İngilizce Tercüme

İngilizce tercüme, evrensel iletişimde geçerli dil olan İngilizce hayatın farklı alanlarında coğrafyalar arası iletişimi kolaylaştırmaktadır. İngilizcenin kullanıldığı ticaret, dijital dünya, hukuk, tep, akademik gibi farklı alanlarda dilin kullanım alanına göre çeviri literatürü de değişmektedir. Firma olarak İngilizce dil hizmetlerinde farkımızı ortaya koyuyor ve odak noktasına göre çeviri hizmeti sunuyoruz. Verilen hizmetin odak noktası yapılacak işin uzmanlık alanını belirlemektedir. Teknik bilgi gerektiren mühendislik gibi alanlarda ya da endüstriyel iş sahalarında kullanılan İngilizce farklıdır. Hukuk dili ve tıp dili de farklı bir İngilizce dili bilgisi gerektirmektedir. İngilizce tercüme hizmetimizde farklı kategorilerde profesyonel çeviri hizmetini alanında uzmanlaşmış tercümanlarımız vermektedir.

İngilizce Tercüme
İngilizce Çeviri

Farklı kurumların talep ettiği İngilizce resmi belgelerinizi yeminli tercümanlarımız kurumların kurallarına uygun olarak hazırlıyor ve imza yetkisiyle onaylıyor. İş anlaşması gibi gizlilik gerektiren tüm İngilizce dil hizmetlerinde firmamız gizlilik anlaşması imzalıyor. İş dünyasında ihtiyaç duyulan eş zamanlı çeviri hizmetlerinde simültane ve ardıl tarzındaki hizmetlerimizle çözüm ortağınız oluyoruz. Akademik çalışmalarınızda akademik çalışmanın içeriğine göre akademik - kuramsal dil alanında uzmanlaşmış tercümanlarımız tüm işlerinizi yapıyor.  Medikal ürünlerin ya da iş makinelerinin kullanım kılavuzu gibi teknik bilgi gerektiren hizmetlerde de teknik çeviri alanında uzman tercümanlarımız hizmet veriyor. İngilizce dil kullanımının farklı alanlarda değişen ihtiyaçlarına cevap veren çevirmenlik hizmetimiz ile fark yaratıyoruz.    

İngilizce Tercüme Hizmetlerinde Profesyonel Çeviri Farkı

Profesyonel çeviri hizmetlerimiz kişi ve kurumların taleplerine göre belirlenen uzmanlık alanları kapsamında verilmektedir. Uzman İngilizce çevirmenlerimiz sadece İngilizce dil yapısı ve anlam ifadeleri konusunda değil talep edilen alan ve konudaki dil kullanım özellilerinde uzmanlaşmıştır.

İngilizce tercüme ve çeviri
İngilizce türkçe çeviri

İngilizce sözlü çeviride eş zamanlı çeviri alanında uzmanlaşmış hızlı ve akıcı iletişimi kuran çevirmenlerimiz çalışmaktadır. Yazılı çeviri türlerinde dilin kullanım alanının ne olduğuna bakılarak uzmanlık alanı belirlenmektedir. İş dünyasında geçerli olan İngilizce iletişimde iş sahasının gerektirdiği alanda uzman olan çevirmenlerimiz görev almaktadır. Daima mükemmeli yakalamaya çalışan ekibimiz farklı kategorilerde uzmanlaşmış çevirmenlerden oluşmaktadır. İngilizce dili kategorilerimiz arasında ticari İngilizce, tıbbi İngilizce, hukuki İngilizce, teknik İngilizce, dijital İngilizce gibi kategoriler yer almaktadır.

Sunduğumuz tüm hizmetlerimizin farkını her detayda yaşamanızı sağlıyoruz. Noter onayı gerektiren İngilizce belgelerinizin noter onayında %15 indirimle noter onayı almasını sağlıyoruz. İngilizce tercüme hizmetlerimizde müşteri dostu hizmet anlayışımızı hizmetin her aşamasında gösteriyoruz. Dijital olarak kolay ve hızlı hizmet almanızı sağlıyor istediğiniz belgeleri size ücretsiz olarak ulaştırıyoruz.

İngilizce iş görüşmelerinizde firmanızın iş sahasını araştırarak verimli görüşmeler yapmanızı sağlıyoruz. İş anlaşmalarında uzlaşmanın sağlanabilmesi için iletişimde etkili bir rol oynuyoruz. Konferanslarda, seminerlerde İngilizce simültane tercüme konusunda çözüm ortağınız oluyoruz. Konuşmacının dinleyici ile bağını kuvvetlendirecek uzman çevirmenlerimizle çalışmanızı sağlıyoruz. İngilizce çeviri taleplerinizde bizimle tanışmanız için dijital fırsatlar sunuyoruz.

İngilizce Tercüme Hizmetinden Hızlı Sonuç Alın
İngilizce Tercüme Hizmetimizde Dijital Çözümler

İngilizce Tercüme Hizmetine Ulaşmanın Kolay Yolu

Dijital çözümlerimizle İngilizce çeviri taleplerinizi hızlı şekilde yanıtlıyoruz. İlk kez bizimle tanışacak müşterilerimiz için internet sitemizde teklif alabilecekleri bir bölüm hazırladık. Teklif alın bölümde kısa bir form doldurarak İngilizce iş talebinizi bize iletebilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunduğumuz ön değerlendirme hizmetinden yararlanarak talebinizin nasıl bir hizmetle karşılanacağını öğrenebilirsiniz. İngilizce tercüme hizmetini güvenilir ve deneyimli firmamızdan aşmak için talep dosyanızı bize göndermeniz yeterli olacaktır. Talep ettiğiniz çeviri alanında uzman olan tercümanlarımız talep dosyanızı inceleyerek gerekli detaylar konusunda sizi bilgilendirecektir. Anadolu Sigorta, Borusan, Roketsan gibi büyük kuruluşların çeviri alanında çözüm ortağı olan firmamız çeviri hizmetlerini kolaylaştıran hızlı çözümler sunmaktadır. İngilizce dil hizmetlerinde firmamızla çalışarak kalite standartlarınızı yükseltebilirsiniz.

Hızlı Teklif Formu
Batı Mah. Gazipaşa Cad. Mahir Çelebi İş Merkezi No:52/55
Pendik/İstanbul