Kazakça Tercüme

Etnik kökeni Kazaklara dayanan Kazakça dili, dünya üzerinde 16 milyondan fazla kişi tarafından konuşulmaktadır. Sadece Kazakistan’da 10 milyona yakın olan bu sayı Kazakça tercüme yapmak için doğan zorunluluğu ortaya çıkartmaktadır. Türki diller arasında yer alan bu dil, Kıpçak öbeğine aitliği ile bilinmektedir. Kazakça tercüme yapmak isteyen uzmanlarımızı çeviri ofisimize kabul etmeden önce belgelerini kontrol ediyor ve bu dili ne kadar bildiğini onayladıktan sonra kabul ediyoruz. Kalite bizim çeviri ofisimiz için en önemli kriterlerden birisidir. Hiçbir tercüme edilecek metni baştan savma yapmıyor, metnin son hali bitmeden danışanlarımıza göndermiyor ve karşılaştırmalı çevirmeler yaparak doğruluğunu onayladıktan sonra son halini veriyoruz.

Kazakça Tercüme
Kazakça Çeviri

Kazakça Tercümenin Kullanıldığı Alanlar

Gelişen dünyamızda en çok ihtiyaç duyulan çeviri alanlarından birisi akademik çeviri olarak karşımıza çıkmaktadır. Tarih alanında araştırma yapan akademisyenler ve tez yazan kişiler tarafından sıkça bizlere teklif edilen Kazakça tercüme hizmete cevap verebilmek için bünyemize Kazakça bilen çevirmenler ekledik. Akademik anlamda yapılan çevirilerin dışında pek çok farklı alanda da Kazakça tercüme hizmeti isteği karşımıza çıkmaktadır. Karşımıza çıkan farklı alanlardaki çevirilere örnek vermek gerekir ise hukuki tercüme verilebilir. Hukuk ve tıp gibi teknik ve terim bazlı ifadelerin olduğu yazılı metinlerde, bu alanlarda uzmanlığa sahip kişilerden yardım almak en doğru adım olarak görülmelidir.

Kazakça Tercüme Hakkında

Çeviri yapmak bir diğer şekli ile tercüme yapmak isteyen kişilerin üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları ya da bildiklerini iddia ettikleri dillerin yeterlilik belgelerine sahip olmaları gerekmektedir. Bir dili bilmek ayrı bir olgudur, bir dilde çeviri yapabilmek ayrı bil olgudur. Son zamanlarda çokça karşımıza çıkan Kazakça tercüme konusunda ise uzmanlarımız yardımıyla pek çok farklı metin çevirisini bitirmiş ve müşterilerimize teslim etmiş durumdayız.

Kazakça tercüme ve çeviri
Kazakça türkçe çeviri

Kalite ve Prensip

Çevirmenlik hem uzmanlık hem de sabır gerektiren bir iştir. Uzmanlarımız ile uyumlu çalışmalar yürüterek bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz pek çok çeviri ile danışanlarımızın saygısını ve sevgisini kazanmış durumdayız. Çevirdiğimiz metinlerimizi dileyen müşterilerimiz için noter tarafından onaylatıyor ve bu şekilde gönderimini sağlıyoruz. Kaliteden ve çalışma prensibimizden ödün vermeden çevirilerimizi yapmak için uğraşıyoruz.

Hızlı Teklif Formu
Batı Mah. Gazipaşa Cad. Mahir Çelebi İş Merkezi No:52/55
Pendik/İstanbul