Tacikçe Tercüme

Tacikçe yaklaşık 5 milyon kişi tarafından kullanılan ve Farsça’nın bir lehçesi olarak kullanılan dildir. Tacikistan’da yaşayan Tacik halkı tarafından kullanılmaktadır. Çeşitli nedenlerle Tacikistan ile ticari faaliyet işbirliğinde bulunan kuruluşlar ile eğitim amacıyla gidecek öğrenciler Tacikçe tercüme hizmetlerine ihtiyaç duyacaklardır. Firmamız tüm tercüme hizmetlerini deneyimli personellerimiz ile veriyoruz. Almak istediğiniz hizmet ile ilgili bizimle görüşerek fiyat tekliflerini alabilirsiniz. Tacikçe tercüme son yıllarda büyük talep görmeye başlamıştır. Hizmetlerimizi tüm sektörler için veriyoruz.

Tacikçe Tercüme
Tacikçe Çeviri

Tacikçe Tercüme Hizmeti

Tercüme nedir? neden gereklidir? Tercüme, bir yazı ya da sözün farklı bir dile yazılı olarak çevrilmesidir. Resmi yazışma ve bürokratik işlerin daha düzgün yapılması için gereklidir. Firmamız, ticari, hukuki, tıbbı, teknik alanlarda Tacikçe bilen deneyimli personellerimizde her türlü belge tercüme hizmeti veriyoruz. Yeminli tercüman kadromuzla işlerinizin en güvenli şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Hizmetlerimizde kademeli kontrol sistemi uygulayarak Tacikçe tercüme işlemlerinin üst seviye kalitede olmasını hedefliyoruz. Tercüme hizmetlerimizi uluslararası derecelendirme kuruluşları tarafından onaylı kalite belgelerimiz ile sunuyoruz.

Tercümesini Yaptığımız Belge Türleri

Tacikçe tercüme hizmetlerimiz kapsamında, Türkçe olan belgelerinizi Tacikçe diline yazılı olarak çeviriyoruz. Tercümesini yaptığımız belge türleri arasında, ticari, hukuki, akademik, teknik, tıbbi, edebi eser, faaliyet belgesi, vergi levhası, bilanço, sözleşme türleri gibi tüm belge çeşitleri bulunmaktadır. Hukuki alanda kullanılan, vekaletname, mahkeme kararları gibi belgeler, tıbbi alanda, ilaç prospektüsü, doktor raporu, cihaz kullanım kılavuzları, laboratuvar sonuçları gibi belgeler tarafımızdan Tacikçe ve diğer dillere birebir karşılık gelecek şekilde tercümesi yapılarak sizlere teslim edilmektedir.

Tacikçe tercüme ve çeviri
Tacikçe türkçe çeviri

Hizmetlerimiz

Ülkemiz insanlarına hizmet vermek amacıyla kurmuş olduğumuz şirketimizde tüm Tacikçe tercümesi yapılacak olan belgeleriniz hazırlanması diğer tercümanlık hizmetlerinin verilmesi için çalışıyoruz. Ülkemizde tercüme sektörünün yıllık büyümesi %6’yı aştı. Bu ülkemizde bulunan yerli firmaların yabancı ülkeler ile daha fazla iş yaptığını göstermektedir. Bizler hizmetlerimizde %100 müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için yurt genelinde ülkelerin kullandıkları resmi dillere uygun hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizde fiyat belirlemelerini yapılacak işte metin içeriğine, terminolojik yapısına, zorluk durumuna göre sektörde en uygun fiyat seçeneklerini vermeye çalışıyoruz.

Hızlı Teklif Formu
Batı Mah. Gazipaşa Cad. Mahir Çelebi İş Merkezi No:52/55
Pendik/İstanbul