Path Bounce
LOKASYON

KAĞITHANE TERCÜME

Faaliyetlerimize başladığımız günden itibaren üstün kaliteyi ve kusursuz hizmeti ön planda tutan Kağıthane tercüme olarak, uzman ekibimiz ve profesyonel çözümlerimiz ile en güvenilir çeviri firması olarak çalışıyoruz.

REFERANSLAR

Sektörün en saygın firmaları arasında yer alan ve adından sıklıkla bahsettiren Focus Tercüme, üstün kalitesi ve güvenilir hizmeti ile dikkat çeker. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, her zaman mükemmeli hedefler ve kusursuz hizmet sunar. Bünyemizde yer alan ve İstanbul’un en önemli çeviri bürolarından biri olan Kağıthane tercüme bürosu, deneyimli ekibi ve uzman tercümanları ile sizler için başarılı çözümler üretir. 7/24 ulaşılabilir çeviri firması olarak, ihtiyacınız olan hizmeti zamanında size teslim eder. Aynı zamanda sıfır hata ile güvenilir bir hizmet sunan Kağıthane tercüme, güler yüzlü ve yardımsever ekibi ile her zaman yanınızdadır.

Tercüme/Çeviri Alanında Hangi Sektörlere Hizmet Vermekteyiz?

Hukuki Tercüme

Hukuki evraklarınızın ve dokümanlarınızın çevirisini kısa sürede yapıyoruz. Bu alanda uzman olan tercümanlarımız kusursuz bir çeviri hizmeti ile ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Teknik Tercüme

Teknik terimleri içeren evraklarınızın çevirisi için bizden destek alabilirsiniz. Mühendislik bilgisine sahip olan deneyimli tercümanlarımız sizler için en iyi çözümleri üretiyor. 

Ticari Tercüme

İş hayatınızdaki çeviri ihtiyacını en iyi şekilde gideren Kağıthane tercüme kaliteli hizmetleri ile sizin için doğru adrestir. 

Sözlü Tercüme

Hizmetlerimiz arasında yer alan sözlü çeviri, sadece şahıslara değil, firmalara da sunulur.

Dijital Tercüme

İleri teknoloji çağının gerektirdiği dijital çeviri, en çok rağbet gören hizmetlerimiz arasındadır. Kağıthane tercüme olarak sizlere üstün kaliteyi garanti ediyoruz.  

Online Tercüme

Sadece yüz yüze değil, internet üzerinden de sizlere çeviri hizmeti veriyoruz.  

Profesyonel Çeviri

Titiz bir çalışma ile gerçekleştirdiğimiz profesyonel çeviri, başarılı sonuçların elde edilmesi için büyük bir avantajdır.

Akademik Çeviri

Öğrenim sürecinizde akademik evrakların çevirisine ihtiyacınız olduğunda sizlere en iyi hizmeti sağlıyoruz.  

Tıbbı Çeviri

Tıbbi evrakların ve dokümanların çevirisi için bize başvurabilirsiniz. Alanında en iyi tercümanlarımız ile kusursuz çeviri hizmeti sunuyoruz. 

Simültane Çeviri

Eş zamanlı çeviri konusunda üstün başarısı olan firmamızdan istediğiniz her an destek alabilirsiniz.

Hızlı Teklif Formu
İndirim
Kalite Politikamız

Kalite Kontrol Sürecimiz

Editör Kontrolü
Çeviri Bütünlüğü Dil bilgisi Sözlük ve Stil Kılavuzu Kontrolleri
Kalite Kontrolü
Tutarsızlık, Numara Yazım Hataları Terminoloji Kontrolleri
Son Okuyucu Kontrolü
Anadili Hedefi Dil Olan Editörler Tarafından Hedef Metnin Akıcılık, Ana Dile Uygunluk, Terminoloji Kontrolleri
DTP Kontrolü
Sayfa düzeni / Mizanpaj İsim ve Sayı Kontrolleri

Kağıthane Tercüme Bürosu Sayesinde Hızlı ve Güvenilir Hizmete Sahip Olun!

Her zaman siz değerli müşterilerimiz için mükemmeli hizmeti hedefleyen Kağıthane tercüme, hızlı ve güvenilir yapısı ile size başarılı çözümler sunar. Çeviri hizmetini kısa süre içerisinde tamamlayan firmamız, sıfır hata ile kusursuz bir çeviri gerçekleştirir. Böylece gönül rahatlığı ile çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Üstün kaliteyi en makul fiyatlarla sunan firmamıza istediğiniz zaman ulaşabilir ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. 
Profesyonel, Hızlı, Güvenilir, İngiglizce Tercüme Çözümü

En Çok Çevirisi Yapılan Belgeler ve Dokümanlar

 
Pasaport çevirilerinizi yeminli tercüman aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. 
Ayrıca belgeyi notere onaylatarak yurt dışında herhangi bir sorunla karşılaşmamanızı sağlıyoruz. 
 
Öğrencilerimiz için verdiğimiz bu hizmet, evrakın talep edildiği yerin taleplerine göre değişiklik gösterir. Firmamız gerek duyulan bütün çeviri işlemlerini gerçekleştirir.
 
Firmamızın en çok verdiği hizmetler arasında olan nüfus kayıt örneği çevirisi, yeminli çevirmenlerimiz tarafından yapılır. 
 
Firmamızdan en çok çevirisi istenen kimlikler yeminli çevirmen tarafından çevrilir ve notere onaylatılır.
 
Özellikle yurt dışında okumak isteyen öğrencilerimiz için sıklıkla sunduğumuz Kağıthane noter yeminli tercüme hizmetimiz, yeminli çevirmenlerimiz tarafından yapılır ve anlaşmalı noterimize onaylatılır.
 
Adli sicil kaydının çevirisi biraz karmaşıktır ve ufacık bir hata büyük sorunlara yol açabilir. Bu nedenle alanında en iyilerle çalışmak oldukça önemlidir. Firmamızın noter tercüme hizmeti ile sunduğu bu hizmet, kısa süre içerisinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. 
 
İkametgah çevirisini noter onaylı şekilde gerçekleştiren firmamız, size sıfır hata ile hizmet sunar.

Focus Tercüme İle Kağıthane Noter Onaylı Tercüme Hizmeti Almanın Kolay Yolu!

İstanbul’un en çok tercih edilen tercüme bürolarının başında Kağıthane noter yeminli tercüme gelir. Özellikle noter onaylı çevirilerin ihtiyacında başarılı çözümler sunan firmamız, kolaylıkla işlemlerin halledilmesini sağlar. Mükemmel hizmet anlayışı ile sizlerin beğenisini kazanmayı öncelikli gören tercüme ofisimiz, deneyimli ekibi ile hızlı ve kaliteli hizmet sunar. 

İngilizce Tercüme-Çeviri Yapılırken Uyulması Gereken Kurallar
Ülkeye Özgü İngilizce Çeviri

Profesyonel Tercüme/Çeviri Hizmet Almak İsteyenler Focus Tercüme’yi Neden Tercih Ediyorlar!

Sektörün gelişmesiyle birlikte profesyonel çeviri yapan firmalara ulaşmak zorlaşmıştır. Bu noktada rakiplerinin açık ara önünde olan firmamız, her zaman üstün kalitesi ve güvenilir yapısı ile müşterilerimizin bağlılığını kazanır. Özellikle Kağıthane noter onaylı tercüme bürosu ile büyük bir müşteri kitlesine hizmet veren firmamız, Kağıthane çeviri bürosu lokasyonu bazında Almanca, Rusça, İngilizce, Arapça, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Yunanca, Farsça, Japonca tercüme hizmeti gibi toplam 50 dilde profesyonel, noter onaylı tercüme hizmeti sunar.

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

Hızlı bir şekilde sipariş vermek için yapmanız gereken tek şey web sayfamızdaki fiyat teklif formunu doldurmanızdır. Böylece tercüme fiyatları konusunda bilgi sahibi olarak sipariş ve onay sürecine geçebilirsiniz. Kağıthane tercüme olarak hızlı ve hatasız süreçlerimizle işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

İngilizce Tercüme-Çeviride Fiyatlandırma
Kağıthane Mahalleleri
 • Çağlayan Mahallesi
 • Çeliktepe Mahallesi
 • Emniyetevleri Mahallesi
 • Gültepe Mahallesi
 • Gürsel Mahallesi
 • Hamidiye Mahallesi
 • Harmantepe Mahallesi
 • Hürriyet Mahallesi
 • Mehmet Akif Ersoy Mahallesi
 • Merkez Mahallesi
 • Nurtepe Mahallesi
 • Ortabayır Mahallesi
 • Sanayi Mahallesi
 • Seyrantepe Mahallesi
 • Şirintepe Mahallesi
 • Talatpaşa Mahallesi
 • Telsizler Mahallesi
 • Yahyakemal Mahallesi
 • Yeşilce Mahallesi
Neler dediler?

Müşteri Yorumları

İLGİLİ YAZILAR