İspanyolca Tercüme

İspanyolca, dünya üzerinde en çok konuşulan 3. dil konumundadır. Çince ve İngilizceden sonra gelir. Konuşulması sadece bir bölge ile sınırlandırılmamış, kıtalara yayılmıştır. Amerika Birleşik Devletleri'nde konuşulan 2. dildir ve Güney Amerika'nın dilidir. Başta İspanya olmak üzere Avrupa'da da yaygın şekilde kullanılır. Arjantin, Meksika, Şili gibi ülkeler başta olmak üzere 22 ülkenin resmi dilidir.

Temel olarak Roman dil ailesine mensup olsa da Arapçadan fazlasıyla etkilenmiş bir dildir. Bu kadar fazla kullanılan bir dil olması tercüme ihtiyacını da çok fazla arttırır. Resmi, günlük dil, kitap, film başta olmak üzere birçok alanda İspanyolca tercüme hizmetlerine ihtiyaç duyulur.

İspanyolca Tercüme
 

Uzman Kişilerle İspanyolca Tercüme Hizmetleri

Bizler de en çok konuşulan diller arasında yer alan İspanyolca dilinin tercümesi konusunda geniş kapsamlı hizmet vermekteyiz. Birçok kategoride İspanyolca tercüme yapabilmekteyiz. Tercüme istenilen sektörün tercih edilmesi ve hizmet talep edilmesi karşısında kaliteli hizmet sunmaktayız. Hızlı tercüme hizmetleri, üstün tercüme, web sitesi tercüme, vermiş olduğumuz 7/24 teknik çevirme hizmeti ile işimizde en iyisiyiz.

Anadili İspanyolca Olan Eğitimcilerle Hizmet

İspanyolca tercüme hizmetlerini sunduğumuz eğitmenler arasında anadili İspanyolca olan bireyler de yer alıyor. İspanyolcanın tüm kurallarına hakim, günlük konuşma dilini iyi bilen ana dil tercümanları ile çevirileri gerçekleştiriyoruz. En önem verdiğimiz konulardan biri de İspanyolca tercüme hizmetini sunarken noter yeminli çevirmenlerle çalışmaktır. Noter yeminli çevirmenlerden tercümesi istenen belgeler gizlilik kapsamı içerisindeyse herhangi bir tereddüt olmadan çeviri hizmeti talep edilebilir.

Ayrıca vize, pasaport, öğrenci belgesi, transkript, diploma, evlilik cüzdanı gibi belgeler de İspanyolca tercüme kapsamı içerisinde yer alır.

 
İspanyolca türkçe çeviri

İspanyol Tercüme Fiyatları

En çok merak edilen bilgiler içerisinde tercüme fiyatları bulunuyor. Tercüme fiyatları alınan hizmete göre farklılık gösteriyor. Talep edilen hizmetin yoğunluğuna göre fazla ya da az olabilir. Ayrıca hizmet alınan tercüman da fiyatta farklılık oluşturur.

Herhangi bir konuda uygun fiyatlı şekilde, 7/24 İspanyolca tercüme alabilme imkanı sağladığımız için tereddüt etmeden tercih edilebilir. Danışmak isteniyorsa da üst düzey kalite talep ederek danışma hizmeti de alınabilir. En önemli noktalardan biri de zamanında teslimattır. Tercümesi istenen belgeye ne zaman ihtiyaç duyuluyorsa söz verilen tarihte ulaşım sağlanır.

Hızlı Teklif Formu
Batı Mah. Gazipaşa Cad. Mahir Çelebi İş Merkezi No:52/55
Pendik/İstanbul