artan çeviri sektöründe kurulduğumuz günden bu güne her zaman %100 müşteri memnuniyeti ve kaliteli iş anlayışı ile çalıştık. Türkçe dâhil 50’dilde verdiğimiz hizmetler ile birçok projede başarı elde ettik. İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça, Fransızca ve İtalyanca tercüme hizmetleri yanı sıra Japonca ve Çince gibi zor dillerde de, dilin en uygun anlamı ile hizmetler sunuyoruz. Başarılı bir çeviri bürosu olarak, lehçeli dillerde dahi en iyi sonuçlar elde ediyoruz. Web sitelerinde yerelleştirmenin önemi hakkında bilgi almak isterseniz de “Web Sitenizi Yerelleştirmek için 5 İpucu” başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Profesyonel Tercüme Hizmeti Sunduğumuz Diller,
Hızlı ve Güvenilir Hizmete Sahip Olun!

Hızlı ve Güvenilir Hizmete Sahip Olun!

Bulunduğunuz her yerden firmamıza ulaşabilir, çeviri talepleriniz iletebilirsiniz. Website tercüme hizmetleri gibi özellikli projelerde dahi hızlı ve güvenilir sonuçlarla yanınızdayız. Dijital alanın gerekliliklerinin farkındayız. Hızlı ve hatasız sonuçlarla çalışma hedefi ile projelerinizde başarı elde etmenizi sağlıyoruz. 

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

Web sitemizden mail, telefon ya da online olarak bize ulaşabilirsiniz. Online verdiğiniz siparişler için hemen sizinle irtibata geçilir. Uygun tercüme fiyatları ile çeviri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Website çeviri taleplerinizde en uygun fiyat avantajını bizimle yakalayabilirsiniz. 

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?
Gizlilik Öncelikli Çeviri Talepleriniz İçin Bizi Arayın

Gizlilik Öncelikli Çeviri Talepleriniz İçin Bizi Arayın

Firma olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde gizlilik temelli çalışıyoruz. Gizliliğe verdiğiniz önemin farkında olarak süreçlerinizi yürütüp yanınızda oluyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmetler için Focus Tercüme olarak her zaman desteğimizi alabilirsiniz. Website tercüme ihtiyacınızdan sözlü çeviri ihtiyaçlarınıza kadar her zaman yanınızdayız.

Website Çeviri Taleplerinde Uygun Fiyat Avantajı

Dijital alanda başarınız için Türkçe dahil 50’dilde web siteleriniz için kaliteli çeviri hizmeti sunuyoruz. Web sitenizin büyüklüğü fark etmeksiniz istediğiniz dilin gerekliliklerine uygun standartlarda çözümler sunuyoruz. Website çeviri taleplerinizde her zaman uygun fiyat avantajını bizimle yakalayabilirsiniz.

Focus Tercüme İle Yeminli Ve Noter Onaylı Tercüme Hizmeti Almak Çok Kolay
Neler dediler?

Müşteri Yorumları

İLGİLİ YAZILAR