Afganca Tercüme

Çeviriler, esas yazılı kaynakların bir başka dilde anlaşılır kılınması için geçtiği süreçlerin tümüne verilen addır. Pek çok dil kendisine has özellikler bulundurmaktadır. Bizler İstanbul tercüme büroları arasında kendimizi en yukarılara çekmek ve bir numara yapmak için çabalamaktayız. Özellikle büromuza dahil olan pek çok çevirmen arkadaşımız ile ortaklaşa yürüttüğümüz tercüme projeleri ile danışanlarımıza ve müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizin kalitesini artırmayı amaçlamaktayız. Farklı alanlarda oldukça engin bilgiye sahip çevirmenlerimiz yardımıyla pek çok zorlu çeviriyi başarıyla tamamladığımız büromuzda, her çevirmenimizin özel bir ilgi alanı üzerinde yoğunlaşması sonucunda pek çok alanda hakim çevirmenlerimiz bulunmaktadır.

Almanca Tercüme
Almanca Çeviri

Focus Tercüme ile Afganca Hizmet

Afganistan ve Pakistan’da kullanılan diller arasında olan Afgancanın çevrilebilmesi için bünyemize Afganca tercüme alanında uzman çevirmenler de ekleyerek yolumuza devam ediyoruz. Fars alfabesi kullanılan Afgan dilinde, hem alfabeye hakim olmak hem de kaliteli çeviri yapabilmek için bilgi birikimi gerekmektedir. Özellikle tercüme çeviri konusunda sıkça danışanlarımıza hizmet vermekteyiz.

Farklı Branşlarda Çeviriler

Çeviriler pek çok alt başlıklara ayrılabilir türdedir. İşte tam da bu yüzden Afganca tercüme hizmetlerimiz arasında sözlü, yazılı, online çeviri hizmetimizi eklemiş bulunuyoruz. İş anlaşmalarında ve yazılı metinlerde çevirmenlere ihtiyaç duyulduğunda hizmet vermek için kurulmuş büromuz, tercüme biliminden iyi anlayan ve işini severek yapan uzman kişiler ile doludur. Tıp, hukuk, bilgisayar gibi teknik terimler ve bilgiler gerektiren konulardaki çevirileri ilgili arkadaşlarımıza yönlendirerek en kaliteli ve en sağlıklı çevirilerin ortaya çıkmasını sağlıyoruz.

Almanca tercüme ve çeviri
almanca türkçe çeviri

Farklı Dillere Çeviriler

Kurulduğumuz günden bu yana ihtiyaçlar yörüngesinde sistemimize pek çok farklı dil bilen uzmanlar ekledik. Bu uzmanlarımızın varlığının tek nedeni daha iyi tercüme hizmeti vermeyi istememizden kaynaklanmaktadır. Çeviri hizmetlerimizin arasına eklediğimiz Afganca tercüme uzmanlarımız ile dilerseniz Afgancadan Türkçeye ya da tam tersi Türkçeden Afgancaya çeviri yaptırabilirsiniz. Türkçe haricinde başka diller için de Afganca tercüme imkanı sunarak hizmet alanımızı genişletmekte ve iyileştirmekteyiz. Sistemimizde çevrilmeye başlamış hiçbir metin, tamamen bitmeden danışanlarımıza gönderilmemektedir. Danışanlarımızın özel istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, özellikle resmi metinleri noter onaylı olarak da gönderebilmekteyiz.

 

Hızlı Teklif Formu
Batı Mah. Gazipaşa Cad. Mahir Çelebi İş Merkezi No:52/55
Pendik/İstanbul