Tercüme Hizmetleri

profesyonel çeviri
Profesyonel Çeviri

Değişen dünya dinamikleri ülkeler arası farklı sektörlerde ticari ağı genişletirken profesyonel çeviri...

hukuki tercüme
Hukuki Tercüme

Tercüme, gerek resmi gerek kişisel ihtiyaçlarla birden çok dilde yaptırılan profesyonel bir hizmettir. Hukuki...

teknik çeviri
Teknik Çeviri

Focus Tercüme olarak aradığınız tüm yabancı dillerde profesyonel çevirmenlik hizmeti sunuyoruz. Evrensel...

ticari tercüme
Ticari Tercüme

Uluslararası ilişkilerin en yoğun yaşandığı alan ticaret alanıdır. Uluslararası ticari ilişkilerde yazılı ve sözlü...

simultane çeviri
Simultane Çeviri

Sözlü çeviri hizmetlerimizin arasında yer alan simültane çeviri anlık tercüme ifadesine...

dijital tercüme
Dijital Tercüme

Dijitalleşen dünyada görünür olmak isteyen firmalar dijital dünyada kendilerini iyi ifade etmek...

ardıl tercüme
Ardıl Tercüme

Katılımcıların bir arada konuştukları organizasyonlarda sözlü çevirinin farklı bir yöntemle icra edilmesi...

tıbbi tercüme ve çeviri
Tıbbi Tercüme ve Çeviri

Tıp alanında yaşanan gelişmelerin coğrafyalar arasında paylaşılmasını sağlayan  tıbbi çeviri  tıp alanında...

akademik çeviri
Akademik Çeviri

Resmi öğrenim belgeleri, genellikle lisansüstü öğretim ve akademik kariyer amaçlı olarak farklı dillerde...


Tercüme Hizmetleri

Tercüme Hizmetleri

Farklı coğrafyalardan kültürlerin iç içe geçtiği globalleşen dünyada tercüme hizmetleri çok daha fazla önem kazanmıştır. Dilsel anlatımların hayatın her alanında paylaşımının sağlanabilmesi için profesyonel standartlara göre hizmet veren firmamız çeviri standartlarını sınıflandırmıştır. Bu sınıflandırma dilin farklı alanlarda kullanımının yarattığı sisteme göre planlanmıştır. Sunduğumuz tüm hizmetlerimizde gelişmiş ülkelerde uygulanan anlam-biçim-aktarım standartları odak alınmıştır. Modern dünyada çevirmenlik hizmetleri dilin kullanım alanlarına göre profesyonellik gerektirmektedir. Hizmet şeklimiz modern dünyanın uygulama imkânlarını destekleyecek şekilde oluşturulmuştur. Profesyonel ekibimizde farklı dilsel alanlarda uzmanlaşmış çevirmenler yer almaktadır.

Hizmet verdiğimiz çeviri alanları arasında profesyonel çeviriler, akademik, yeminli, sözlü, hukuki, tıbbi, teknik ve dijital tercümanlık hizmetleri gibi çözüme yönelik alanlar bulunmaktadır. Kişi ve kurumların ihtiyaç duyduğu her alanda çevirmenlik hizmetlerimizle çözüm ortağı olarak yer alıyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor işlem hızını arttırarak maliyetleri düşüyoruz. Farklı alanlardaki çeviri istekleri için bu alanlarda uzmanlaşmış çevirmenlerimiz hizmet veriyor. Örneğin hukuk alanında bir çeviri talebi varsa istenilen dilin hukuk alanında uzmanlaşmış çevirmenle çalışma olanağı yaratıyoruz. Toplantı ya da sunumlarda ihtiyaç duyulan ardıl çeviri hizmetimizde teknik ve anlamsal olarak bu alanda uzman ekibimiz hizmet veriyor.

Hangi Tercüme Hizmetleri Sizin İçin Daha Uygundur?

Hangi Tercüme Hizmetleri Sizin İçin Daha Uygundur?

Başka bir dilde ticari ifade biçimleri, hukuki ifade biçimleri, akademik ya da teknik ifade biçimleri değişmektedir. Bu hem diller arası yapısal farklılıklar hem de dilin kullanım alanından doğal olarak kaynaklanan biçimsel farklılıklar nedeniyle olmaktadır. Bu nedenle verdiğimiz tüm hizmetlerimiz tam olarak ihtiyaç duyduğunuz ifade alanını yakalayacak şekilde sunulmaktadır.

Kurumsal veya bireysel olarak her türlü şekilde dil hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Büyük veya küçük proje olduğuna bakmaksızın her zaman kaliteli, hızlı ve hatasız işler sizi beklemektedir. Gerektiğinde ihtiyaçlarınızın hangi alana uygun olduğunu sizin için ön değerlendirme ile belirliyoruz. Böylece kısa sürede farklı bir dilde ifade etmek isteğiniz her şeyi ifade etme şansınız oluyor.

Firmamızın tercüme hizmetleri her talep için farklı olarak planlanmaktadır. Mükemmeli yakalamayı hedefleyen firmamız her talepte aynı dinamik çalışma heyecanıyla işe başlamaktadır. Çevirisi talep edilen metinler ya da sözsel ifadeler hangi dil kullanım alanına uygunsa o alanda hizmet sunuyoruz.

Firmamızın sonsuz güven duygusunu paylaşmak için özel çalışmaları da bulunmaktadır. Sunduğumuz her türlü hizmetlerimizde güven oldukça önemlidir. Biz de bu önemin farkında olarak müşterilerimizle çeviri talebinde gizlilik sözleşmesi imzalıyoruz. Hangi alanda olursa olsun çevirmenlik hizmetlerimizden gizlilik ilkesi çerçevesinde yararlanabilirsiniz. Hangi çeviri hizmetinin size uygun olduğunu bilmiyorsanız biz talebinizi değerlendirerek sizin için en uygun hizmeti öneriyoruz.

Tercüme Hizmetleri Süreçlerinde Fiyat Belirleme

Tercüme Hizmetleri Süreçlerinde Fiyat Belirleme

Çevirmenlik hizmetlerimizle sağladığımız çözüm ortaklığında ortaklarımızın istek ve taleplerine göre fiyatlandırma yapıyoruz. Her bir hizmetin standartları farklı olacağından fiyatlandırma da farklı olmaktadır. Teklif alın bölümümüzden ücretsiz destek alma fırsatınız bulunuyor. Çevrilmesini istediğiniz dosyayı bize göndererek fiyatlandırma konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Çevirmenlik hizmetlerimizin fiyatlandırılmasında da müşteri dostu politikamızı devam ettiriyoruz. Memnun kalacağınız fiyatlarla profesyonel çeviri hizmeti almanızı sağlıyoruz. Noter onayında indirim gibi fiyat konusunda başka avantajlar da sunuyoruz. Bizim için önemli olan hizmet kalitemizi her detayda yaşamanız.

Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan çeviri hizmetlerinden biri olan dijital tercüme hizmetlerinde de çözüm ortağınız oluyoruz. İnternet dünyasında daha görünür ve daha etkili olmanız için dijital çeviri hizmetlerimizde de avantajlı fiyatlar sunmaktayız. Tercüme hizmetleri sektöründe markalaşmış bir firma olarak tüm hizmetlerimizde farkı yaşayabileceğiniz profesyonellik ve kalite ile hizmet veriyoruz. İş taleplerinize en hızlı şekilde cevap verebilmemiz için bizden teklif isteyebilirsiniz.